Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kwatery na Peljesac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014
Kwatery na Peljesac

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 24.09.2014 19:59

Witam!
zamierzam w przyszłym roku wybrać się na półwysep Peljesac, w związku z tym proszę o namiary na kwatery dla dwóch rodzin 2+1,najlepiej w niedużej miejscowości. mam jeszcze pytanie kiedy trzeba tam rezerwować bo czytałem że już w styczeń-luty? czy to naprawdę trzeba tak wcześnie ,zastanawiałem się nad Trpanji ale może macie jakąś lepszą miejscówkę
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.09.2014 20:00

Dobre miejsca są już zajęte :)
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 24.09.2014 20:08

dobre czyli jakie ?Podobuce,Makalo czy Zuljana?
Trochę poczytałem na forum o Peljesac i nabrałem ochoty tam jechać. Wcześniej byłem na Ciovo i w okolicach Zadaru ale widzę że na Peljesac jest piękniej.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.09.2014 20:11

szery napisał(a):dobre czyli jakie ?Podobuce,Makalo czy Zuljana?
Trochę poczytałem na forum o Peljesac i nabrałem ochoty tam jechać. Wcześniej byłem na Ciovo i w okolicach Zadaru ale widzę że na Peljesac jest piękniej.

Dobre czyli te najciekawsze :) I nie ważne w jakim miejscu. Każdemu podoba sie co innego. Jednemu zatunelowy półwysep a drugiemu Trpanj...
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 24.09.2014 20:19

A co jest ciekawego na zatunelowym półwyspie, czym się wyróżnia od orebica?.Pytam bo nie wiem gdzie szukać kwater. Interesuje mnie mała miejscowość ale bez przesady, sklep musi być. Myślałem o Trpanji bo blisko jest Divna .
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.09.2014 20:27

szery napisał(a):A co jest ciekawego na zatunelowym półwyspie,

Magia :)
szery napisał(a): czym się wyróżnia od orebica?

Widzę, że jeszcze mało czytałeś o Pelješcu :)
szery napisał(a):Pytam bo nie wiem gdzie szukać kwater. Interesuje mnie mała miejscowość ale bez przesady, sklep musi być. Myślałem o Trpanji bo blisko jest Divna .

Trpanj nie jest małą miejscowością jeśli mówimy o półwyspie. Chyba Lovište jest mniejsze. Z Divną jest jak z wszystkim, jednemu sie podoba, innemu mniej.
A jeśli chodzi o kwatery to od strony Małego Morza to raczej tylko właśnie Trpanj, może jeszcze Drače i te rejony. Jeśli chodzi o miasteczko, to oczywiście Orebić. Poza tym zadupia. Borak, Postup, Podobuce, Trstenic, Borje... Po stronie morza jeszcze Žuljana...
misiol1
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 6
Dołączył(a): 17.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiol1 » 17.10.2014 10:52

Ja już mam potwierdzoną rezerwację w Podobucach ( u Mikruta) robioną już miesiąc temu i ledwo zdążyłem zaklepać, bo już 2/4 apartamentów były zajęte. Wybieram się tam 2 sierpnia 2015. To moja druga wizyta na zatunelowym Peljesacu ( 5 lat temu - Dingac-Borak) i dziesiąta w ogóle w Chorwacji. Dużo widziałem - Peljesac jednak najpiękniejszy
Ostatnio edytowano 20.11.2014 15:59 przez misiol1, łącznie edytowano 1 raz
magg5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 15.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) magg5 » 17.10.2014 12:06

Polecam najpierw dużo poczytać, najlepiej relacje z tego forum, zdjęcia, dyskusje itd.
"Lepsza miejscówka" to rzecz względna, nie wiadomo jakie masz oczekiwania (plaże, restauracje, dojazd itd). Można polecić każdą miejscowość, bo pięknie jest wszędzie. :)
Ja pół roku byłam przekonana, że jadę do Trpanj, w ostatniej chwili zmieniłam zdanie, pojechałam do Žuljany i byłam bardzo zadowolona. Warto przed podjęciem decyzji samodzielnie zdobyć trochę informacji o danej miejscowości, bo ktoś może polecić Ci miejscowość, która nie spełni Twoich oczekiwań.
KrissEr
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 21.12.2015
Viganj na półwyspie Peljesac - kwatery z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrissEr » 21.12.2015 13:47

Witajcie,

Byłem w Viganj 7 lat temu i zamierzam tam wrócić w czerwcu 2016. Na e-booking znalazłem kwatery z basenem, jednak wiem, że bezpośredni kontakt równa się niższe ceny bez prowizji dla pośrednika. Czy ktoś z Was był i posiada jakieś namiary?

Z góry dziękuję

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone