Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Krótki majowy romans z Wenecją

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.01.2018 21:20

Katerina napisał(a):Moim marzeniem jest kiedyś na campie Vrila w Trpanju pobiwakować.. ( Chociaż to jeszcze nie ten standard, o którym mówimy).Ale męża ciężko namówić, bo wygodnicki jakiś taki :roll:
A niestety, nie dysponujemy taką super chatką jaką Wy macie - pozostawałby tylko namiot :(

Byłem w 2016
(dzięki rekomendacji Gusi)
Tak mi się spodobało,że
coś tam im napisałem nawet:
https://goo.gl/maps/pTv73VJw3b92

Mój "ollinkuziw" taki:
DSCF0037.JPG
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.01.2018 21:29

Może i mi się uda kiedyś :P
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.01.2018 21:49

tomekkulach napisał(a):... Mój "ollinkuziw" taki:
Załącznik DSCF0037.JPG nie jest już dostępny
Wyposażony w naklejkę cropelkową ;)
Nasz też ... zarówno na poprzedniej
P8270004.JPG

jak i obecnej budce :)
IMG_20170716_132022.jpg

Ten Peljesac to ja muszę chyba powtórzyć i odczarować ... wtedy na pewno będzie to kemping w Trpanj :)

Katerina napisał(a):Może i mi się uda kiedyś :P
Wiem, że bardzo byś chciała, dasz radę urobić męża kiedyś ;) Możecie zrobić to przecież w drodze kompromisu ... kilka dni kemp. reszta kwaterki :)

Katerina ... czyżbyś przeoczyła Love story ... to niemożliwe 8O , że nie odniosłaś się :mrgreen:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 11.01.2018 23:21

Gusia, Ty mi wyłóż łopatologicznie gdzie, na której stronie i co... bo ja ostatnio jak zombi..

W trakcie pracy przeglądam croplę, już moi uczniowie dziwnie na mnie patrzą, bo mi się rzeczywistości mieszają :wink:
Uwielbiam love stories :P
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 07:45

Katerina napisał(a):Gusia, Ty mi wyłóż łopatologicznie gdzie, na której stronie i co... bo ja ostatnio jak zombi..
No na poprzedniej stronieeeee

Katerina napisał(a):W trakcie pracy przeglądam croplę, już moi uczniowie dziwnie na mnie patrzą, bo mi się rzeczywistości mieszają :wink:
Uwielbiam love stories :P
:mrgreen:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 08:10

Wszystko jasne, nie jest ze mną tak źle..

Zamieściłaś video gdy ja pisałam komentarz... :mrgreen:

Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:

Gdyby nie to,że to ranek, to pewnie bym coś cycnęła na poprawę nastroju :wink: :mrgreen:

Piękne obrazy,(tylko ta Lola przypomina mi trochę Posh Spice, której nie lubię)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 08:23

Katerina napisał(a):Wszystko jasne, nie jest ze mną tak źle..
Ależ jest! :mrgreen: lalkę Chorwatkę z Chińczyka tyż przegapiłaś u siebie :P
Katerina napisał(a):Zamieściłaś video gdy ja pisałam komentarz... :mrgreen:
No tak myślałam właśnie :wink:

Katerina napisał(a):Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:
Jak widać można :evil:

Katerina napisał(a):... Piękne obrazy,(tylko ta Lola przypomina mi trochę Posh Spice, której nie lubię)
Oj tam, odłóż tę niechęć na bok :mrgreen: Z tymi nogami mogłaby reklamować rajstopy Gatta :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 08:24

Katerina napisał(a):Moim marzeniem jest kiedyś na campie Vrila w Trpanju pobiwakować.. ( Chociaż to jeszcze nie ten standard, o którym mówimy).Ale męża ciężko namówić, bo wygodnicki jakiś taki :roll:
A niestety, nie dysponujemy taką super chatką jaką Wy macie - pozostawałby tylko namiot :(

W namiocie się wspaniale mieszka - pod warunkiem że bura nie przyjdzie, aż za dobrze wiem coś o tym :roll: Namawiaj Małża :wink:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 08:27

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a):Love story - jak tak można - być tak pięknymi, utalentowanymi i zapewne bogatymi :evil: :?:
Jak widać można :evil:

To nie fair :evil:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 11:07

gusia-s
lalkę Chorwatkę z Chińczyka tyż przegapiłaś u siebie

Ależ nie... 8O Napisałam,że u Chińczyka to musi być podróba, bo moje to pełnokrwiste Chorwatki!Jak znajdę ten post to Ci wkleję :lol: Ta Twoja ma trochę inne oczy, ale myślę,że jednak źródło to samo :mrgreen: Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 11:41

Katerina napisał(a): ... Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P [/size]

Nie ma sprawy, bierz co chcesz :mrgreen:
Chińczyk ma po 5 zeta :mrgreen: ale były tylko 3 identyczne jeno w innych kolorach sukienek :mrgreen: Będę miała na uwadze czy nie pojawią się inne :mrgreen:
Katerina
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 12.01.2018 11:50

gusia-s napisał(a):
Katerina napisał(a): ... Kurczę, może ma tanio ten chińczyk, to bym kupiła zapas na kolejnych parę wakacji :mrgreen:
A w ogóle to skopiowałam Twoje zdjęcie lalki i wykorzystam je być może w odpowiednim czasie, jeśli pozwolisz.. :P [/size]

Nie ma sprawy, bierz co chcesz :mrgreen:
Chińczyk ma po 5 zeta :mrgreen: ale były tylko 3 identyczne jeno w innych kolorach sukienek :mrgreen: Będę miała na uwadze czy nie pojawią się inne :mrgreen:

W Cro około 30kn, a w Orebiću 50kn... :o
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 12:45

Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.01.2018 12:46

gusia-s napisał(a):Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O

To może ja ładownie zapełnię lalkami? Jak dobrze pokombinuję to rejs się zwróci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.01.2018 13:05

beatabm napisał(a):
gusia-s napisał(a):Czysty biznes ... u chińczyka kupić hurtem za równowartość 7-8 kun i w Cro sprzedać po 25 jak leci, no w Orebicu po 35 :mrgreen: Jedną lalką zarobi się na browara :mrgreen: a ile kugli za to będzie 8O

To może ja ładownie zapełnię lalkami? Jak dobrze pokombinuję to rejs się zwróci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
A ja jeszcze przyczepę całą mogę zabrać ... ale wyszedł biznes :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Krótki majowy romans z Wenecją - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019