Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

KRK i Pelješac - z przyległościami :) Lipiec 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 27.01.2018 00:12

Malowa napisał(a): ... Oczywiście - Wenecja jest piękna, tak myślę, chociaż trudno to było dostrzec zza tego morza głów i selfiesticków. Kiedy tam trzeba się wybrać, żeby nie trafić na taką ciżbę (której sami byliśmy przecież częścią)? Nie wiem - w kwietniu? w październiku? ...
W maju jest całkiem sympatycznie ;)

Malowa napisał(a):
Magda O. napisał(a):... Krk też jest fajny, ale raczej tam nie wrócę.
... się zgadzam - Krk jest fajny, ale jakbym miała wybierać, gdzie wrócić (z miejsc w których byłam) to wybieram Pag i Pelješac :)
A ja Pag i Krk albo Krk i Pag :mrgreen:. Mnie z kolei Peljesac nie skradł serca. :roll:

Malowa napisał(a):21 lipca, Krk, Vrbnik ... Widok na plażyczkę na dole (niestety nie wiem jak się nazywa)
Secret beach :) Wejście na nią jest ukryte miedzy skałami na końcu portu.
Najlepsze plaże na Krku są miedzy Punat a Starą Baską ... tyle, że wiele z nich niedostępnych z lądu ale i tak jest w czym wybierać :)

Tak na szybko się wtrąciłam i wracam na spokojnie od początku bo tam jakieś fajne slapy i jaskinie :wink:
W między czasie może cdn?
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

KRK i Pelješac - z przyległościami :) Lipiec 2017 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019