Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Korcula

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wojteks
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojteks » 21.11.2010 22:47

mkm napisał(a):Prizba jest OK ... ale klimat jest po drugiej stronie, w Prigradicy :wink:

Co przemawia za Prigradica? Osobiscie wolałbym na południowym krańcu wyspy:)
wojteks
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojteks » 21.11.2010 22:55

Ewa Zuber napisał(a):Tak Prizba jest bardzo dobrym miejscem na spędzenie spokojnych wakacji.
Analizując jednak Twój wybór wojteks to mieszkanie, które proponuje Interhome nie jest tanie. W miesiacach lipiec-sierpień to koszt około 20 euro za osobę.
Zajrzyj tutaj
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

być może znajdziesz coś tańszego.

Ewo,
Jedziemy od 27.08-10.09 - wychodzi ~12e za osobe za dobe. Takze miesci sie w naszych granicach. Poszperam po Twoim linku, moze znajde cos ciekawego:)
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 22.11.2010 20:38

wojteks napisał(a):
mkm napisał(a):Prizba jest OK ... ale klimat jest po drugiej stronie, w Prigradicy :wink:

Co przemawia za Prigradica? Osobiscie wolałbym na południowym krańcu wyspy:)

Tooo , że Prigradica ma ducha , a Prizba nie :)
fizjoinduktor
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) fizjoinduktor » 03.04.2012 07:50

Nie chciałem zaśmiecać forum tworzeniem nowego tematu - tym bardziej, że nie jestem tu stałym bywalcem - więc odświeżam stary wątek i mam konkretne pytanie odnośnie Korculi. Czy ktoś zna ten apartament: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link? Jeśli tak, to będę wdzięczny za opinie.
Saragas
Podróżnik
Korcula - Prizba? Apartament dla 2os.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Saragas » 14.04.2015 08:41

Witam serdecznie,

poszukuję przytulnego apartamentu na przełomie Lipca i Sierpnia w Prizbie, dla 2 osób.
Może mógłby ktoś coś polecić:)

p.s. mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
g00ral
Turysta
KORCULA w Lipcu - szukam apartamentu dla 4 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) g00ral » 12.05.2015 14:45

Witam. Poszukuję jakieś fajnej bazy wypadowej dla 4 ludzików na Korculi. Planujemy wyjazd w drugim tygodniu lipca. Fajnie jakby było to miejsce gdzie wieczorem można się przejść na drinka lub coś zjeść w knajpie (czyli malutkie wioski odpadają). Co mnie interesuje to apartament z 2 SYPIALNIAMI i klima, no i oczywiście ma być czysty i zadbany, bo byłem na Chorwacji już kilka razy i różne rzeczy widziałem:)
Jeśli macie coś ciekawego do polecenia to proszę pisać -obojętnie czy tu czy na PW:)
z góry dziękuje:)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje