Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłosników Wyspy Vis

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marzeniaw
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzeniaw » 06.06.2021 11:13

Dzień dobry, proszę o dopisanie mnie do klubu miłośników wyspy Vis, zdjecia będą dopiero w sierpniu, po pierwszym pobycie. Zakochałam się w tej wyspie po przeczytaniu kilku relacji z tego forum i odliczam dni, godziny do wyjazdu. Mam pytanie - czy w Komižy jest kantor?
travel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 06.06.2021 12:28

marzeniaw napisał(a):Dzień dobry, proszę o dopisanie mnie do klubu miłośników wyspy Vis, zdjecia będą dopiero w sierpniu, po pierwszym pobycie. Zakochałam się w tej wyspie po przeczytaniu kilku relacji z tego forum i odliczam dni, godziny do wyjazdu. Mam pytanie - czy w Komižy jest kantor?

Na pewno jest bank- wymiana jest korzystniejsza niż w kantorze :papa:
Bravik
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 06.06.2021 12:49

marzeniaw napisał(a):Dzień dobry, proszę o dopisanie mnie do klubu miłośników wyspy Vis, zdjecia będą dopiero w sierpniu, po pierwszym pobycie. Zakochałam się w tej wyspie po przeczytaniu kilku relacji z tego forum i odliczam dni, godziny do wyjazdu. Mam pytanie - czy w Komižy jest kantor?

https://aurodomus.hr/mjenjacnica-komiza-riva/
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.06.2021 14:53

Miłośnicy Vis, a szczególnie Komižy, mam do Was pytanie.
Czy w szczycie sezonu, jest możliwy dojazd w podlinkowane miejsce, na czas wypakowania bagaży :?:
https://www.google.pl/maps/@43.0444285, ... 312!8i6656
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 07.06.2021 11:33

Dopisana!

P.S. Na tyłach rivy jest też bank :)
Marsallah
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 07.06.2021 11:39

elka21 napisał(a):Miłośnicy Vis, a szczególnie Komižy, mam do Was pytanie.
Czy w szczycie sezonu, jest możliwy dojazd w podlinkowane miejsce, na czas wypakowania bagaży :?:
https://www.google.pl/maps/@43.0444285, ... 312!8i6656

Na rivę nie wjedziesz. Najbliżej podjedziesz pod szlaban przy widocznej na zalinkowanym zdjęciu wieży - Komunie (na jednym końcu rivy). Dokładnie jest to miejsce, z którego wychodzi w morze falochron. Na falochronie spokojnie staniesz sobie na godzinkę i nikt Ci nie będzie dupy truł, choć na co dzień nie polecam tam parkować.

Z drugiej strony rivy można dojechać do ul. Hrvatskih mučenika - jadąc normalnie po znakach na parking (jedyny oficjalny, ten na górze), nie skręcając koło niego w lewo (do wyjazdu), tylko jadąc prosto, za znakami do szpitala. Wyjeżdżasz wtedy na dworzec autobusowy i targ warzywny, niedaleko siedziby agencji Alternatura.
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 07.06.2021 18:49

Dziękuję bardzo. :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłosników Wyspy Vis - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021