Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 25.01.2021 20:22

340 euro zaliczki to kosmos. Ja zawsze płacę 100 euro. Cały wyjazd mnie kosztuje 600 euro :)
Apartament przy samym morzu w Kustici :)
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 708
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 25.01.2021 20:33

Także w tym roku Pag między innymi, może nieco chłodniej będzie :) . Natomiast co do zaliczek, także musiałem oczywiście zapłacić, ale otrzymałem Voucher na których jest napisane:
"Advance payment is not refundable (except in extraordinary measures due to COVID 19)" Także 30% wpłaciłem, generalnie wszyscy z którymi kontaktowałem się w sprawie apartamentów chcieli 30% zaliczki.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 25.01.2021 21:16

SebastianM napisał(a):Także w tym roku Pag między innymi, może nieco chłodniej będzie :) . Natomiast co do zaliczek, także musiałem oczywiście zapłacić, ale otrzymałem Voucher na których jest napisane:
"Advance payment is not refundable (except in extraordinary measures due to COVID 19)" Także 30% wpłaciłem, generalnie wszyscy z którymi kontaktowałem się w sprawie apartamentów chcieli 30% zaliczki.

Ja zarezerwowałem tam gdzie gospodyni nie chciała zaliczki :wink: Mam nadzieję że apartament będzie na nas czekał :oczko_usmiech: :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2021 19:02

dids76 napisał(a):
SebastianM napisał(a):Także w tym roku Pag między innymi, może nieco chłodniej będzie :) . Natomiast co do zaliczek, także musiałem oczywiście zapłacić, ale otrzymałem Voucher na których jest napisane:
"Advance payment is not refundable (except in extraordinary measures due to COVID 19)" Także 30% wpłaciłem, generalnie wszyscy z którymi kontaktowałem się w sprawie apartamentów chcieli 30% zaliczki.

Ja zarezerwowałem tam gdzie gospodyni nie chciała zaliczki :wink: Mam nadzieję że apartament będzie na nas czekał :oczko_usmiech: :mrgreen:

w razie czego wiele nie tracisz :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.01.2021 20:56

SebastianM napisał(a):Także w tym roku Pag między innymi, może nieco chłodniej będzie :) .

Chyba w październiku. :wink:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 27.01.2021 21:47

anakin napisał(a):
SebastianM napisał(a):Także w tym roku Pag między innymi, może nieco chłodniej będzie :) .

Chyba w październiku. :wink:

W dodatku jak klimę w mieszkaniu włączy
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2021 22:16

W miniony lipcu pogoda nie była w 100%zadowalajaca. Szwagierka wieczorem to klimę na grzanie ustawiała że 3 razy.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 28.01.2021 16:59

piekara114 napisał(a):W miniony lipcu pogoda nie była w 100%zadowalajaca. Szwagierka wieczorem to klimę na grzanie ustawiała że 3 razy.

widocznie małżonek się słabo starał :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2021 17:05

Córka szwagierki też umarznieta byla
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 28.01.2021 18:21

piekara114 napisał(a):Córka szwagierki też umarznieta byla

To mogła jakiegoś Chorwata zapoznać :)
A na serio. Jednego roku pamiętam w Podgorze było w dzień na przełomie lipca/sierpnia 16 st. Woda była cieplejsza aniżeli temp. powietrza. Na szczęście na drugi dzień wszystko wróciło do normalności :D
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 31.01.2021 13:44

Mam pytanie. Możecie polecić jakieś fajne, klimatyczne knajpki z dobrym jedzeniem? Nie pytam o restauracje w Pagu czy Novalji a o małe, klimatyczne w okolicznych wioskach.
No i jakieś namiary na domace wino i rakiję. Ojciec właścicielki moich apartamentów robi travaricę, kiedyś byliśmy u gospodarzy, którzy sprzedawali wino i ser ale to było kilka lat temu więc to może już nieaktualne.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 475
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 31.01.2021 15:05

sviva napisał(a):Mam pytanie. Możecie polecić jakieś fajne, klimatyczne knajpki z dobrym jedzeniem? Nie pytam o restauracje w Pagu czy Novalji a o małe, klimatyczne w okolicznych wioskach.
No i jakieś namiary na domace wino i rakiję. Ojciec właścicielki moich apartamentów robi travaricę, kiedyś byliśmy u gospodarzy, którzy sprzedawali wino i ser ale to było kilka lat temu więc to może już nieaktualne.

W miejscowości Kolan jest konoba Figurica. Niedaleko masz też sklepik z lokalnymi produktami-sery, wino i co nieco mocniejszego. Oczywiście może tanio nie jest, ale wybór zacny no i świetne tematy na prezent. Oczywiście jak tylko wysiadłem z samochodu,to zaatakowała mnie babcia :D i odpaliła swój lokalny dar przekonywania, że ma najlepsze winko i rakije. Tak uroczo dzióbek jej się nie zamykał, że jedynym sposobem na pozbycie się babci była ucieczka lub zakup specjałów :D.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 31.01.2021 17:39

A coś bliżej Kustici, Metajny? Trochę pamiętam tym knajpek ale może macie jakiegoś asa w rękawie.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 31.01.2021 21:36

W temacie konob niestety nie pomogę, ale jeżeli chodzi o drugą część rzeczy niezbędnych :wink: , to polecam Kolan:
https://www.google.com/maps/@44.494622, ... 312!8i6656
Trzeba wejść w to podwórko.
O ile Cię nie przechwyci babcia, która mieszka w pierwszym domu przy drodze. :wink:
Rywalizacja o klienta jest tam dosyć ostra. :mrgreen:
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 31.01.2021 22:04

anakin napisał(a):W temacie konob niestety nie pomogę, ale jeżeli chodzi o drugą część rzeczy niezbędnych :wink: , to polecam Kolan:
https://www.google.com/maps/@44.494622, ... 312!8i6656
Trzeba wejść w to podwórko.
O ile Cię nie przechwyci babcia, która mieszka w pierwszym domu przy drodze. :wink:
Rywalizacja o klienta jest tam dosyć ostra. :mrgreen:

Wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć. :mrgreen: :hut:
Podejrzewam, że Danijela też mnie jakimś adresem uraczy ale dobrze mieć swoją bazę informacji :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 398
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone