Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 16.02.2021 17:35

Jest słońce! Jeszcze czuć ponoć chłód z weekendu ale wszystko zmierza w dobrym kierunku.
fot. Rajko Peranić
Załączniki:
FB_IMG_1613489592549.jpg
FB_IMG_1613489595137.jpg
FB_IMG_1613489603646.jpg
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2021 18:38

Mam pytanie. Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne? Nie mam patentu, nie mam uprawnień a chcialbym zobaczyć wyspę z różnych zakątków niedostępnych samochodem lub na piechotę. Dzięki za pomoc.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 21.02.2021 18:50

W sezonie w porcie w Pagu stacjonowały stateczki, które na pewno po zalewie pływały. Widziałam też taki wycieczkowy w Lun.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.02.2021 19:32

sviva napisał(a):Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne?
Wbij w google: "pag taxi boat"
i poużywaj sobie.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2021 20:14

boboo napisał(a):
sviva napisał(a):Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne?
Wbij w google: "pag taxi boat"
i poużywaj sobie.

Pasjonujące... Skoro nie chcesz odpowiedzieć i pomóc to po co piszesz? A może akurat ktoś zna kogoś kto się nie ogłasza w internecie?
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 21.02.2021 20:39

Jest garstka osób na tym forum, którym zawsze "podam rybę na złotym półmisku".
Taki przykład: onegdaj ktoś tu pytał o stan drogi z Kotoru do Tivat.
Wyobraź sobie, że spontanicznie zadzwoniłem do (znalezionego na google) leżącego przy tej drodze "apartmanu" i najzwyczajniej zapytałem o stan robót na tej drodze, po czym podzieliłem się tą informacją na tym forum.
Innym (jednak nie wszystkim) "daję wędkę".

Po sposobie, w jaki zadałeś pytanie, wywnioskowałem, że zbyt wiele experiencji z google nie masz i pomogłem "dając wędkę".
Jak widzę, zrobiłem źle.

Ale nie trać nadziei, może ktoś cię obsłuży.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2021 21:34

boboo napisał(a):Jest garstka osób na tym forum, którym zawsze "podam rybę na złotym półmisku".
Taki przykład: onegdaj ktoś tu pytał o stan drogi z Kotoru do Tivat.
Wyobraź sobie, że spontanicznie zadzwoniłem do (znalezionego na google) leżącego przy tej drodze "apartmanu" i najzwyczajniej zapytałem o stan robót na tej drodze, po czym podzieliłem się tą informacją na tym forum.
Innym (jednak nie wszystkim) "daję wędkę".

Po sposobie, w jaki zadałeś pytanie, wywnioskowałem, że zbyt wiele experiencji z google nie masz i pomogłem "dając wędkę".
Jak widzę, zrobiłem źle.

Ale nie trać nadziei, może ktoś cię obsłuży.

A co w mojej wypowiedzi było dziwnego? Kulturalnie zapytałem. Wiem co to Google. Informacje znalazłem na visit croatia ale myślałem, że są tu ludzie, którzy znają lokalsow trudniących się takim zajęciem a którzy się nie reklamują bo dla nich internetu to czarna magia.
P. S. Doświadczenie z Google rzeczywiście mam małe, bo uzywam Tora... :mrgreen:
tami72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 471
Dołączył(a): 12.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) tami72 » 21.02.2021 21:42

sviva napisał(a):Mam pytanie. Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne? Nie mam patentu, nie mam uprawnień a chcialbym zobaczyć wyspę z różnych zakątków niedostępnych samochodem lub na piechotę. Dzięki za pomoc.


troche tego jest....mysle,ze kolezanka Beata z fb bedzie mogla panu w tym pomoc...
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2021 21:57

tami72 napisał(a):
sviva napisał(a):Mam pytanie. Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne? Nie mam patentu, nie mam uprawnień a chcialbym zobaczyć wyspę z różnych zakątków niedostępnych samochodem lub na piechotę. Dzięki za pomoc.


troche tego jest....mysle,ze kolezanka Beata z fb bedzie mogla panu w tym pomoc...

Ona siedzi w tych legalnych, ogłaszających się :mrgreen:
Zanim napisałem tutaj spytałem się Jej.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.02.2021 22:28

sviva napisał(a):Mam pytanie. Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne? Nie mam patentu, nie mam uprawnień a chcialbym zobaczyć wyspę z różnych zakątków niedostępnych samochodem lub na piechotę. Dzięki za pomoc.


W normalnych czasach jest fish picnic, który robi kółko po Paškim zaljevie z przystankami na paru plażach, m.in Beritnicy i przy całkiem ciekawej jaskinii w Paškich vratach. Krajoznawczo całkiem ciekawa wycieczka, widać m.in od morza wszystkie plaże od Bosany na północ aż do Zrce. Z Pagu pływa Festini w wersji spokojnej dla rodzin, Robinzon oraz Festini Party Boat, który słychać z daleka.
Jeśli taki rejs zorganizowany Ci nie odpowiada, to pewnie da się coś w Pagu wynająć ze skipperem.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 21.02.2021 22:56

pascalek napisał(a):
sviva napisał(a):Mam pytanie. Czy na Pagu jest coś takiego jak rejs wokół wyspy lub podobne? Nie mam patentu, nie mam uprawnień a chcialbym zobaczyć wyspę z różnych zakątków niedostępnych samochodem lub na piechotę. Dzięki za pomoc.


W normalnych czasach jest fish picnic, który robi kółko po Paškim zaljevie z przystankami na paru plażach, m.in Beritnicy i przy całkiem ciekawej jaskinii w Paškich vratach. Krajoznawczo całkiem ciekawa wycieczka, widać m.in od morza wszystkie plaże od Bosany na północ aż do Zrce. Z Pagu pływa Festini w wersji spokojnej dla rodzin, Robinzon oraz Festini Party Boat, który słychać z daleka.
Jeśli taki rejs zorganizowany Ci nie odpowiada, to pewnie da się coś w Pagu wynająć ze skipperem.

Dzięki za informację. Jednak Fish picnicki to nie dla mnie. Mam 2 małych dzieci. Kiedyś byłem na takowym na Jelsę i Bol i odczucia mam mieszane. Marzy mi się taki spokojny rejs jakąś małą łódką lub pontonem i człowiekiem, który mnie oprowadzi po różnych zakątkach wyspy. Taki Fish Picnic tego jednak nie zapewnia.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.02.2021 17:36

Nowy serial Netflixa "Plemiona Europy".
Kto zgadnie gdzie znajduje się Arka? :wink:
Załączniki:
IMG_20210222_163932.jpg
IMG_20210222_163856.jpg
IMG_20210222_163907.jpg
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 22.02.2021 18:50

anakin napisał(a):Nowy serial Netflixa "Plemiona Europy".
Kto zgadnie gdzie znajduje się Arka? :wink:


Zasłonili piękne kamulce czarnym koromysłem na plaży Beritnica
mis_dj
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 27.02.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mis_dj » 22.02.2021 19:31

To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 22.02.2021 20:17

mis_dj napisał(a):To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)

Sądzisz, że będzie stać do wakacji :?:
Że w ogóle będzie stać :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 401
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone