Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.02.2021 20:19

mis_dj napisał(a):To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)

Eee... Chyba jedyne co zobaczysz to raczej green screen :mrgreen: a reszta to już fantazja grafika :hut:
P. S. Ten serial to chociaż dobry? Mam mieszane uczucia związane z niemiecką kinematografią :mrgreen:
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 886
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 22.02.2021 20:58

sviva napisał(a):
mis_dj napisał(a):To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)

Eee... Chyba jedyne co zobaczysz to raczej green screen :mrgreen: a reszta to już fantazja grafika :hut:
P. S. Ten serial to chociaż dobry? Mam mieszane uczucia związane z niemiecką kinematografią :mrgreen:


W zeszłym roku też straszyli. Tranzyt będzie. Piszą, że Słowacja zamknięta, A to bzdura. Można jechać tranzytem 8 godzin na opuszczenie kraju. Będzie dobrze:-)
mis_dj
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 27.02.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) mis_dj » 22.02.2021 21:03

sviva napisał(a):
mis_dj napisał(a):To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)

Eee... Chyba jedyne co zobaczysz to raczej green screen :mrgreen: a reszta to już fantazja grafika :hut:
P. S. Ten serial to chociaż dobry? Mam mieszane uczucia związane z niemiecką kinematografią :mrgreen:


To był oczywiście żarcik, że coś tam zobaczę, stąd mój uśmieszek. Nie zmianie to faktu, że w tym roku znów Pag - o ile nas wpuszczą bez większych problemów. Serialu nie oglądałem, ale po obejrzeniu trailera i opiniach to nie wróżę dobrej przyszłości.
Choć życzę mu jak najlepiej.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.02.2021 21:11

mis_dj napisał(a):
sviva napisał(a):
mis_dj napisał(a):To w tym roku trzeba koniecznie tam jechać to obejrzeć. :-)

Eee... Chyba jedyne co zobaczysz to raczej green screen :mrgreen: a reszta to już fantazja grafika :hut:
P. S. Ten serial to chociaż dobry? Mam mieszane uczucia związane z niemiecką kinematografią :mrgreen:


To był oczywiście żarcik, że coś tam zobaczę, stąd mój uśmieszek. Nie zmianie to faktu, że w tym roku znów Pag - o ile nas wpuszczą bez większych problemów. Serialu nie oglądałem, ale po obejrzeniu trailera i opiniach to nie wróżę dobrej przyszłości.
Choć życzę mu jak najlepiej.

Ja też zarezerwowane, zaliczka wpłacona a na koniec nam Jaśnie Panujący pokażą gest kozakiewicza i tyle z wyjazdu. Było zostać celebrytą to człowiek w spokoju by na Zanzibar albo do Meksyku poleciał a nie jak żule samochodem do a Chorwacji :hut:
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.02.2021 21:29

sviva napisał(a):P. S. Ten serial to chociaż dobry? Mam mieszane uczucia związane z niemiecką kinematografią :mrgreen:

Raczej strata czasu.
Jeżeli porównywać do "Dark" to kompletne dno.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 22.02.2021 21:57

sviva napisał(a): ... Było zostać celebrytą to człowiek w spokoju by na Zanzibar albo do Meksyku poleciał a nie jak żule samochodem do a Chorwacji :hut:
A to trzeba być celebrytą żeby na Zanzibar czy do Mexico lecieć? 8)

Na Pagu spotkałam się jedynie z rejsami po zalewie, one trwają ok. 8 h z plażowaniem, skokami do wody, wpływaniem do jaskini przy paskich a to zaledwie 19 mil. Rejsu dookoła wyspy w 1 dzień się nie ogarnie, żeby jeszcze przystanki porobić na zatoczki,
odpoczynek itp., zobacz jaki to dystans, min. 90 mil bez zalewu, bez zawijania do większych zatok, tylko po krawędzi.
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 22.02.2021 22:10

gusia-s napisał(a):
sviva napisał(a): ... Było zostać celebrytą to człowiek w spokoju by na Zanzibar albo do Meksyku poleciał a nie jak żule samochodem do a Chorwacji :hut:
A to trzeba być celebrytą żeby na Zanzibar czy do Mexico lecieć? 8)

Na Pagu spotkałam się jedynie z rejsami po zalewie, one trwają ok. 8 h z plażowaniem, skokami do wody, wpływaniem do jaskini przy paskich a to zaledwie 19 mil. Rejsu dookoła wyspy w 1 dzień się nie ogarnie, żeby jeszcze przystanki porobić na zatoczki,
odpoczynek itp., zobacz jaki to dystans, min. 90 mil bez zalewu, bez zawijania do większych zatok, tylko po krawędzi.

Ja pracuję a oni zdjęcia z Tulum dodają jakie ciężkie życie mają :D właśnie o taki rejs mi chodzi. Chłopina zabiera nasza gromadę i nas obwozi, trochę odpoczynku z plażowaniem. Taki rejs byłby dla mnie idealny. Rzeczywiście. Cała wyspę to i z Kubicą za sterami byłby problem ogarnąć :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 22.02.2021 23:27

gusia-s napisał(a):
sviva napisał(a): ... Było zostać celebrytą to człowiek w spokoju by na Zanzibar albo do Meksyku poleciał a nie jak żule samochodem do a Chorwacji :hut:
A to trzeba być celebrytą żeby na Zanzibar czy do Mexico lecieć? 8)

Nie jestem celebrytą ...
Ale jak mi odwali :wink:
Może polecę na Bali :lol:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 23.02.2021 07:43

sviva napisał(a):Cała wyspę to i z Kubicą za sterami byłby problem ogarnąć :mrgreen:
Da się.
Pontonem w 9 godzin z ciąganiem kółka, plażowaniem, obiadem, snurkowaniem...
around_pag_2016_ponton.jpg
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.02.2021 10:30

boboo napisał(a):
sviva napisał(a):Cała wyspę to i z Kubicą za sterami byłby problem ogarnąć :mrgreen:
Da się.
Pontonem w 9 godzin z ciąganiem kółka, plażowaniem, obiadem, snurkowaniem...
around_pag_2016_ponton.jpg

Tyle, że ja pontonu nie mam. :mrgreen: Dlatego pytałem się, czy może znacie jakiś lokalsow, którzy nam taki objazd mniejszy lub większy zrobią. Zazdraszczam Ci. Ale to jakiś kolejny cel do osiągnięcia. Kupno po tona z silnikiem i bycie wolnym :mrgreen:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 23.02.2021 10:46

Dlatego wcześniej dałem linka, który zawierał sporo wyników z "boat taxi".
Taxi, to takie coś, co nie jeździ wyznaczonym kursem jak autobus czy tramwaj, tylko stosuje się do zachcianek pasażera.
Ja, będąc w takiej sytuacji, najnormalniej w świecie zadzwoniłbym tam (do kilku - porównawczo) i wypytał o ceny i warunki.
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 23.02.2021 11:29

boboo napisał(a):
sviva napisał(a):Cała wyspę to i z Kubicą za sterami byłby problem ogarnąć :mrgreen:
Da się.
Pontonem w 9 godzin z ciąganiem kółka, plażowaniem, obiadem, snurkowaniem...
around_pag_2016_ponton.jpg


Dobra trasa jak na tylko 9h :oczko_usmiech: z ciekawości w jakich godzinach jadran jest spokojny i w jakich bardziej wzburzony ? Ponoć najspokojniejszy rano, potem im dalej w dzień tym bardziej sie aktywuje i na wieczór spowrotem uspokaja ?
sviva
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2768
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sviva » 23.02.2021 13:53

boboo napisał(a):Dlatego wcześniej dałem linka, który zawierał sporo wyników z "boat taxi".
Taxi, to takie coś, co nie jeździ wyznaczonym kursem jak autobus czy tramwaj, tylko stosuje się do zachcianek pasażera.
Ja, będąc w takiej sytuacji, najnormalniej w świecie zadzwoniłbym tam (do kilku - porównawczo) i wypytał o ceny i warunki.

Nigdzie linka nie widziałem w postsch za to trochę uszczypliwości :D ale generalnie znalazłem to co chciałem i chyba sobie takie coś zaklepie.
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4915
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 23.02.2021 15:39

sviva napisał(a):Nigdzie linka nie widziałem w postsch
Masz rację, pomyliło mi się.
Nie dałem linka, lecz "instrukcję obsługi googla"
Wbij w google: "pag taxi boat"
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.02.2021 16:00

sviva napisał(a): czy może znacie jakiś lokalsow, którzy nam taki objazd mniejszy lub większy zrobią.

A nie prościej się zapytać gościa u którego będzie mieszkał czy ma jakąś skorupę?
Albo on będzie miał, albo zna kogoś kto ma i może.
Dawno temu mój gospodarz wziął dzieci na łódkę (w towarzystwie dwóch dorosłych) i zrobił im wycieczkę po paškim ( nie pamiętam dokładnie ile to trwało, ale coś godzina z hakiem).
Lipy za to nie wziął.
Więc może tak spróbuj.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 402
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone