Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2019 20:30

Ruch1920 napisał(a):Witam.Macie może jakiś namiar w Ivan Dolac na miejscowego który wozi na Scedro?

Pytałeś mnie o ribarski večer :wink: ... był/będzie :?:
Ruch1920
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 07.08.2019 20:48

Cześć Janusz.Ribarski većer był wczoraj pod Slavinką i z tego co zauważyłem to organizowali go miejscowi z ID a w szczególności właściciel Big Blue a nie Jelsa chyba że się mylę.Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?
Ruch1920
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 07.08.2019 20:51

Dzięki PJazz za przydatne informacje.
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2019 21:20

Ruch1920 napisał(a):Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?

Nie szukałem bankomatu w Zavali, więc niestety nie wiem czy jest.
Jeśli jest, to pewnie gdzieś przy porcie.
yzedef
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 07.08.2019 21:23

Janusz Bajcer napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?

Jest bankomat przy porcie (przynajmniej rok temu stał i z niego raz korzystałem :D).
Habanero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.08.2019 21:26

Janusz Bajcer napisał(a):

Jest, tu...
20190729_112056.jpg
Yacek71
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yacek71 » 08.08.2019 09:19

Drugi bankomat w Zavali jest przy Skalinadzie. Euronet.
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 08.08.2019 09:36

mjak napisał(a):Cześć i pozdrowienia z Jelsy. Ja po raz czwarty w Cro. Aktualnie od dwóch dni na HVAR i jestem zdziwiony, jak ubogie w muszle czy skorupy jeżowców są tutejsze wody. Na plażach Jelsy nie znalazłem nic poza omulonymi już i zwapniałymi muszlami. Szukam na głębokościach do ok. 6metrów. Na Riwierze Makarskiej, wyspie Brać czy Murterze było tego dużo i w sumie dla mnie największa frajda w plażowaniu to właśnie snorkeling i wyławianie tych muszelek. Potrafię siedzieć w wodzie po kilka godzin dziennie penetrując dno. Czyżby Hvar zawiódł mnie jako pierwsze miejsce w Chorwacji z tak ''nieurodzajnym" dnem? Może ktoś z forumowiczów wskaże konkretne plaże czy oklice, które oferują takie zasoby dla fanów podwodnych skarbów? pozdrawiam Cro-maniaków :)

No choćby nie wiem co to nie dogodzisz we wszystkim :)
Ural
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 10:50

kaeres napisał(a):
mjak napisał(a):Cześć i pozdrowienia z Jelsy. Ja po raz czwarty w Cro. Aktualnie od dwóch dni na HVAR i jestem zdziwiony, jak ubogie w muszle czy skorupy jeżowców są tutejsze wody. Na plażach Jelsy nie znalazłem nic poza omulonymi już i zwapniałymi muszlami. Szukam na głębokościach do ok. 6metrów. Na Riwierze Makarskiej, wyspie Brać czy Murterze było tego dużo i w sumie dla mnie największa frajda w plażowaniu to właśnie snorkeling i wyławianie tych muszelek. Potrafię siedzieć w wodzie po kilka godzin dziennie penetrując dno. Czyżby Hvar zawiódł mnie jako pierwsze miejsce w Chorwacji z tak ''nieurodzajnym" dnem? Może ktoś z forumowiczów wskaże konkretne plaże czy oklice, które oferują takie zasoby dla fanów podwodnych skarbów? pozdrawiam Cro-maniaków :)

No choćby nie wiem co to nie dogodzisz we wszystkim :)

Oj tam, kamienie niech wyławia z wody. To też swoista atrakcja.
Zonzi
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 12.08.2019 18:24

Hej
W piątek i sobotę przejeżdżałem przez Stari Grad w okolicach 11:00 i kolejka do promu przekraczała "zawrotkę". Po południu było luźno. Jak ktoś planuje płynąć do Splitu rano, to proponuję wyjechać ciut wcześniej.

Mjak, ja widziałem głównie kolonie jeżowców, trafiły się 3 rozgwiazdy, ślimaki i trochę ryb. Na Braću nawet w porcie w Sumartinie rybek było więcej.

Przy okazji chciałem forumowiczom podziękować za relacje z Hvaru. Jelsa okazała się strzałem w 10-tkę. Idealny mix gwaru w porcie, muzyki na żywo, imprez typu wieczór rybacki i spokoju nawet w 2 linii od morza. Jedynie dostępne na piechotę plaże to nie to, ale mamy cały Hvar do wyboru.
aga6919
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga6919 » 12.08.2019 21:19

Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.08.2019 22:26

aga6919 napisał(a):Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:

Pisał, pisał w pierwszym dniu otwarcia 22 czerwca :mrgreen: :papa:
aga6919
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga6919 » 13.08.2019 10:10

lotnikwsk napisał(a):
aga6919 napisał(a):Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:

Pisał, pisał w pierwszym dniu otwarcia 22 czerwca :mrgreen: :papa:
:wink: ważne, że jest :papa:
leoxx
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoxx » 13.08.2019 21:40

Moje wpisowe do klubu
https ://youtu.be/DBwZPrwEjBE
Natko_
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.08.2019 21:54

Jeszcze niecałe 3 dni i ruszamy - Hvar przywitamy za 4 dni, w poniedziałek :)

Już pomału planuję, że czwartek w SG, bo z koleżanką się spotkam.
Może ktoś też jest i jest chętny na wspólne piwo/wino/kawę?
Stacjonujemy na zachodnim ramieniu Pokrivenika jak coś ;)
I jedziemy bez psa (niestety - dla mnie, będę tęsknić...), więc jesteśmy mobilni i niezależni ;)
Jak coś, to do złapania pod nr tel 664003297 ;) zapraszam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 329
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019