Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2019 20:30

Ruch1920 napisał(a):Witam.Macie może jakiś namiar w Ivan Dolac na miejscowego który wozi na Scedro?

Pytałeś mnie o ribarski večer :wink: ... był/będzie :?:
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 07.08.2019 20:48

Cześć Janusz.Ribarski većer był wczoraj pod Slavinką i z tego co zauważyłem to organizowali go miejscowi z ID a w szczególności właściciel Big Blue a nie Jelsa chyba że się mylę.Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?
Ruch1920
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 28.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ruch1920 » 07.08.2019 20:51

Dzięki PJazz za przydatne informacje.
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2019 21:20

Ruch1920 napisał(a):Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?

Nie szukałem bankomatu w Zavali, więc niestety nie wiem czy jest.
Jeśli jest, to pewnie gdzieś przy porcie.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 07.08.2019 21:23

Janusz Bajcer napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?

Nie szukałem bankomatu w Zavali, więc niestety nie wiem czy jest.
Jeśli jest, to pewnie gdzieś przy porcie.

Jest bankomat przy porcie (przynajmniej rok temu stał i z niego raz korzystałem :D).
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.08.2019 21:26

Janusz Bajcer napisał(a):
Ruch1920 napisał(a):Janusz mam jeszcze pytanie czy w Zavali jest bankomat bo znalazłem taką informację na google ale nie wiem czy jeszcze jest aktualna?

Nie szukałem bankomatu w Zavali, więc niestety nie wiem czy jest.
Jeśli jest, to pewnie gdzieś przy porcie.

Jest, tu...
20190729_112056.jpg
Yacek71
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 27.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yacek71 » 08.08.2019 09:19

Drugi bankomat w Zavali jest przy Skalinadzie. Euronet.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 08.08.2019 09:36

mjak napisał(a):Cześć i pozdrowienia z Jelsy. Ja po raz czwarty w Cro. Aktualnie od dwóch dni na HVAR i jestem zdziwiony, jak ubogie w muszle czy skorupy jeżowców są tutejsze wody. Na plażach Jelsy nie znalazłem nic poza omulonymi już i zwapniałymi muszlami. Szukam na głębokościach do ok. 6metrów. Na Riwierze Makarskiej, wyspie Brać czy Murterze było tego dużo i w sumie dla mnie największa frajda w plażowaniu to właśnie snorkeling i wyławianie tych muszelek. Potrafię siedzieć w wodzie po kilka godzin dziennie penetrując dno. Czyżby Hvar zawiódł mnie jako pierwsze miejsce w Chorwacji z tak ''nieurodzajnym" dnem? Może ktoś z forumowiczów wskaże konkretne plaże czy oklice, które oferują takie zasoby dla fanów podwodnych skarbów? pozdrawiam Cro-maniaków :)

No choćby nie wiem co to nie dogodzisz we wszystkim :)
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 08.08.2019 10:50

kaeres napisał(a):
mjak napisał(a):Cześć i pozdrowienia z Jelsy. Ja po raz czwarty w Cro. Aktualnie od dwóch dni na HVAR i jestem zdziwiony, jak ubogie w muszle czy skorupy jeżowców są tutejsze wody. Na plażach Jelsy nie znalazłem nic poza omulonymi już i zwapniałymi muszlami. Szukam na głębokościach do ok. 6metrów. Na Riwierze Makarskiej, wyspie Brać czy Murterze było tego dużo i w sumie dla mnie największa frajda w plażowaniu to właśnie snorkeling i wyławianie tych muszelek. Potrafię siedzieć w wodzie po kilka godzin dziennie penetrując dno. Czyżby Hvar zawiódł mnie jako pierwsze miejsce w Chorwacji z tak ''nieurodzajnym" dnem? Może ktoś z forumowiczów wskaże konkretne plaże czy oklice, które oferują takie zasoby dla fanów podwodnych skarbów? pozdrawiam Cro-maniaków :)

No choćby nie wiem co to nie dogodzisz we wszystkim :)


Oj tam, kamienie niech wyławia z wody. To też swoista atrakcja.
Zonzi
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 12.08.2019 18:24

Hej
W piątek i sobotę przejeżdżałem przez Stari Grad w okolicach 11:00 i kolejka do promu przekraczała "zawrotkę". Po południu było luźno. Jak ktoś planuje płynąć do Splitu rano, to proponuję wyjechać ciut wcześniej.

Mjak, ja widziałem głównie kolonie jeżowców, trafiły się 3 rozgwiazdy, ślimaki i trochę ryb. Na Braću nawet w porcie w Sumartinie rybek było więcej.

Przy okazji chciałem forumowiczom podziękować za relacje z Hvaru. Jelsa okazała się strzałem w 10-tkę. Idealny mix gwaru w porcie, muzyki na żywo, imprez typu wieczór rybacki i spokoju nawet w 2 linii od morza. Jedynie dostępne na piechotę plaże to nie to, ale mamy cały Hvar do wyboru.
aga6919
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga6919 » 12.08.2019 21:19

Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.08.2019 22:26

aga6919 napisał(a):Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:

Pisał, pisał w pierwszym dniu otwarcia 22 czerwca :mrgreen: :papa:
aga6919
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga6919 » 13.08.2019 10:10

lotnikwsk napisał(a):
aga6919 napisał(a):Witam. Nie wiem czy już ktoś pisał jestem aktualnie w ID, w tym roku jest czynny market :D pozrawiam :lol:

Pisał, pisał w pierwszym dniu otwarcia 22 czerwca :mrgreen: :papa:
:wink: ważne, że jest :papa:
leoxx
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoxx » 13.08.2019 21:40

Moje wpisowe do klubu
https ://youtu.be/DBwZPrwEjBE
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 15.08.2019 21:54

Jeszcze niecałe 3 dni i ruszamy - Hvar przywitamy za 4 dni, w poniedziałek :)

Już pomału planuję, że czwartek w SG, bo z koleżanką się spotkam.
Może ktoś też jest i jest chętny na wspólne piwo/wino/kawę?
Stacjonujemy na zachodnim ramieniu Pokrivenika jak coś ;)
I jedziemy bez psa (niestety - dla mnie, będę tęsknić...), więc jesteśmy mobilni i niezależni ;)
Jak coś, to do złapania pod nr tel 664003297 ;) zapraszam :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 329
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone