Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 29.01.2019 15:38

Moi Drodzy,
chcę Wam wszystkim podziękować za pomoc i zaangażowanie :wink:
Jednak w tym roku znów wygrał Peljesac ... mam nadzieję że rozumiecie że czasem tak poprostu juz jest :oops:

I że nadal pozwolicie mi utaj do Was zaglądać a kto wie może za rok zdecydujemy się na Hvar...
Pozdrawiam
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 29.01.2019 15:47

Nikt nikogo do szczęścia nie będzie w dybach zaciągał :)
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.01.2019 16:04

kaeres napisał(a):No wiesz miła Pani Martina odpisała że tamten jest w tym czasie zajęty, mają wolną Nolizię ale za 75euro, a to niestety jest ponad nasz budżet...Ale bardzo dziękuję za pomoc :D

I cytuję od Martiny:" Many nice regards to Kristian & Ola!";-)
Pozdrawiam

Na zdjęciach zupełnie inna Jelsa niż znam :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 29.01.2019 20:43

Alex06 napisał(a):Moi Drodzy,
chcę Wam wszystkim podziękować za pomoc i zaangażowanie :wink:
Jednak w tym roku znów wygrał Peljesac ... mam nadzieję że rozumiecie że czasem tak poprostu juz jest :oops:

I że nadal pozwolicie mi utaj do Was zaglądać a kto wie może za rok zdecydujemy się na Hvar...
Pozdrawiam


No tak czasem jest, u mnie miał być w tym roku Peljesac, a jednak nie zrobił na mnie takiego wrażenia żebym porzuciła dla niego Hvar, na którym na ten moment znajduje wszystko, czego potrzebuję :mrgreen: I również 3 raz tam wracam :wink:
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 29.01.2019 21:47

wiolek_lp napisał(a):
Alex06 napisał(a):Moi Drodzy,
chcę Wam wszystkim podziękować za pomoc i zaangażowanie :wink:
Jednak w tym roku znów wygrał Peljesac ... mam nadzieję że rozumiecie że czasem tak poprostu juz jest :oops:

I że nadal pozwolicie mi utaj do Was zaglądać a kto wie może za rok zdecydujemy się na Hvar...
Pozdrawiam


No tak czasem jest, u mnie miał być w tym roku Peljesac, a jednak nie zrobił na mnie takiego wrażenia żebym porzuciła dla niego Hvar, na którym na ten moment znajduje wszystko, czego potrzebuję :mrgreen: I również 3 raz tam wracam :wink:


To mamy dokładnie tak samo :lol:
ZytaS
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2068
Dołączył(a): 08.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZytaS » 29.01.2019 22:29

Alex06 napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
Alex06 napisał(a):Moi Drodzy,
chcę Wam wszystkim podziękować za pomoc i zaangażowanie :wink:
Jednak w tym roku znów wygrał Peljesac ... mam nadzieję że rozumiecie że czasem tak poprostu juz jest :oops:

I że nadal pozwolicie mi utaj do Was zaglądać a kto wie może za rok zdecydujemy się na Hvar...
Pozdrawiam


No tak czasem jest, u mnie miał być w tym roku Peljesac, a jednak nie zrobił na mnie takiego wrażenia żebym porzuciła dla niego Hvar, na którym na ten moment znajduje wszystko, czego potrzebuję :mrgreen: I również 3 raz tam wracam :wink:


To mamy dokładnie tak samo :lol:

A my mamy jeszcze gorzej, bo dla nas wygrywa jako miejsce i Peljesac i Hvar - Ex aequo :lol: Chociaż z uwagi na przesympatycznych gospodarzy to zdecydowanie Hvar :papa:
Alex06
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 23.12.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 30.01.2019 08:32

ZytaS
no to faktycznie nieźle ...
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 30.01.2019 09:33

ZytaS napisał(a):A my mamy jeszcze gorzej, bo dla nas wygrywa jako miejsce i Peljesac i Hvar - Ex aequo :lol: Chociaż z uwagi na przesympatycznych gospodarzy to zdecydowanie Hvar :papa:


Podzielić urlop po połowie i wszystko załatwione. :oczko_usmiech:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 30.01.2019 11:56

śmigacz napisał(a):
ZytaS napisał(a):A my mamy jeszcze gorzej, bo dla nas wygrywa jako miejsce i Peljesac i Hvar - Ex aequo :lol: Chociaż z uwagi na przesympatycznych gospodarzy to zdecydowanie Hvar :papa:


Podzielić urlop po połowie i wszystko załatwione. :oczko_usmiech:

Dokładnie tak robię w tym roku.
Pierwszy tydzień urlopu spędzamy w Žulianie, a drugi w Starim Gradzie :D :papa:
ANDriu G.
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANDriu G. » 01.02.2019 13:42

Witam.
Wybieramy się tym roku, z żoną i dwiema córkami po raz pierwszy na Hvar. Planujemy pobyt w Ivan Dolac w Slavince, od 10 do 23 sierpnia. Mam pytanko. Jak wygląda sprawa z tłokiem na plaży? Był ktoś z was w takim okresie? I czy w ogóle byście polecili Ivana na pierwszy raz na Hvarze, a drugi w Chorwacji?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 01.02.2019 13:45

ANDriu G. napisał(a):Witam.
Wybieramy się tym roku, z żoną i dwiema córkami po raz pierwszy na Hvar. Planujemy pobyt w Ivan Dolac w Slavince, od 10 do 23 sierpnia. Mam pytanko. Jak wygląda sprawa z tłokiem na plaży? Był ktoś z was w takim okresie? I czy w ogóle byście polecili Ivana na pierwszy raz na Hvarze, a drugi w Chorwacji?

Na drugi raz w Cro może być, tłok raczej pewny ale są inne plaże.
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 01.02.2019 15:06

ANDriu G. napisał(a):Witam.
Wybieramy się tym roku, z żoną i dwiema córkami po raz pierwszy na Hvar. Planujemy pobyt w Ivan Dolac w Slavince, od 10 do 23 sierpnia. Mam pytanko. Jak wygląda sprawa z tłokiem na plaży? Był ktoś z was w takim okresie? I czy w ogóle byście polecili Ivana na pierwszy raz na Hvarze, a drugi w Chorwacji?


Moim zdaniem wybór bardzo dobry. Najbliższa plaża zapewne będzie tłoczna, lecz w kilka minut dojdziesz do kolejnych gdzie powinno być luźniej. Zakładam że chcesz zwiedzić nieco wyspy, bo w przeciwnym wypadku może zacząć doskwierać brak sklepu gdzie będziesz mógł zrobić większe zakupy. W ID w zeszłym roku sklep nie działał.
Polecam relację Agaty która mieszkała w tych apartamentach i sporo ciekawych informacji przemyciła w swojej relacji :-)
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.02.2019 15:51

jacencjusz napisał(a):Polecam relację Agaty która mieszkała w tych apartamentach i sporo ciekawych informacji przemyciła w swojej relacji :-)

:oczko_usmiech: Oto i jestem ;) Dzięki za polecenie mojej relacji ;) Faktycznie kilka wiadomości o apartamentach w niej jest. https://www.cro.pl/na-wyspie-lawenda-i-winem-slynacej-hvar-2018-t54479.html
ANDriu G.
Ivan Dolac to mała wioska, więc zależy co chcesz robić będąc na miejscu. Poczytaj kilka relacji z Hvaru i wtedy sam ocenisz czy faktycznie będzie to dla Ciebie dobre rozwiązanie.
Napisz do mnie na priv jeśli interesują Cię jakieś fakty o apartamentach Slavinka i samym Ivan Dolac. Z chęcią pomogę ;)
Faktycznie sklep nie działał, więc na zakupy do jakichś większych miejscowości po północnej stronie wyspy jeździliśmy.
ANDriu G.
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 17.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANDriu G. » 01.02.2019 18:04

Przestudiowałem Agato twoją relacje już wcześniej .Na marginesie fajnie się ją czytało. Inne relacje z Hvaru i Ivana też czytałem. Ciekawi mnie jak to będzie w pełni sezonu, jakim jest połowa sierpnia. A co do chodzenia na dalsze plaże,nie będzie z tym problemu. Córki mają 10 i 7 lat, ale sporo chodzimy po górach.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 02.02.2019 09:12

Dzięki ;) W połowie sierpnia myślę, że będzie dość spory ścisk na tej głównej plaży, ale chwilę dalej jest następna, a w drugą stronę jeszcze 3, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli macie zamiar często jeździć na północną stronę wyspy, to wiadomo, że codzienne przekraczanie tunelu, a w zasadzie przejazd przez miejscowość Pitve może dostarczyć nieco problemu, ale po kilku razach nie wydaje się to być jakimś większym wyczynem ;)
Dziewczyny Twoje już duże, więc skoro po górach chodzą, to bez problemu dadzą sobie radę w Ivan Dolac ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 286
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone