Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 23.01.2019 19:06

wiolek_lp napisał(a):
Alex06 napisał(a):Która plaża jest w odległości 300m?;-)

Nie wiem w którym miejscu stacjonowałaś na Peljesaczu, ale nie oczekuj, że jakakolwiek plaża w Jelsie będzie podobna do tych np. w Orebicu, bo się rozczarujesz 8) Ta najbliżej znajduje się koło hotelu Fontana, jest to podest z bardzo śliskimi schodkami i dalej skały, gdzieś tam jest malutka plażyczka, ale ja nie dotarłam. Dla mnie to była najgorsza plaża jaką odwiedziłam na wyspie :twisted:
Stacjonując w Jelsie czy S.G na jakąkolwiek przyzwoitą plaże trzeba dojechać, może w Vrbosce jest lepiej, ale nie wiem bo ja osobiście nie byłam tam na plaży.
Także zależy czego oczekujecie :wink:
Co do app też nad nim rozmyślałam w zeszłym roku, wygrał jednak app u Nikoli, troszkę droższy, ale dalej w bardzo dobrej cenie - 1 tydzień lipca 2+2 za 50e, i wydaje mi się, że w lepszym standardzie. Na miejsu wygląda lepiej niż na zdjęciach :wink:

https://www.visit-hvar.com/apartments-belic/10438

Kurcze powinnam od Nikoli jakieś opłaty za reklamowanie go :lool:

To bardzo cenne informacje - jeżeli chcemy zwiedzić Hvar musimy zmienić mentalność ;-) po prostu nastawić się na dojazdy... my na Peljecac'u stacjonowalismy w Trpanj ...
Ale zakładam że te plaże do których wybierzemy się autem są warte zobaczenia ?
I jeszcze jedno pytanko czy w tym apartamencie u Nicoli
Nie brakowało wam widoku morza?;-)
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 23.01.2019 19:08

kaeres napisał(a):
Alex06 napisał(a):Chodzi mi doladnie o ten - https://www.visit-hvar.com/apartments-barbic-jelsa

omg.
1430207310_huge.jpg

Na drugim zdjęciu w tym ogłoszeniu jest parking na dwa samochody (ten z drewnianymi palikami jako ograniczniki).
Tam parkowałem samochód podczas dwukrotnego przebywania na Hvarze).
Kwatera poniżej u rodziny Rojnica.
Jeżeli będziesz miała pokój od strony Jelsy to widok masz zapewniony iście przepiękny.

Możesz popytać o wolne pokoje https://www.visit-hvar.com/apartments-villa-rojnica

Dzięki za info - niestety apartamenty 3 i 5 osobowe;-)
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 23.01.2019 19:20

Alex06 napisał(a):To bardzo cenne informacje - jeżeli chcemy zwiedzić Hvar musimy zmienić mentalność ;-) po prostu nastawić się na dojazdy... my na Peljecac'u stacjonowalismy w Trpanj ...
Ale zakładam że te plaże do których wybierzemy się autem są warte zobaczenia ?
I jeszcze jedno pytanko czy w tym apartamencie u Nicoli
Nie brakowało wam widoku morza?;-)

Plaże są baaardzo warte zobaczena, w mojej relacji dopiero dojechałam do Hvaru, ale w miarę czasu będą kolejne odcinki, możesz podglądnąć

korcula-hvar-2018-tak-zwyczajnie-d-t54803.html

Co do widoku na morze to nie brakowało nam z tego względu, że w 1 tygodniu byliśmy na Korculi, gdzie mieliśmy widok, tu celowo ulokowaliśmy się w miasteczku, które jest idealną bazą wypadową. Poza tym mieliśmy cudowny widok na góry i miasteczko, co możesz już podglądnąć w relacji corriny, która też była u Nikoli, tylko w trochę droższym i bardziej wypasionym apartamencie :wink:

sierpniowy-hvar-2018-to-sie-naprawde-udalo-t54817.html
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.01.2019 08:32

Alex06 napisał(a):
kaeres napisał(a):
Alex06 napisał(a):Chodzi mi doladnie o ten - https://www.visit-hvar.com/apartments-barbic-jelsa

omg.
1430207310_huge.jpg

Na drugim zdjęciu w tym ogłoszeniu jest parking na dwa samochody (ten z drewnianymi palikami jako ograniczniki).
Tam parkowałem samochód podczas dwukrotnego przebywania na Hvarze).
Kwatera poniżej u rodziny Rojnica.
Jeżeli będziesz miała pokój od strony Jelsy to widok masz zapewniony iście przepiękny.

Możesz popytać o wolne pokoje https://www.visit-hvar.com/apartments-villa-rojnica

Dzięki za info - niestety apartamenty 3 i 5 osobowe;-)

Jakie potrzebujesz ?
2 czy 4 ?
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 24.01.2019 09:29

4 ;-)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.01.2019 11:20

Alex06 napisał(a):4 ;-)

Zapytaj ich w mailu prywatnym adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl o apartament o nazwie CYCAS, przy okazji pozdrów ich od Krystiana i Oli z Polski (będą wiedzieli o kogo chodzi).
Od roku nie mają go w ofercie i ja szczerze powiem nie wiem dlaczego.
Wg. mnie najlepszy i właśnie dla 4 osób.

Pozdrawiam.
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 24.01.2019 13:07

kaeres
dziękuje za info - tak zrobię;-)
a jaka jest cena za ten apartament?;-)
Pozdr.:-)
kaeres
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 24.01.2019 13:12

Ja już miałem indywidualną cenę bo się bardzo polubiliśmy z gospodarzami.
Za pierwszym i drugim razem coś koło 45e czy 50e za 4 os. Ale to była mega promocja.
Ale ktoś pytał i mocno podnieśli ceny do ponad 70e. Z tym, że ja tego nie wiem na 100%, a poza tym powołaj się na nas i sprawdź czy coś się uda ugrać.
Dzisiaj wiem, że za taki widok warto nawet te 70e dać.
Aż sam jestem ciekaw czy w ogóle ten apartament jest jeszcze dostępny dla turystów czy może ktoś z rodziny tam się wprowadził.
Daj znać.
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 26.01.2019 08:23

kaeres napisał(a):Ja już miałem indywidualną cenę bo się bardzo polubiliśmy z gospodarzami.
Za pierwszym i drugim razem coś koło 45e czy 50e za 4 os. Ale to była mega promocja.
Ale ktoś pytał i mocno podnieśli ceny do ponad 70e. Z tym, że ja tego nie wiem na 100%, a poza tym powołaj się na nas i sprawdź czy coś się uda ugrać.
Dzisiaj wiem, że za taki widok warto nawet te 70e dać.
Aż sam jestem ciekaw czy w ogóle ten apartament jest jeszcze dostępny dla turystów czy może ktoś z rodziny tam się wprowadził.
Daj znać.

No wiesz miła Pani Martina odpisała że tamten jest w tym czasie zajęty, mają wolną Nolizię ale za 75euro, a to niestety jest ponad nasz budżet...Ale bardzo dziękuję za pomoc :D

I cytuję od Martiny:" Many nice regards to Kristian & Ola!";-)

Pozdrawiam
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 27.01.2019 09:38

Mam kolejne pytanko - ile w zeszłym roku kosztowały na Hvarze np. Lody,piwo w konobie, pizza itp. ?
nenek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 27.01.2019 10:43

Ceny sa zblizone do tych na ladzie po za kultowymi miejscami jak Hvar gdzie ceny moga byc blisko 100 procent wyzsze i oczywiscie wszystko zalezy od restauracji .Z tego co sie orientuje bedziesz w Jelsie wiec to najtansza miejscowosc na Hvar.
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.01.2019 11:10

Ceny są różne, wystarczy wejść na mapach google na opinie danej konoby albo na tripadvisor i wielu ludzi wstawia fotki menu.
Średnio za kalmarki trzeba dać 100 kun, za pizze ok. 60.
Duża woda Jamnica czy niegazowana Jana 25-30 kun, piwa też ok 25. Na inne ceny nie zwracałam uwagi :)
Trajgul
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 27.01.2019 11:34

wiolek_lp napisał(a):opinie danej konoby albo na tripadvisor

Ostatnio sprawdziłem opinię na tym portalu (tripadvisor) jednej knajpki w moim miescie i oceny były fatalne, natomiast na Google wprost przeciwnie. Zdecydowanie Google ma rację a i opinii 50-krotnie więcej.
Ostatnio edytowano 27.01.2019 11:36 przez Trajgul, łącznie edytowano 1 raz
wiolek_lp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.01.2019 11:36

Trajgul napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):opinie danej konoby albo na tripadvisor

Ostatnio sprawdziłem opinię na tym portalu (tripadvisor) jednej knajpki w moim miescie i oceny były fatalne, natomiast na Google wprost przeciwnie.

Nie sugeruje się do końca, w tych opiniach często są zdjecia menu, więc wiem wcześniej jakich cen mogę się spodziewać :wink:
Alex06
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alex06 » 27.01.2019 20:19

nenek napisał(a):Ceny sa zblizone do tych na ladzie po za kultowymi miejscami jak Hvar gdzie ceny moga byc blisko 100 procent wyzsze i oczywiscie wszystko zalezy od restauracji .Z tego co sie orientuje bedziesz w Jelsie wiec to najtansza miejscowosc na Hvar.

Extra dzięki:-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 284
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019