Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 20.11.2017 21:49

wiolek_lp napisał(a):Filmik jest dla mnie super sprawą ! Ja w tym roku przywiozłam 200 GB filmu i skleiłam filmik, który teraz mi się nie podoba :twisted: Chciałam za dużo i wszystko pokazać do tego muszę nauczyć się nie telepać tą kamerką. No ale 2 raz nie wezmę się do obrabiania bo zeszło mi dobre kilkanaście godzin :oczko_usmiech:

Jest na to sposób trzeba tylko "troszkę" zainwestować :)
https://www.gearbest.com/photography-ac ... 61349.html
Ostatnio był w promocji za 98USD już z przesyłką do PL. Dzięki temu już nigdy nic nie będzie drgać :)
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 20.11.2017 22:00

Oglądałam kiedyś takie "sprzęty" ale biorąc pod uwagę, że moja kamerka kosztowała nasz z wyposażeniem 420 zł to jak na razie nie stać mnie na takie akcesoria ;)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 20.11.2017 22:07

Dziękuję za miłe słowa :oops:

Powyższy film, drugi przeze mnie składany :wink:, był kręcony przy pomocy feiyu tech g4.
Używka z allegro, na gwarancji.
Polecam, kręcenie tym to sama przyjemność no i efekt końcowy o niebo lepszy :wink:
Ma jednak jedną wadę :roll:nie nadaje się do krecenia pod wodą :oczko_usmiech:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 22.11.2017 21:40

sdolas napisał(a):Po niezłych bólach ... :wink: udało się w końcu poskładać filmik z tegorocznych wakacji

Sławku, bardzo fajny filmik. Też chciałbym z apartmana do morza na główkę ładować :lol:
Taka lokalizacja faktycznie może człowieka rozleniwić :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 23.11.2017 13:44

Habanero napisał(a):...Też chciałbym z apartmana do morza na główkę ładować :lol:
...

Jeszcze sporo czasu do wakacji, możesz przebukować :oczko_usmiech:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 24.11.2017 11:22

Habanero napisał(a):Cześć Michał. Piszę tu bo nie mogę wysłać Ci mapki na pw. :(
Ze swojej strony polecam rejon zakreślony na czerwono. Cała ul. Domovinskog Rata jest godna polecenia. Im bliżej brzegu tym lepiej, wiadomo. Jednak druga linia też nie jest zła, bo jest w miarę płasko. Im dalej od morza tym wyżej.
Na żółto plaże które miałbyś w zasięgu max 10 min. spaceru po płaskim. Pierwsza z prawej najbardziej zatłoczona. Druga i trzecia to małe plaże i skałki (nasze ulubione ). Im dalej na zachód, bardziej dziko i mniej ludzi :mrgreen:
Do centrum miasta też blisko (10 min.) spacerkiem wzdłuż morza .
Suti.png


Mam pytanie - czy w okolicy zaznaczonej przez Ciebie jest jakiś sklep spożywczy lub pekara, czy trzeba drałować do centrum ?
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 24.11.2017 21:13

travel napisał(a):
Habanero napisał(a):Cześć Michał. Piszę tu bo nie mogę wysłać Ci mapki na pw. :(
Ze swojej strony polecam rejon zakreślony na czerwono. Cała ul. Domovinskog Rata jest godna polecenia. Im bliżej brzegu tym lepiej, wiadomo. Jednak druga linia też nie jest zła, bo jest w miarę płasko. Im dalej od morza tym wyżej.
Na żółto plaże które miałbyś w zasięgu max 10 min. spaceru po płaskim. Pierwsza z prawej najbardziej zatłoczona. Druga i trzecia to małe plaże i skałki (nasze ulubione ). Im dalej na zachód, bardziej dziko i mniej ludzi :mrgreen:
Do centrum miasta też blisko (10 min.) spacerkiem wzdłuż morza .
Suti.png


Mam pytanie - czy w okolicy zaznaczonej przez Ciebie jest jakiś sklep spożywczy lub pekara, czy trzeba drałować do centrum ?


Codziennie rano jechałem na rowerze do centrum po pieczyste. W zaznaczonej okolicy nie ma żadnego sklepu, ani pekary.
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 27.11.2017 01:02

Hi. Szybkie pytanie bo mam mały problem. Zarezerwowałem nocleg tranzytowy w Varazdin, Chorwacja, ok,50km od granicy węgierskiej, z założenia zamierzam jechać przez Bratysławę, potem M85,M86,z winietami H,E65, 85,M70 przez granice w okolicach Letenye. Każda nawigacja sugeruje przejazd A5 przez Słowenię, całe 33km w tym 13 autostrady. Nie planuje wydawać kasy na 13 km za winietę Słoweńską. Jadąc prze Letenye nadkładam z 40 km ale planuje być tam za dnia. Ktoś coś zasugeruje?Poradzi?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 28.11.2017 12:27

Możesz dojechać do Varażdinu przez Zalaegerszeg i Nagykanizse, tylko niestety pytasz w niewłaściwym wątku :wink:
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 28.11.2017 16:11

Ok. Ale kombinuję jak najlepiej dotrzeć do Povlji z noclegiem tranzytowym w Varazdinie w sierpniu z Wrocławia. Wszelkie wskazówki i info mile widziane. Drugi nocleg Bratysława w drodze powrotnej
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 28.11.2017 17:05

piotrekbeti napisał(a):Ok. Ale kombinuję jak najlepiej dotrzeć do Povlji z noclegiem tranzytowym w Varazdinie w sierpniu z Wrocławia. Wszelkie wskazówki i info mile widziane. Drugi nocleg Bratysława w drodze powrotnej

Fajny nocleg ze zwiedzaniem młynów masz w Rastoke, z rana wyjazd i po 5 godzinach jesteś w Povlji.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 30.11.2017 09:33

piotrekbeti napisał(a):Ok. Ale kombinuję jak najlepiej dotrzeć do Povlji z noclegiem tranzytowym w Varazdinie w sierpniu z Wrocławia. Wszelkie wskazówki i info mile widziane. Drugi nocleg Bratysława w drodze powrotnej


Poczytaj wszystko w wątku Aktualizacja węgierskiej drogi 86.
Tam dużo wskazówek.
A sama Povlja ... no cóż super miejscówka.
Wybieram się tam w 2018 roku już po raz siódmy :) :) :) :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.12.2017 19:55

Wstawiony niedawno film z tegorocznych wakacji po małej edycji.
Doszło między innymi kilka kadrów z kajakowania, których mi trochę brakowało :wink:
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 06.12.2017 17:09

A tymczasem na Braču
Snijeg-na-Vidovoj-Gori-03.12.17-4.jpg

vidova_gora_snijeg_2-560x420.jpg
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.12.2017 23:43

Nieee no Zdzichu, aż muszę podrzucić w kominku :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 115
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone