Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.01.2021 21:37

Co prawda rok 2014 był nietypowy chyba, ale wtedy byłam właśnie na Peljesač i chyba z 10 dni to może 3 były w pełni słoneczne a pozostałe burzowe, deszczowe i pochmurne. W 2019 obserwowałam Peljesač z Korčuli i też nie było najlepiej (nad Korčula również) Było oczywiście znacznie lepiej już w 2014. Chyba ta okolica mnie nie lubi po prostu :twisted: bo u innych w relacjach widziałam dużo słońca :)
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 18.01.2021 18:19

Jako że w tym roku planuję pierwszy raz zawitać na Peljesac, zapisuję się do klubu ( bo już mi się podoba:))
Mam nadzieję że nic ani nikt nie zakłóci naszych planów. Wybór padł na Loviste.
W najbliższym czasie zamierzam dużo przeczytać w tym wątku:)
wojstar
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 18.01.2021 18:26

tranquilo napisał(a):Jako że w tym roku planuję pierwszy raz zawitać na Peljesac, zapisuję się do klubu ( bo już mi się podoba:))

Spokojniutka mieścina :)
aniaitomek
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 18.01.2021 19:09

A my az sie boimy planowac , kasa z rezerwacji z zeszlego roku lezy u wlascicieli apt. Mam nadzieje , ze w tym roku sie uda
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 18.01.2021 19:23

wojstar napisał(a):
tranquilo napisał(a):Jako że w tym roku planuję pierwszy raz zawitać na Peljesac, zapisuję się do klubu ( bo już mi się podoba:))

Spokojniutka mieścina :)

To wiem, dlatego na nią padło. Ja preferuję spokojniejsze miejsca:)
tranquilo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 18.01.2021 19:24

aniaitomek napisał(a):A my az sie boimy planowac , kasa z rezerwacji z zeszlego roku lezy u wlascicieli apt. Mam nadzieje , ze w tym roku sie uda

A mnie udało się w tamtym roku, (tak naprawdę to cały czas byłem spokojny o wyjazd i pojechałem bez problemów) więc liczę że w tym też będzie dobrze:)
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 18.01.2021 20:10

gusia-s napisał(a):Co prawda rok 2014 był nietypowy chyba, ale wtedy byłam właśnie na Peljesač i chyba z 10 dni to może 3 były w pełni słoneczne a pozostałe burzowe, deszczowe i pochmurne.
O tak, tamten rok był dziwny. Codziennie rano wylatywałam w piżamie na ulicę, aby sprawdzić stan chmur nad górami.... Półwysep opuszczaliśmy w deszczu....
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 414
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019