Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21055
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 22.10.2016 16:44

zibi.s napisał(a):Warto było wleźć...oj warto. :wink:


Też tak sądzę...a nawet jestem pewien... 8) :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.10.2016 10:00

Kamienie w Antenie i Santorini na deser ... :oczko_usmiech:

ciąg dalszy :wink:

7 października

Wstaję rano i zupełnie nie wiem czemu 8O , ale bolą mnie łydki ... :wink:
Robię kawkę i budzę Potter ... nie ma zmiłuj ... :oczko_usmiech:

Tu Potter próbuje ogarnąć kija do selfie, który pożyczyłam od mojej Zuzi :wink: Obrazek

Koniec końców kija nie użyłyśmy ... :lool:

Mieszkałyśmy przy ulicy, która biegła pod fajną górkę ... pójdziemy tam, oflors :oczko_usmiech: Obrazek

Obrazek

Obrazek


Prawdaż, że warto ... :mrgreen:
Obrazek


Tam byłyśmy wczoraj ... :mrgreen:
Obrazek

Obrazek


A tam pójdziemy dziś ... :mrgreen:
Obrazek

Obrazek


Pierwszym celem tego dnia był Stadion Panateński - Panathinaiko


Ale po kolei ... najpierw zajrzałyśmy na cmentarz ... 8O :wink:
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


A teraz idziemy już na stadion ...

A po drodze ... :mrgreen:
Obrazek

8O
Obrazek



Do naszego celu dochodzimy, że tak powiem, od dupy strony, od tyłu znaczy ... :mrgreen:
Były tam jakieś budynki biurowe jakby, brama otwarta ... więc weszłyśmy ... :wink:
Nikt nie gwizdał, nie krzyczał: lejdis, lejdis ... czyli spoko :oczko_usmiech:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Ja początkowo nie koniecznie chciałam tu przychodzić ... :oops:
Ale Potter nalegała ... i całe szczęście, bo stadion prezentuje się fantastycznie :!:
Jest ogromy, podobno pomieści 80.000 widzów 8O
A współcześni projektanci obiektów sportowych powinni brać przykład od swoich antycznych kolegów, bo widoczność z każdego miejsca jest fantastyczna :!:
Nawet chciałabym obejrzeć tu jakiś meczyk ... np Black Radom - Panathinaikos Ateny :oczko_usmiech:
Może Prygiel zagubił by się wsród kamieni i nie wrócił już do Radomia :evil:
Ciąg dalszy będzie potem, bo aż się zdenerwowałam, na myśl o tym trenerze :roll: :roll: :roll:


:papa: :papa: :papa:
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 23.10.2016 10:16

A współcześni projektanci obiektów sportowych powinni brać przykład od swoich antycznych kolegów, bo widoczność z każdego miejsca jest fantastyczna :!:


A i kibole nie mieliby za bardzo czym rzucać :smo: Rzeczywiście stadion robi wrażenie 8O
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 23.10.2016 11:35

Kamienie w Antenie i Santorini na deser ... :oczko_usmiech:

ciąg dalszy :wink:

Z trybun schodzimy na płytę stadionu ...
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Kiedy tak spacerujemy po stadionie, proponuję, że lepiej będzie, jak wyjdziemy "tymi samymi drzwiami" co przyszłyśmy ... :?


Tym czasem rywalizacja trwa na całego ... :mrgreen:
Obrazek


Potter też zapragnęła wystartować ... :oczko_usmiech:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zobaczyłyśmy już właściwie wszystko ... a na koniec zostawiłyśmy sobie dekorację zwycięzców :oczko_usmiech:
I kiedy wracałyśmy w stronę podium podszedł do nas miły pan i bardzo chciał zobaczyć nasze bileciki :roll:
Udajemy blondynki (a właściwie wcale nie musiałyśmy udawać :lool: ) i wyciągamy nasze drogocenne karnety za 30 euro ...
Pan jednak informuje nas, że nie obowiązują one na stadion i musimy zakupić bilecik za 5 euro.
Szybka narada i stwierdzamy, że "smak olimpijskiego złota" warty jest tych kilku euraków ... nabywamy bilety :oczko_usmiech: i już oficjalnie wchodzimy na stadion :roll: :wink:

Sorki za te Potterowe bazgroły ... :roll:
Obrazek

Obrazek

Obrazek


No ale jak już zapłaciłyśmy za bilet, postanawiamy jeszcze raz wejść na trybuny ... :oczko_usmiech:
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek



:papa: :papa: :papa:
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 23.10.2016 11:42

mysza73 napisał(a):Obrazek

8O
:lol:
:D
:wink:

Ale z tymi biletami to tu trochę rzeczywiście przegięli :?

:papa:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21055
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 23.10.2016 15:35

Od naszego ostatniego pobytu na stadionie nic się nie zmieniło poza ceną... :papa:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 24.10.2016 14:14

widoki mega! i ze stadionu i ze wzgórza Filliblabla 8)

no i gratuluję zdobycia pierwszego miejsca :oczko_usmiech:

pozdrawiam,
M
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 25.10.2016 08:12

Kochani moi.
Uprzejmie donoszę, że sprzedałam swoją porcję zdjęć Myszy za zawrotną kwotę - 2,50 zł. Tym samym w pewnym stopniu uwolniłam się od przyjemnego skąd inąd obowiązku ich wklejania w tym wątku, licząc na wyżej wymienioną.
Jednakowoż, wyżej wymieniona, jak podejrzewam, straciła co nieco z weny pisarskiej z powodu braku zainteresowania/komentarzy :roll: .
Stąd moja prośba ... Jeśli wpadacie tu czasami, zostawcie chociaż mały ślad ... Ale jeśli nie wpadacie - to nie musicie :mrgreen: .
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 25.10.2016 08:17

Potter napisał(a):... Jeśli wpadacie tu czasami, zostawcie chociaż mały ślad ....

:D

Potter napisał(a):Uprzejmie donoszę, że sprzedałam swoją porcję zdjęć Myszy za zawrotną kwotę - 2,50 zł. .

Widzę że zrobiłaś interes życia :wink:
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21055
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 25.10.2016 08:25

Potter napisał(a): .
Stąd moja prośba ... Jeśli wpadacie tu czasami, zostawcie chociaż mały ślad ... :mrgreen: .


:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.10.2016 08:48

Czekamy i czytamy.
Ale może motywacja aż tak bardzo nie spadła, skoro zainwestowała całe 2,50 :mrgreen:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 25.10.2016 08:54

I tu Was mam :lol: .
Tam jest napisane "- 2,50 zł" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Tzn., że jeszcze dopłaciłam :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: .
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21055
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 25.10.2016 09:05

Potter napisał(a):I tu Was mam :lol: .
Tam jest napisane "- 2,50 zł" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Tzn., że jeszcze dopłaciłam :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: .


Ciekawe przeliczniki macie... :oczko_usmiech: :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 25.10.2016 09:10

Potter napisał(a):Kochani moi.
Uprzejmie donoszę, że sprzedałam swoją porcję zdjęć Myszy za zawrotną kwotę - 2,50 zł. Tym samym w pewnym stopniu uwolniłam się od przyjemnego skąd inąd obowiązku ich wklejania w tym wątku, licząc na wyżej wymienioną.
Jednakowoż, wyżej wymieniona, jak podejrzewam, straciła co nieco z weny pisarskiej z powodu braku zainteresowania/komentarzy :roll: .
Stąd moja prośba ... Jeśli wpadacie tu czasami, zostawcie chociaż mały ślad ... Ale jeśli nie wpadacie - to nie musicie :mrgreen: .


Ja się tak łatwo nie zniechęcam :roll: , ale ... wczoraj napisałam kolejny odcinek, nawet dwa razy :roll: i wyleciał w kosmos jak kliknęłam "wyślij" :evil: .
Może to znak, żebym już nie pisała :roll: , a teraz Potter popisze :oczko_usmiech: , ma już moje zdjęcia, bo jej odesłałam, również priorytetem za 2,50 pln :oczko_usmiech:

Ja w tym czasie poszukam se czegoś na wakacje ... bo jakoś nie mogę się zdecydować Cro/Italia/Hellada :wink:
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8672
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 25.10.2016 09:15

mysza73 napisał(a):Ja się tak łatwo nie zniechęcam :roll: , ale ... wczoraj napisałam kolejny odcinek, nawet dwa razy :roll: i wyleciał w kosmos jak kliknęłam "wyślij" :evil: .

Ja piszę w notatniku, a potem wklejam na forum. Polecam :smo: .


mysza73 napisał(a):Ja w tym czasie poszukam se czegoś na wakacje ... bo jakoś nie mogę się zdecydować Cro/Italia/Hellada :wink:

Załóż wątek, pomożemy :oczko_usmiech: .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone