Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 07.01.2019 14:01

mysza73 napisał(a):Mam nadzieję, że widzicie, że pracuję już :smo:


Widzę nawet, że super Ci idzie :wink: :smo:

Aga w jakiej wypożyczalni brałyście auto i jak wyglądała sprawa z kaucją? Rezerwowałyście dużo wcześniej?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.01.2019 14:17

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Mam nadzieję, że widzicie, że pracuję już :smo:


Widzę nawet, że super Ci idzie :wink: :smo:
Na dziś kończę :oczko_usmiech:
Wracam do Italii ... bo Potter skrytykowała wszystkie apartmany, które wytypowałam :roll:

Beata W. napisał(a):Aga w jakiej wypożyczalni brałyście auto i jak wyglądała sprawa z kaucją? Rezerwowałyście dużo wcześniej?
Auto rezerwowałyśmy przez autoeurope (chyba :? , ale w razie co Potter mnie poprawi :smo: )
Zablokowali na karcie jakąś kwotę, ale oczywiście nie pamiętam ile :?
A co do czasu, to jakoś niezbyt długo przed wyjazdem to robiłyśmy (też chyba :oops: ) :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 07.01.2019 14:29

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Mam nadzieję, że widzicie, że pracuję już :smo:


Widzę nawet, że super Ci idzie :wink: :smo:
Na dziś kończę :oczko_usmiech:
Wracam do Italii ... bo Potter skrytykowała wszystkie apartmany, które wytypowałam :roll:

Beata W. napisał(a):Aga w jakiej wypożyczalni brałyście auto i jak wyglądała sprawa z kaucją? Rezerwowałyście dużo wcześniej?
Auto rezerwowałyśmy przez autoeurope (chyba :? , ale w razie co Potter mnie poprawi :smo: )
Zablokowali na karcie jakąś kwotę, ale oczywiście nie pamiętam ile :?
A co do czasu, to jakoś niezbyt długo przed wyjazdem to robiłyśmy (też chyba :oops: ) :oczko_usmiech:


Dziękuję, bo jeszcze ten element mi został bo nie bardzo sobie wyobrażam nie posiadanie auta na wyspie :|

No to planuj tą swoją Italię :smo: :papa:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.01.2019 13:28

Uprzejmie informuję, że deserek gotowy do spożycia ... :oczko_usmiech: :smo: :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.01.2019 14:43

A ja czekam na kamienie....
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 10.01.2019 14:50

piekara114 napisał(a):A ja czekam na kamienie....
Ale Potterowe kamienie przecie widać ... :smo:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 10.01.2019 16:28

mysza73 napisał(a):Uprzejmie informuję, że deserek gotowy do spożycia ... :oczko_usmiech: :smo: :papa:


Dziękuję bardzo, bo wczoraj wieczorem musiałam się ptysiem zadowolić :mrgreen: :smo:
Dobrze, że relacja Kulków jest sprawna :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 46
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone