Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 04.12.2016 09:36

w związku z tym, że śledziłem 40 stron niniejszej relacji..."mam prawo" wybrać sobie najlepsze foto...:p

Potter napisał(a):Obrazek
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 18.04.2017 14:40

A ja tak właśnie nadrabiałam sobie Waszą relację i oglądając zdjęcia z Oii, gdzie pisałyście, że dużo młodych par się kręciło, to mi się tak właśnie przypomniało:
http://annaslaweta.com/slub-za-granica-bajeczne-santorini/

Pani, która pisze tego bloga mieszka w Kielcach, a pochodzi z wioski obok mnie. Fajnie, że udało jej się spełnić marzenie i wziąć ślub na Santorini.
Ja drugi raz za mąż już nie planuje wychodzić (póki co ;) ), ale pamiątkę mają extra!
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 18.04.2017 15:53

agata26061 napisał(a):A ja tak właśnie nadrabiałam sobie Waszą relację i oglądając zdjęcia z Oii, gdzie pisałyście, że dużo młodych par się kręciło, to mi się tak właśnie przypomniało:
http://annaslaweta.com/slub-za-granica-bajeczne-santorini/

Pani, która pisze tego bloga mieszka w Kielcach, a pochodzi z wioski obok mnie. Fajnie, że udało jej się spełnić marzenie i wziąć ślub na Santorini.
Ja drugi raz za mąż już nie planuje wychodzić (póki co ;) ), ale pamiątkę mają extra!
Wcale za mąż nie musisz wychodzić, coby na Santorini skoczyć :oczko_usmiech:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 19.04.2017 07:58

No :D !
I pamiątki też potem są fajne !
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 19.04.2017 18:40

mysza73 napisał(a):Wcale za mąż nie musisz wychodzić, coby na Santorini skoczyć :oczko_usmiech:

Z chęcią bym skoczyła. Kiedyś na pewno, ale póki co musiałabym obecnego męża wraz z dziećmi ciągnąć, a to już by pewnie znacznie koszta zawyżało. Jak moje młodsze (1,5 roku) trochę podrośnie, że samo się sobą zajmie, to nie ma bata, że na tyłku cały rok będę siedzieć do kolejnych wakacji w Cro. Wtedy poznam też inne kierunki! Ale teraz też nie jest źle, bo jak tak sobie na forum relacje poczytam, to trochę tak jakbym tam była :D
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.04.2017 19:03

agata26061 napisał(a):
mysza73 napisał(a):Wcale za mąż nie musisz wychodzić, coby na Santorini skoczyć :oczko_usmiech:

Z chęcią bym skoczyła. Kiedyś na pewno, ale póki co musiałabym obecnego męża wraz z dziećmi ciągnąć, a to już by pewnie znacznie koszta zawyżało. Jak moje młodsze (1,5 roku) trochę podrośnie, że samo się sobą zajmie, to nie ma bata, że na tyłku cały rok będę siedzieć do kolejnych wakacji w Cro. Wtedy poznam też inne kierunki! Ale teraz też nie jest źle, bo jak tak sobie na forum relacje poczytam, to trochę tak jakbym tam była :D


W sumie to ja bym była za tym, żeby taki jeden wypad w roku organizować sobie bez zabierania obecnych mężów i wszędzieobecnych dzieci :mrgreen:
Moja młodsza ma też równo 1,5 roku i wprawdzie dość intensywnie przyzwyczajamy ją do zwiedzania to z takim maluchem to zawsze jakieś ograniczenia. No oczywiście o tych finansowych za 4 osoby nie wspomnę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.04.2017 19:07

Beata W. napisał(a):W sumie to ja bym była za tym, żeby taki jeden wypad w roku organizować sobie bez zabierania obecnych mężów

Aby suma się zgadzała - mąż robi jeden wypad w roku bez zabierania obecnej żony :wink: :idea:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.04.2017 19:09

Janusz Bajcer napisał(a):
Beata W. napisał(a):W sumie to ja bym była za tym, żeby taki jeden wypad w roku organizować sobie bez zabierania obecnych mężów

Aby suma się zgadzała - mąż robi jeden wypad w roku bez zabierania obecnej żony :wink: :idea:


Ja nie mam nic przeciwko tylko mąż bez żony jak bez ręki. Ale na rybki oczywiście sobie wypada :oczko_usmiech:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.04.2017 20:05

Ja tam se i z mężem i bez męża mogę jeździć ... byle by jeździć :oczko_usmiech:
już zaczynam się pakować :oczko_usmiech: :papa:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.04.2017 20:14

mysza73 napisał(a):Ja tam se i z mężem i bez męża mogę jeździć ... byle by jeździć :oczko_usmiech:
już zaczynam się pakować :oczko_usmiech: :papa:


Ja tam też mogę, tylko w 4 osoby to już wyprawa tak naprawdę. My dopiero na majówkę. A Ty Agnieszko gdzie śmigasz teraz?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 19.04.2017 20:21

Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Ja tam se i z mężem i bez męża mogę jeździć ... byle by jeździć :oczko_usmiech:
już zaczynam się pakować :oczko_usmiech: :papa:


Ja tam też mogę, tylko w 4 osoby to już wyprawa tak naprawdę. My dopiero na majówkę. A Ty Agnieszko gdzie śmigasz teraz?

No może nie tak teraz, bo dopiero 4 maja, ale i rajan i książking co chwila przysyła mi @, że czas się pakować, to się pakuje :lool:
A lecimy w zupełnie mi nieznanym kierunku - Portugalia (Algarve) :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 19.04.2017 20:27

mysza73 napisał(a):
Beata W. napisał(a):
mysza73 napisał(a):Ja tam se i z mężem i bez męża mogę jeździć ... byle by jeździć :oczko_usmiech:
już zaczynam się pakować :oczko_usmiech: :papa:


Ja tam też mogę, tylko w 4 osoby to już wyprawa tak naprawdę. My dopiero na majówkę. A Ty Agnieszko gdzie śmigasz teraz?

No może nie tak teraz, bo dopiero 4 maja, ale i rajan i książking co chwila przysyła mi @, że czas się pakować, to się pakuje :lool:
A lecimy w zupełnie mi nieznanym kierunku - Portugalia (Algarve) :oczko_usmiech:


A no faktycznie jakoś mi ta Twoja Portugalia wyleciała z głowy. No to będzie ciekawa relacja. Ja z Portugalii tylko na Maderze byłam :wink:
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 19.04.2017 22:10

Już się nie mogę doczekać tej Portugalii. A co z tym Mykonosem z Potter? Coś się klaruje, czy Potter się opiera?
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 19.04.2017 22:15

Czy szykujesz sobie na wyjazd jakąś ciekawą stylówkę? To pytanie w nawiązaniu do tej kreacji co to miałaś na ostatnich zdjęciach w tej relacji?
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 20.04.2017 08:17

Sara76 napisał(a):Już się nie mogę doczekać tej Portugalii. A co z tym Mykonosem z Potter? Coś się klaruje, czy Potter się opiera?

Ja się nie opieram :evil: ! Tylko KEROWNIK co chwila zmienia zdanie, gdzie to ona łaskawie zechce mnie zabrać jak będę grzeczna ...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 43
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone