Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 30.11.2016 21:06

maslinka napisał(a):Świetna i fantastycznie opisana podróż :D

Dzięki, Dziewczyny! Czytając Waszą relację, miałam cały czas uśmiech od ucha do ucha :mrgreen:

Zdjęcia z pozami przyjmowanymi na lotnisku wymiatają :smo:


Pewnie dziewczyny ćwiczą jogę i dlatego są takie giętkie :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.11.2016 21:09

Potter napisał(a):Nigdzie z Rumunem więcej nie jadę. Żadnych relacji więc nie będzie :evil:

Mysza zmieniła płeć :wink: może być ciekawie :oczko_usmiech:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 30.11.2016 23:13

Świetnie się bawiłam czytając Waszą opowieść. Już się nie mogę doczekać następnej :) :papa:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 30.11.2016 23:30

ze trzy dni człowieka nie było i 7 stron w plecy 8O
jak mam wybierać między niebieskim kościółkiem i skałką Potter to biorę to drugie...tymczasem czekam na kolejny odcinek sagi :mrgreen:
Jak zawsze miło było z Wami podróżować :oczko_usmiech:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.12.2016 08:36

piekara114 napisał(a):
Beata W. napisał(a):Dzięki dziewczyny, super się z Wami podróżowało :lol: Czekamy więc na kolejny wypad i kolejną relację :wink:

piekara114 napisał(a):[quote="mysza73Jedzenia nie licz. Teraz koszty wychodzą mi mniej więcej zgodnie z moimi wyliczeniami,/założeniami na pobyt tam w czasie majówki :D Założeń i kosztów stałych nie da się oszukać/zmienić...
:?:


Pytanie tylko czy na majówkę kupisz bilety w takich cenach :?: A trzeba przyznać, że w nadchodzącym roku majówką wypada całkiem całkiem :hut:


No właśnie na razie nie ma, ale jak obserwuje ceny spadają na równo 8 tygodni przed lotem i potem rosną... W zapasie mam jeszcze kilka miejsc lotowych, a jak nie to samochodówka może Budapeszt (uwielbiam) lub Berlin, syn mówi o Pradze (bo ostatnio popularna się w naszych kręgach rodzinno-znajomych zrobiła) lub może ponownie Benelux... Się zobaczy....


No widzę Beato, że wnikliwe obserwacje prowadzisz. Też tam coś ostatnio podpatrywałam ale raczej na razie chyba się z dwójką dzieciaków na lot nie zdecyduję.
Co do majówki to też nad Węgrami myślę ( o ile czas i finanse pozwolą) ale nie sam Budapeszt. Może Miszkolc - ostatnio zdjęcia z tamtejszych basenów nas urzekły 8O

Pozdrawiam :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.12.2016 08:58

Beata W. napisał(a):[Co do majówki to też nad Węgrami myślę ( o ile czas i finanse pozwolą) ale nie sam Budapeszt. Może Miszkolc - ostatnio zdjęcia z tamtejszych basenów nas urzekły 8O
Pozdrawiam :papa:

Miszkoic Tapolca - polecam baseny w grotach.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.12.2016 09:04

Janusz Bajcer napisał(a):
Beata W. napisał(a):[Co do majówki to też nad Węgrami myślę ( o ile czas i finanse pozwolą) ale nie sam Budapeszt. Może Miszkolc - ostatnio zdjęcia z tamtejszych basenów nas urzekły 8O
Pozdrawiam :papa:

Miszkolc Tapolca - polecam baseny w grotach.


Dokładnie Januszu te baseny a raczej ich zdjęcia oraz filmik jaki obejrzałam mocno mnie zachęcają, żeby tam się wybrać 8O
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13063
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 01.12.2016 09:35

Bardzo się cieszę, że tyle osób czytało naszą relację :oczko_usmiech: , no i że chyba Wam się podobało :smo: ,
sporo osób też czeka na następne ... ale tu tragedyja ... normalnie dramat grecki ... :roll:
Musicie mi pomóc, bo Potter przechodzi kryzys wieku średniego ... tfuuu ... kryzys okresu zimowego :smo:
i jakieś głupoty mi obwieszcza, że nigdzie nie jedzie, bo jej się nie chce, bo nie ma nastroju i jeszcze parę innych głupot dodaje ... :roll:
Normalnie musicie pomóc mi postawić ją do pionu, bo chyba bardzo nisko upadła i jest w poziomie ... :roll:
Pomożecie :?:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.12.2016 10:20

Beata W. napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Beata W. napisał(a):[Co do majówki to też nad Węgrami myślę ( o ile czas i finanse pozwolą) ale nie sam Budapeszt. Może Miszkolc - ostatnio zdjęcia z tamtejszych basenów nas urzekły 8O
Pozdrawiam :papa:

Miszkolc Tapolca - polecam baseny w grotach.

Dokładnie Januszu te baseny a raczej ich zdjęcia oraz filmik jaki obejrzałam mocno mnie zachęcają, żeby tam się wybrać 8O

Jeśli będzie Budapeszt to marzy mi się Szechenyi, kiedyś podglądałam go z zewnątrz. I pewnie coś się po drodze trafi...
Moi Rodzice mieli jakieś zastrzeżenia do tych basenów w grotach (sporo po takich miejscach jeżdżą), ale w żaden sposób sobie teraz nie przypomnę, co im w nich przeszkadzało...
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 01.12.2016 10:40

mysza73 napisał(a):Bardzo się cieszę, że tyle osób czytało naszą relację :oczko_usmiech: , no i że chyba Wam się podobało :smo: ,
sporo osób też czeka na następne ... ale tu tragedyja ... normalnie dramat grecki ... :roll:
Musicie mi pomóc, bo Potter przechodzi kryzys wieku średniego ... tfuuu ... kryzys okresu zimowego :smo:
i jakieś głupoty mi obwieszcza, że nigdzie nie jedzie, bo jej się nie chce, bo nie ma nastroju i jeszcze parę innych głupot dodaje ... :roll:
Normalnie musicie pomóc mi postawić ją do pionu, bo chyba bardzo nisko upadła i jest w poziomie ... :roll:
Pomożecie :?:


Jaki kryzys wieku średniego, jaki upadek ?????
Pottter padnij powstań!!!! Bierz dziewczyno swoje cztery litery, dźwigaj z tej kanapy i proszę mi się tu Myszy słuchać , bo jak Andzia się wkurzy i pojedzie gdzie trzeba to Ci z głowy wybije jakieś głupoty starcze ...... Nooo i żeby mi to było ostatni raz
Andzia wie co mówi ... :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107677
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.12.2016 10:46

Andzia* napisał(a):bo jak Andzia się wkurzy i pojedzie gdzie trzeba to Ci z głowy wybije jakieś głupoty starcze ...... Nooo i żeby mi to było ostatni raz
Andzia wie co mówi ... :wink:

Strach się bać :oczko_usmiech:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 01.12.2016 16:21

Andzia* napisał(a):Jaki kryzys wieku średniego, jaki upadek ?????
Pottter padnij powstań!!!! Bierz dziewczyno swoje cztery litery, dźwigaj z tej kanapy i proszę mi się tu Myszy słuchać , bo jak Andzia się wkurzy i pojedzie gdzie trzeba to Ci z głowy wybije jakieś głupoty starcze ...... Nooo i żeby mi to było ostatni raz
Andzia wie co mówi ... :wink:


Paść to ja mogę .. i owszem ... Gorzej z powstaniem :P ....
Andzia, jak chcesz to ja Ci adres na priva podeślę ... zapraszam :mrgreen: :papa: .
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 01.12.2016 17:49

Potter, weź i nie rób nam tego :mrgreen: .
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 02.12.2016 09:05

Potter no co jak co ale na takie wypady to zawsze chce się jechać :!: :!: :!: :!: :!:
A na wyjeździe i humorek się poprawia i pogoda lepsza jak za oknem :wink:
Andzia*
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4553
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andzia* » 02.12.2016 09:10

Potter napisał(a):
Andzia* napisał(a):Jaki kryzys wieku średniego, jaki upadek ?????
Pottter padnij powstań!!!! Bierz dziewczyno swoje cztery litery, dźwigaj z tej kanapy i proszę mi się tu Myszy słuchać , bo jak Andzia się wkurzy i pojedzie gdzie trzeba to Ci z głowy wybije jakieś głupoty starcze ...... Nooo i żeby mi to było ostatni raz
Andzia wie co mówi ... :wink:


Paść to ja mogę .. i owszem ... Gorzej z powstaniem :P ....
Andzia, jak chcesz to ja Ci adres na priva podeślę ... zapraszam :mrgreen: :papa: .


Dawaj ....nigdy nic nie wiadomo :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 42
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone