Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-)

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 29.11.2016 22:15

Potter napisał(a):Nigdzie z Rumunem więcej nie jadę. Żadnych relacji więc nie będzie :evil:

Ale się obśmiałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smo:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.11.2016 22:34

mysza73 napisał(a):
piekara114 napisał(a):Co do kosztów: to brakuje mi kosztu paliwa (chyba na wodę nie jeździłyście? a z ciekawości to ile tych km po Santorini zrobiłybyście?), parkingów w Grecji nie ma na szczęście, komunikacji w Atenach.
O folgowaniu sobie pysznościami (w tym dla mnie pyszną baklawą) to już nie liczę.... Ale bym zjadła teraz gyrosika w picie i baklawę...
Za paliwo zapłaciłyśmy 27 euro, chyba ... Potter weź no poratuj ...
Bilet turystyczny w Antenie 22 euro
A jeść to i w domu bym musiała, prawda :smo:

Jedzenia nie licz. Teraz koszty wychodzą mi mniej więcej zgodnie z moimi wyliczeniami,/założeniami na pobyt tam w czasie majówki :D Założeń i kosztów stałych nie da się oszukać/zmienić...

Potter napisał(a):Nigdzie z Rumunem więcej nie jadę. Żadnych relacji więc nie będzie :evil

No nie rób tak, po prostu przypilnuj kobietę, co na siebie wkłada....

Mysza, a może Ty masz zdjęcie Potter ubraną na cebulkę :?:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 29.11.2016 23:08

Nie wiem czy jakieś ciekawe zdjęcia Mysza pominęła, ale to z pewnością tak :twisted: ...

Obrazek
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.11.2016 23:10

Potter napisał(a):Nie wiem czy jakieś ciekawe zdjęcia Mysza pominęła, ale to z pewnością tak :twisted: ...

Prawie jak w kołysce...lub kojcu, aby nie wypadła :mrgreen: :mrgreen:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 29.11.2016 23:40

mysza73 napisał(a):
Potter napisał(a):Nigdzie z Rumunem więcej nie jadę. Żadnych relacji więc nie będzie :evil:

Potter się focha, bo właśnie Czarni puścili PW w skarpetkach ... znaczy wygraliśmy 3-1, brawo My :!: :oczko_usmiech:


Czarnuchy faktycznie ostatnio na fali wznoszacej....

Brawo brawo ale i tam Mistrz z Trojmiasta bedzie ;)
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 29.11.2016 23:51

mysza73 napisał(a):No to Leonie ... słowo się rzekło ... teraz Twoja kolej :oczko_usmiech:


U mnie słowo droższe piniendzów :mrgreen:

Zaraz się biorę za zajawkę. :wink:


Stylówka hit.
:hut:
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 30.11.2016 09:28

Dzięki dziewczyny, super się z Wami podróżowało :lol: Czekamy więc na kolejny wypad i kolejną relację :wink:

piekara114 napisał(a):[quote="mysza73Jedzenia nie licz. Teraz koszty wychodzą mi mniej więcej zgodnie z moimi wyliczeniami,/założeniami na pobyt tam w czasie majówki :D Założeń i kosztów stałych nie da się oszukać/zmienić...
:?:


Pytanie tylko czy na majówkę kupisz bilety w takich cenach :?: A trzeba przyznać, że w nadchodzącym roku majówką wypada całkiem całkiem :hut:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.11.2016 09:31

Potter napisał(a):Nie wiem czy jakieś ciekawe zdjęcia Mysza pominęła, ale to z pewnością tak :twisted: ...
Nie dałam tego zdjęcia, bo go nie mam ... nie dałaś mi zdjęć z tel :evil:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 30.11.2016 12:51

Błyskawicznie uwinęłyście się z relacją.
Mnóstwo zobaczyłyście, mam wrażenie, że cała wyspa jest Wam znana. A jeszcze znalazłyście czas na kąpiel i wylegiwanie się na tych gorących plażach.
I za to dziękuję.

:D :D :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 30.11.2016 13:37

Beata W. napisał(a):Dzięki dziewczyny, super się z Wami podróżowało :lol: Czekamy więc na kolejny wypad i kolejną relację :wink:

piekara114 napisał(a):[quote="mysza73Jedzenia nie licz. Teraz koszty wychodzą mi mniej więcej zgodnie z moimi wyliczeniami,/założeniami na pobyt tam w czasie majówki :D Założeń i kosztów stałych nie da się oszukać/zmienić...
:?:


Pytanie tylko czy na majówkę kupisz bilety w takich cenach :?: A trzeba przyznać, że w nadchodzącym roku majówką wypada całkiem całkiem :hut:


No właśnie na razie nie ma, ale jak obserwuje ceny spadają na równo 8 tygodni przed lotem i potem rosną... W zapasie mam jeszcze kilka miejsc lotowych, a jak nie to samochodówka może Budapeszt (uwielbiam) lub Berlin, syn mówi o Pradze (bo ostatnio popularna się w naszych kręgach rodzinno-znajomych zrobiła) lub może ponownie Benelux... Się zobaczy....
ajdadi
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 21046
Dołączył(a): 04.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ajdadi » 30.11.2016 17:54

Ekstra relacja .Super się z Wami zwiedzało .Pozdrawiam
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 30.11.2016 18:16

Dziewczyny, świetna wyprawa, zazdraszczam mocno takiego babskiego wypadu :mrgreen: .
Relacja też boska, chwilami obśmiałam się jak norka.
I już nie mogę się doczekać Waszego kolejnego wyjazdu :mrgreen: .
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 30.11.2016 20:19

elka21 napisał(a):
Potter napisał(a):Nigdzie z Rumunem więcej nie jadę. Żadnych relacji więc nie będzie :evil:

Ale się obśmiałam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :smo:


Potter nie bądź taka. Po prostu przed wyjazdem z Myszą zrób jej kontrolę garderoby, żeby wstydu nie było :mrgreen: Ps. To zdjęcie Myszy zrobiło furrorę na forum :!: :!: :!:
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 30.11.2016 20:31

Już teraz nie chce mi się szukać, ale gdzieś tam na początku relacji ostrzegałam, że tego typu akcję Mysza uskuteczni :lol: . Nie sądziłam tylko, że ten strój spodoba się Wam tak samo jak mnie :mrgreen: ...
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14800
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.11.2016 20:35

Świetna i fantastycznie opisana podróż :D

Dzięki, Dziewczyny! Czytając Waszą relację, miałam cały czas uśmiech od ucha do ucha :mrgreen:

Zdjęcia z pozami przyjmowanymi na lotnisku wymiatają :smo:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα



cron
Kamienie w Antenie i Santorini na deser :-) - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone