Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2018

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.11.2017 14:38

Bardzo ładny kalendarz. Cieszę się, że na stronie tytułowej zmieściło się dużo zdjęć, także tych, na które głosowałam. :-) Zastanawiam się tylko, czy logo cro.pl (zresztą całkiem przyjemne) powinno być umieszczone na samych zdjęciach. Oczywiście musi być w kalendarzu na każdej stronie, ale jednak zajmuje kawałek każdej fotki - czy to konieczne, czy też można je przenieść np. obok / poniżej zdjęć? Nie mam w tej chwili starego kalendarza przy sobie, nie pamiętam jak było wcześniej. No chyba, że tak właśnie ma być.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.11.2017 14:51

Logo wg projektu 2017 było w innym miejscu :wink:

kalendarze-scienne-cro-pl-2017-t51494.html
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.11.2017 15:28

Janusz Bajcer napisał(a):Logo wg projektu 2017 było w innym miejscu :wink:

kalendarze-scienne-cro-pl-2017-t51494.html


A, dzięki. Czyli się da. :-)
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 14.11.2017 16:35

Projekt jak zwykle super, mnie akurat nie przeszkadza logo na zdjęciach. Bardzo się cieszę, że dwa moje zdjęcia są na okładce :)
Zamówione i zapłacone, teraz tylko czekać na wydruk i dostawę :papa:
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 14.11.2017 16:49

Mnie też się bardzo podoba projekt :) a logo tam gdzie jest też jest OK :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2017 18:13

Mikromir napisał(a):Bardzo ładny kalendarz. Cieszę się, że na stronie tytułowej zmieściło się dużo zdjęć, także tych, na które głosowałam. :-) Zastanawiam się tylko, czy logo cro.pl (zresztą całkiem przyjemne) powinno być umieszczone na samych zdjęciach. Oczywiście musi być w kalendarzu na każdej stronie, ale jednak zajmuje kawałek każdej fotki - czy to konieczne, czy też można je przenieść np. obok / poniżej zdjęć? Nie mam w tej chwili starego kalendarza przy sobie, nie pamiętam jak było wcześniej. No chyba, że tak właśnie ma być.


W 2014 i 2015 roku też logo było na zdjęciach i było nawet większe.
W tym roku nie miałem pomysłu gdzie go umieścić więc jest na zdjęciach.
Widzę jednak że logo innym nie przeszkadza więc jest ok 8)
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 14.11.2017 18:20

Piter_M napisał(a):Projekt kalendarza
Kalendarz w tym roku wygląda tak:
[/b]

No i fajnie!

Przelew poszedł. :papa:
khml
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 19.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) khml » 14.11.2017 21:33

Bardzo ładny kalendarz :) Zamówienie na 4 sztuki już przesłane :papa:
KrisM
Cromaniak
Posty: 639
Dołączył(a): 21.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisM » 14.11.2017 22:09

projekt super, jedyna moja uwaga to do zdjęcia z października, które nie konweniuje z pozostałymi ;-) nie widokiem - ale formatem ;-)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 14.11.2017 22:27

KrisM napisał(a):projekt super, jedyna moja uwaga to do zdjęcia z października, które nie konweniuje z pozostałymi ;-) nie widokiem - ale formatem ;-)


To jest jedyne pionowe zdjęcie i jakoś trzeba było go wkomponować, chciałem go tak ciachnąć żeby zrobiło się z niego poziome ale autor tego zdjęcia nie bardzo chciał się na to zgodzić.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 14.11.2017 22:50

Piter_M napisał(a):
KrisM napisał(a):projekt super, jedyna moja uwaga to do zdjęcia z października, które nie konweniuje z pozostałymi ;-) nie widokiem - ale formatem ;-)


To jest jedyne pionowe zdjęcie i jakoś trzeba było go wkomponować, chciałem go tak ciachnąć żeby zrobiło się z niego poziome ale autor tego zdjęcia nie bardzo chciał się na to zgodzić.

jest ok, też zastanawiałam się jak z tego wybrniesz i próbowałam go "przyciąć" (tylko nie byłoby tego cienia palmy) ale tak jak zrobiłeś jest dobrze
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.11.2017 23:00

Piter_M napisał(a):
KrisM napisał(a):projekt super, jedyna moja uwaga to do zdjęcia z października, które nie konweniuje z pozostałymi ;-) nie widokiem - ale formatem ;-)


To jest jedyne pionowe zdjęcie i jakoś trzeba było go wkomponować, chciałem go tak ciachnąć żeby zrobiło się z niego poziome ale autor tego zdjęcia nie bardzo chciał się na to zgodzić.


Myślę, że jest ok, przycięte nie wyglądałoby już tak ciekawie, to właśnie palma i jej cień razem ładnie się komponują w całość.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 15.11.2017 01:47

Zamówienie na 2 sztuki wysłane :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 15.11.2017 09:39

Mikromir napisał(a):
Piter_M napisał(a):
KrisM napisał(a):projekt super, jedyna moja uwaga to do zdjęcia z października, które nie konweniuje z pozostałymi ;-) nie widokiem - ale formatem ;-)


To jest jedyne pionowe zdjęcie i jakoś trzeba było go wkomponować, chciałem go tak ciachnąć żeby zrobiło się z niego poziome ale autor tego zdjęcia nie bardzo chciał się na to zgodzić.


Myślę, że jest ok, przycięte nie wyglądałoby już tak ciekawie, to właśnie palma i jej cień razem ładnie się komponują w całość.


No tak, bo po przycięciu cienia palmy nie byłoby w ogóle a z samej palmy też niewiele by zostało :roll:
Więc zostaje tak jak jest 8)
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 15.11.2017 11:53

Kalendarz ładny zwłaszcza pierwsze zdjęcie u nas będzie zimno a na ścianie piękne słońce .
Zamówienie poszło na 1 sztukę
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2018 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone