Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kalendarze ścienne Cro.pl 2022

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2022 20:25

mchrob napisał(a):Piter, a może od tego roku jakieś zmiany zrób? Z chęcią bym widział kalendarz w większym formacie. Wzrok już mi się pogarsza ;)
Dużo by to więcej kosztowało?


Niestety duuuużo więcej by to kosztowało, a myślę że format A3 to jest optymalna wielkość, ani nie za mały ani nie za duży,
no i pakowanie i wysyłkę mam już opanowaną przez to wszystkie kalendarze dochodzą zawsze w idealnym stanie.
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 09.11.2022 20:58

Witajcie, chciałbym w tym roku również zakupić kalendarz na 2023 a czy jest jeszcze możliwość głosowania w w którym miejscu???
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2022 21:04

skrzys napisał(a):Witajcie, chciałbym w tym roku również zakupić kalendarz na 2023 a czy jest jeszcze możliwość głosowania w w którym miejscu???


Na głosowanie jest już za późno, ale kalendarz oczywiście będziesz mógł kupić, za niedługo powstanie nowy wątek, poinformuję o tym też tutaj.

Tu już są wyniki: k/29
Wszystkim z miejsc 1-12 serdecznie gratuluję 8)
skrzys
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 09.11.2022 21:06

znalazłem głosowałem ale za późno, nie zaliczyło moich głosów ale i tak kalendarz kupię :-), a wiadomo orientacyjnie jaka cena jego może być?
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 09.11.2022 21:16

skrzys napisał(a):znalazłem głosowałem ale za późno, nie zaliczyło moich głosów ale i tak kalendarz kupię :-), a wiadomo orientacyjnie jaka cena jego może być?


Cena będzie delikatnie wyższa niż w tamtym roku, ale mam nadzieję że będzie do zaakceptowania i kupicie znowu wszystkie kalendarze. Wszystko drożeje i drukarnia też podniosła ceny, no i ja też niestety muszę.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 10.11.2022 08:15

Proszę wszystkich z konkursu z miejsc 1-12 o przesłanie mi oryginałów zdjęć na maila:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
I z informacją jaki nick z forum i jak podpisać zdjęcie.


Szykuję nowy kalendarz a na razie dostałem tylko jedno zdjęcie.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 11.11.2022 19:06

Nowe kalendarze już są:

kalendarze-scienne-cro-pl-2023-t57022.html

Zapraszam
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Kalendarze ścienne Cro.pl 2022 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone