Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kajakowy Pelješac i Šipan z Przeklętym finałem

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 06.03.2022 23:03

Nefer napisał(a):Bardzo dziękuję za kolejną wspaniałą relację. :)
Wyjazd długi, to i relacja niekrótka :wink:.

A ja dziękuję za Twoją obecność w relacji :D

Nefer napisał(a):Mnie szczególnie podobały się opisy górskich dni, zdobycie Eliasza, Góry Przeklęte. Na razie, dzięki Tobie, byłem tam wirtualnie, ale mam nadzieję, że i kiedyś w realu będzie to moim udziałem.

Trzymam kciuki, żeby się udało 8)

te kiero napisał(a):Tak, lubię, bardzo lubię i zapewne, by mi się podobało, choć Tuzla kojarzy mi się bardziej z takim zwykłym miastem, a la Bihać.

O odwiedzeniu Bihaća w drodze powrotnej też myśleliśmy ;)

wiola2012 napisał(a):Szkoda, że już koniec :cry:
Bardzo fajnie było towarzyszyć Wam w podróży. Świetnie piszesz i bardzo dobrze się czyta Twoje wspomnienia. Zdjęcia też super :hearts:

Cieszę się, że Ci się podobało :)

wiola2012 napisał(a): Już niedługo znów długie wakacje i pewnie już kolejne plany macie na urlop :)
Wspaniałych podróży!
:papa:

Jeszcze niesprecyzowane ;) Dzięki! :D
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 06.03.2022 23:57

Dzięki za świetną relację :hearts:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 07.03.2022 11:54

Dzięki za możliwość podróżowania z Wami! Jak zawsze było ciekawie, ze ślicznymi zdjęciami. I tylko jedno mi nie pasowało - zamieniłabym piwo na wino :mrgreen: :oczko_usmiech: :smo: Do zobaczenia na kolejnej wyprawie :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.03.2022 15:53

Nefer napisał(a):
maslinka napisał(a):Niecały ;) Dokładnie 26 nocy na miejscu plus jedna w samochodzie, w drodze do Cro.

No, no, długi urlop. Tylko pozazdrościć. :)
My z żoną nigdy tyle urlopu w jednym ciągu byśmy nie dostali :wink:
Nie tylko Ty :mrgreen: Ale osobiście już pod koniec 2 tygodni chce mi się do domu... no i lubię jeszcze urlop zaliczyć przed i po sezonie, a urlop się nie rozciąga....

Aga, dzięki za kolejną ciekawą podróż i przypomnienie mi półwyspu... Jak pisałam (nie wiem czy w Twojej relacji czy innej z półwyspu) z chęcią bym powróciła na półwysep, ale obawiam się, że po otwarciu mostu sporo się tam zmieni...

:papa:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.03.2022 22:40

maslinka napisał(a):Pisałam tę relację prawie pół roku i bardzo się do tego przyzwyczaiłam ;)

Czytałam tę relację przez prawie pół roku i też się do tego przyzwyczaiłam. :wink:

maslinka napisał(a):Wy też musicie ode mnie odpocząć :mrgreen:

Ależ skąd, wcale nie muszę. :oczko_usmiech:


Bardzo dziękuję za ogromnie ciekawą relację oraz osobisty ranking. :smo:
:papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 08.03.2022 21:33

zumila napisał(a):Dzięki za świetną relację :hearts:

Cieszę się, że się podobało :D

Kapitańska Baba napisał(a):Dzięki za możliwość podróżowania z Wami! Jak zawsze było ciekawie, ze ślicznymi zdjęciami. I tylko jedno mi nie pasowało - zamieniłabym piwo na wino :mrgreen: :oczko_usmiech: :smo: Do zobaczenia na kolejnej wyprawie :papa:

Zawsze można pić wino, czytając ;)
Dzięki za towarzystwo w podróży, Beata :D I za mobilizujące komentarze :D

piekara114 napisał(a):Aga, dzięki za kolejną ciekawą podróż i przypomnienie mi półwyspu... Jak pisałam (nie wiem czy w Twojej relacji czy innej z półwyspu) z chęcią bym powróciła na półwysep, ale obawiam się, że po otwarciu mostu sporo się tam zmieni...

:papa:

Na pewno trochę się zmieni, ale może nie będzie tak źle ;)

Mikromir napisał(a):
maslinka napisał(a):Wy też musicie ode mnie odpocząć :mrgreen:

Ależ skąd, wcale nie muszę. :oczko_usmiech:

:oczko_usmiech:

Mikromir napisał(a):Bardzo dziękuję za ogromnie ciekawą relację oraz osobisty ranking. :smo:
:papa:

Lubię pisać rankingi ;) Robią mi porządek w głowie i we wspomnieniach :mrgreen:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 13.03.2022 01:24

maslinka
Małż też sobie kupił, żeby w Cro wyglądać jak lokals ;) Chodzi w nich tylko tam 8)

Skąd ja to znam :?: Ale to nie może być absolutnie plastik, musi być coś naturalnie delikatnego ,przędza jedwabników najlepiej :mrgreen:

Dziękuję za relację z dużym rozrzutem 8) - wielu miejsc na pewno nie zobaczę - czasu mało, a mam do nadrobienia...uuh.
Dzięki Tobie wiem jak jest w tych Przeklętych, ale na chwilę obecną nie mam ekipy..a sama się nie odważę :?
Nadrobiłam zaległości, bo ostatnio popadłam w stupor :wink: , a gdy jestem w takim stanie to na przemian oglądam i czytam wiadomości, jak też...czytam...wszystko co dostępne, między innymi wpadła mi w ręce (oczy) druga oferta czytelnicza z Twojego zdjęcia ze straganu książkowego :roll: (nie nadążam za trendami :wink: )

Ranking bardzo pomocny, fajnie było powspominać Pelješac, choć teraz jawi mi się jak obraz z dzieciństwa :lol: , sentyment i tyle. A cała reszta Waszej wyprawy - jak zwykle super i edukująca.

Nie znikaj na długo 8O
Czekam na radosne i odkrywcze kolejne relacje, samo da rata ne bude :? :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.03.2022 23:32

Katerina napisał(a):maslinka
Małż też sobie kupił, żeby w Cro wyglądać jak lokals ;) Chodzi w nich tylko tam 8)

Skąd ja to znam :?: Ale to nie może być absolutnie plastik, musi być coś naturalnie delikatnego ,przędza jedwabników najlepiej :mrgreen:

Mój aż taki wybredny nie jest ;)

Katerina napisał(a):Ranking bardzo pomocny, fajnie było powspominać Pelješac, choć teraz jawi mi się jak obraz z dzieciństwa :lol:

Przenoś więc swoją duszę utęsknioną do tych szczytów skalistych, do tych winnic zielonych, szeroko nad błękitnym Jadranem rozciągnionych... ;)

Katerina napisał(a):Nie znikaj na długo 8O

Trochę znikam, ale jestem 8) Przyczajona ;)

Katerina napisał(a):samo da rata ne bude :? :papa:

Nie mam siły już oglądać, czytać...
Dzisiaj, w ramach odreagowania, musiałam trochę przewietrzyć głowę, również dosłownie.

2022-03-13-11h43m01.JPG


Trzymaj się, Kasiu :papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13781
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 14.03.2022 20:56

Jak to juz koniec? ;)
Jajkomat mnie rozwalil. :)

Coś a la czeski klimat

W Toplicach nigdy nie byliśmy a przecież w Varaždinie nocowaliśmy trzy razy
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 15.03.2022 21:01

tony montana napisał(a):Jak to juz koniec? ;)

Tony, pół roku relacjonowania to mało? ;)

tony montana napisał(a):Jajkomat mnie rozwalil. :)

Coś a la czeski klimat

Tak :mrgreen:
Przypomniała mi się "czeska Niagara", z której woda spadała, jak się pociągnęło za sznurek :oczko_usmiech: To w Czeskiej Szwajcarii.

tony montana napisał(a):W Toplicach nigdy nie byliśmy a przecież w Varaždinie nocowaliśmy trzy razy

Może następnym razem dotrzecie i tam 8)
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 20.03.2022 12:02

Dzięki za obszerną relację. Niezły kawał Europy Wam wyszedł na tym wyjeździe. Bardzo ciekawa ta Tuzla. Pewnie bym się skusiła na te baseny :wink: . A i rozumiem, że chytrą autostradę w Słowenii dalej udaje się pominąć? (Zastanawiam się nad przejazdem przez Słowenię w tym roku.)
Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów. :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.03.2022 21:32

pomorzanka zachodnia napisał(a):Dzięki za obszerną relację. Niezły kawał Europy Wam wyszedł na tym wyjeździe.

Mały Balkan Trip ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):Bardzo ciekawa ta Tuzla. Pewnie bym się skusiła na te baseny :wink: .

Upały sprzyjały kąpielom, ale ja nie cierpię moczyć się w basenie w tłumie ludzi. Kiedyś mi to nie przeszkadzało, ale niektóre upodobania się zmieniają ;)

pomorzanka zachodnia napisał(a):A i rozumiem, że chytrą autostradę w Słowenii dalej udaje się pominąć? (Zastanawiam się nad przejazdem przez Słowenię w tym roku.)

Jadąc do Chorwacji, już nie omijamy. Wolimy zaoszczędzić czas niż pieniądze 8)
W drugą stronę faktycznie jechaliśmy zwykła drogą, przez malownicze wioski, ale z okolic Varaždina nie było sensu kierować się na słoweńską autostradę.

pomorzanka zachodnia napisał(a):
Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów. :papa:

Dzięki i wzajemnie :D
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4699
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 22.03.2022 21:36

Dzięki za kolejną relację.
Lubię z Wami pokajakować, bo w realu to raczej niemożliwe. Sama bym się zdecydowała, ale mój małżonek nie lubi takich małych jednostek pływających.
Dużo miejsc odwiedziliście podczas tych wakacji, ale jak jest długi urlop i czas nie goni, to można zjechać taki kawał świata.
Przyłączam się do Kapitańskiej Baby z propozycją zamiany piwa na wino lub inne trunki, bo nie lubię tego napoju. Właśnie zrobiłam sobie drinka i z przyjemnością go sączę podczas czytania ostatnich wpisów w Twojej relacji.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14799
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 22.03.2022 23:41

megidh napisał(a):Lubię z Wami pokajakować, bo w realu to raczej niemożliwe. Sama bym się zdecydowała, ale mój małżonek nie lubi takich małych jednostek pływających.

Ty natomiast spróbowałaś zipline, na co ja nigdy bym się nie odważyła ;)

megidh napisał(a):Dużo miejsc odwiedziliście podczas tych wakacji, ale jak jest długi urlop i czas nie goni, to można zjechać taki kawał świata.

Po dłuższym stacjonarnym pobycie mogę trochę pozwiedzać, częściej zmieniać miejscówki. Bez wcześniejszego leniuchowania chyba bym już nie dała rady. Potrzebuję trochę czasu, żeby naładować baterie po całym roku. Odpoczywać w domu z kolei nie potrafię, bo wtedy mnie gdzieś ciągnie ;)

megidh napisał(a):Przyłączam się do Kapitańskiej Baby z propozycją zamiany piwa na wino lub inne trunki, bo nie lubię tego napoju. Właśnie zrobiłam sobie drinka i z przyjemnością go sączę podczas czytania ostatnich wpisów w Twojej relacji.

Piwo to nie tylko lager czy pils ;) Style piwne to również IPA, APA, stouty, portery, weizeny... Pewnie znalazłabyś coś dla siebie :) (Mamy książkę o stylach piwnych napisaną przez... Michaela Jacksona :lol: Serio, tak się nazywa autor ;))
Ale oczywiście nie namawiam; każdy lubi to, co lubi. Tak samo, jak nie dam się przekonać do porzucenia piwa na rzecz drinków :mrgreen: Sporadycznie zdarza mi się, ale wysokoprocentowego alkoholu nie lubię, a po winie boli mnie głowa; nawet po jednym kieliszku ;)
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 16.04.2022 10:31

Dziękuję Agnieszko za piękną relację :D
Wspaniale odkrywało się z Wami nieznane zakątki Chorwacji,
chociaż nie ukrywam, że ostatnimi czasy myśli moje są zupełnie gdzie indziej :(
Wesołych Świąt Wielkanocnych, samych radosnych dni
i oby ten koszmar skończył się jak najszybciej.
.....
Wiesz gdzie ten jajomat :wink: :papa:
20200716_200627.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Kajakowy Pelješac i Šipan z Przeklętym finałem - strona 48
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone