Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:21

Cały świat :wink: zależy co sobie ściągniesz, instrukcja w środku.
Dzisiaj instalowałem na tablecie Samsung i działa.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 01.07.2018 10:22

bluesman napisał(a):gdzie instrukcja ?

Załączona w pliku
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:23

szaki17 napisał(a):Cały świat :wink: zależy co sobie ściągniesz, instrukcja w środku.
Dzisiaj instalowałem na tablecie Samsung i działa.

Mało mega :) no i początek instrukcji ciekawy ... zainstaluj ....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:24

Bo bez map, mapy ściągasz po zainstalowaniu i odpaleniu apki.
benito5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 387
Dołączył(a): 01.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) benito5 » 01.07.2018 10:25

Jak ściągniesz mapy - będzie więcej mega
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:27

Się domyśliłem :) za to nurtują mnie 2 pierwsze punkty :mrgreen: pomijając ciekawy 1 punkt w instrukcji nie ma nic o tym jak to zrobić :) robimy więc jak przez analogię z poprzednią ... :)
No i mam :) co z mapami ?
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 01.07.2018 10:32

Jechałem na Waze w zeszłym roku i mogę polecić. Dużo informacji o korkach itp. Zresztą w kraju też na niej jeżdżę. Raz uchroniła mnie przed korkiem na autostradzie. Ja polecam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:35

Mapy ściągasz na koniec, po zakończonej instalacji.
W TomTom-ie masz osobną mapę Polski lub kawałki Europy, nas Cromaniaków interesuje Europa-Wschód (w niej jest też Polska).
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:37

jasne zakończyłem instalacje ale musze wyrażać jakieś zgody co mi się nie podoba :) np nawiązywanie połączen tel. i zarządzanie nimi :) albo dostęp do zdjęć i multimediów
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:39

To dawaj "nie"
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 10:43

szaki17 napisał(a):To dawaj "nie"

i stanęło, nie mam żadnych ustawień. Nie mogę przejść etapu zgody. Zostawiam, przechodze do menagera gdzie mam szukać android obb
Ostatnio edytowano 01.07.2018 10:46 przez bluesman, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:45

Przypomniałem sobie o Navmii, z mapami offline, trafikiem, radarami i ograniczeniami. Używałem jej w Niemczech, UK i Norwegii. Działać to działało ale czasem były problemy z aktualnością map albo ograniczeniami w ruchu. W Liverpoolu dało sobie radę z rozkopanym i zakorkowanym Runcorn/Widnes...

Polecam do sprawdzenia.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2018 10:51

bluesman napisał(a):i stanęło, nie mam żadnych ustawień. Nie mogę przejść etapu zgody. Zostawiam, przechodze do menagera gdzie mam szukać android obb

Wyraź zgody, niczym nie ryzykujesz a instalacja przejdzie bez bólu.
Moje pliki >Pamięć wewnętrzna> Android.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 01.07.2018 11:02

nie mam czegoś takiego jak moje pliki. Mam natomiast Aplikacje i Katalogi sa tam między innymi obrazy, apk, archiwa, .... aha to co ściągnąłem i rozpakowałem jest na karcie. W folderze apk jest tomtom ale go nie mogę otworzyć bo jest komunikat czy chce zaktualizować, w archiwach mam 2 pliki pl-pl_2.zip i voice_instructions .... do nich nie mam dostępu i to tyle.

Zgody były jak uruchomiłem Go potwierdziłem chciał się połączyć przez net z TomTom ale pokazał się komunikat, że nie może się połączyć. Chyba niepotrzebnie od razu uruchomiłem będąc ciekawy co będzie jak wyrażę zgody. Teraz odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Na razie nie uruchamiam. Poszedłem po rozum do głowy i podpiąłem z powrotem tel. do kompa tam jest pamięć wewnętrzna z poziomu komputera grzebię dalej :)
Ostatnio edytowano 01.07.2018 11:09 przez bluesman, łącznie edytowano 2 razy
Thomas81
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 112
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thomas81 » 01.07.2018 11:06

Ja od kilku lat jeżdżę na Sygic. W tamtym roku dodatkowo wykupiłem do niej traffic i byłem bardzo zadowolony.
Opierają się na mapach TomTom'a. W sumie z włączonym traffic'iem "zjadło mi po drodze jakieś 200MB transferu.
Ogóle mapy są off-line transfer "zjada" jedynie traffic.
Licencja dożywotnio zarówno na Europę jak i traffic. Czasami można trafić obniżki.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Jaka nawigacja pod androida do Chorwacji? - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone