Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jak długo autokarem Cieszyn-Makarska?

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
betty842
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 04.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) betty842 » 06.11.2015 22:44

Żałuję że założyłam ten wątek... Tyle wypowiedzi ale na zadane przeze mnie pytanie odpowiedziało tylko parę osob. Cała reszta skupiła się na przekonaniu mnie, że autokar to zły pomysł, że mamy jechać samochodem. Czy ja prosiłam o radę w jaki sposób mam się dostać do Chorwacji? Nie. Wiec zlitujcie się i przestańcie mnie przekonywać że coś co dla was jest idealnym rozwiązaniem i dla nas takim będzie. Gdyby tak było to już dawno nie byłoby w biurach podróży ofert z przejazdem autokarem. Preferuję dojazd samochodem ale że mąż ma inne zdanie na ten temat to poszłam na kompromis i zgodziłam się na autokar. Czy tak ciężko to zrozumieć?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2015 22:52

betty842 napisał(a): Preferuję dojazd samochodem ale że mąż ma inne zdanie na ten temat to poszłam na kompromis i zgodziłam się na autokar. Czy tak ciężko to zrozumieć?

Ja rozumiem - tylko Ty oczekujesz, że ktoś napisze że autokar do Makarskiej zajedzie za 12 godzin.
Pamiętasz jak długo 10 lat temu jechał autokar :?:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.11.2015 22:55

betty842 napisał(a):Żałuję że założyłam ten wątek... Tyle wypowiedzi ale na zadane przeze mnie pytanie odpowiedziało tylko parę osob. Cała reszta skupiła się na przekonaniu mnie, że autokar to zły pomysł, że mamy jechać samochodem. Czy ja prosiłam o radę w jaki sposób mam się dostać do Chorwacji? Nie. Wiec zlitujcie się i przestańcie mnie przekonywać że coś co dla was jest idealnym rozwiązaniem i dla nas takim będzie. Gdyby tak było to już dawno nie byłoby w biurach podróży ofert z przejazdem autokarem. Preferuję dojazd samochodem ale że mąż ma inne zdanie na ten temat to poszłam na kompromis i zgodziłam się na autokar. Czy tak ciężko to zrozumieć?

Z tego co widzę, to raczej byłaś przekonywana do wyjazdu do Chorwacji a nie nad Bałtyk.
Autokar przeważnie jedzie nocą, więc prześpisz te godziny jazdy.
betty842
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 04.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) betty842 » 06.11.2015 23:06

Janusz Bajcer napisał(a):
betty842 napisał(a): Preferuję dojazd samochodem ale że mąż ma inne zdanie na ten temat to poszłam na kompromis i zgodziłam się na autokar. Czy tak ciężko to zrozumieć?

Ja rozumiem - tylko Ty oczekujesz, że ktoś napisze że autokar do Makarskiej zajedzie za 12 godzin.
Pamiętasz jak długo 10 lat temu jechał autokar :?:


Nie, na 12h nie liczyłam ale myślałam że może w 15-16h by zajechał...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2015 23:12

Pożary, powodzie, uchodźcy, korki, dziwne zachowania Chorwatów ,rosnące ceny /szukaj na forum /. Chorwacja nie jest dobrym miejscem na wypoczynek. Bałtyk jest przewidywalny ;)
betty842
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 04.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) betty842 » 06.11.2015 23:14

Bea.ta napisał(a):
betty842 napisał(a):Żałuję że założyłam ten wątek... Tyle wypowiedzi ale na zadane przeze mnie pytanie odpowiedziało tylko parę osob. Cała reszta skupiła się na przekonaniu mnie, że autokar to zły pomysł, że mamy jechać samochodem. Czy ja prosiłam o radę w jaki sposób mam się dostać do Chorwacji? Nie. Wiec zlitujcie się i przestańcie mnie przekonywać że coś co dla was jest idealnym rozwiązaniem i dla nas takim będzie. Gdyby tak było to już dawno nie byłoby w biurach podróży ofert z przejazdem autokarem. Preferuję dojazd samochodem ale że mąż ma inne zdanie na ten temat to poszłam na kompromis i zgodziłam się na autokar. Czy tak ciężko to zrozumieć?

Z tego co widzę, to raczej byłaś przekonywana do wyjazdu do Chorwacji a nie nad Bałtyk.
Autokar przeważnie jedzie nocą, więc prześpisz te godziny jazdy.


Tak, byłam zdecydowana na Chorwacje ale po tych wszystkich wypowiedziach zaczęłam mieć wątpliwości. Nie dlatego, że nikt mnie nie pocieszyl że da się w mniej niz 18h autokarem dojechać ale dlatego, że prawie każdy napisał że podróż do Chorwacji autokarem to zły pomysł. Sama zaczynam w to wierzyć. A że samochód nie wchodzi w grę to nie pozostaje mi nic jak sobie tę Chorwacje darować...
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 06.11.2015 23:15

Amen.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2015 23:16

betty842 napisał(a):Nie, na 12h nie liczyłam ale myślałam że może w 15-16h by zajechał...

Swoim samochodem tak - autokarem mało realne.
Zdecydowana wiekszośc cromaniaków jedzie do Chorwacji własnym srodkiem transportu.
Więc raczej nie licz na wiele odpowiedzi jesli chodzi o autokar.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 06.11.2015 23:23

Znów skażona wóda pojawiła się na rynku ?
Hercklekot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1267
Dołączył(a): 23.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hercklekot » 06.11.2015 23:25

Prowokacja...
betty842
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 04.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) betty842 » 06.11.2015 23:28

Janusz Bajcer napisał(a):
betty842 napisał(a):Nie, na 12h nie liczyłam ale myślałam że może w 15-16h by zajechał...

Swoim samochodem tak - autokarem mało realne.
Zdecydowana wiekszośc cromaniaków jedzie do Chorwacji własnym srodkiem transportu.
Więc raczej nie licz na wiele odpowiedzi jesli chodzi o autokar.
at
No tak, ale temat forum to "Alternatywne środki lokomocji" wiec mogłam oczekiwać że jednak pojawią się wypowiedzi osób ktore były w Chorwacji autokarem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.11.2015 23:33

betty842 napisał(a):Tak, byłam zdecydowana na Chorwacje ale po tych wszystkich wypowiedziach zaczęłam mieć wątpliwości. Nie dlatego, że nikt mnie nie pocieszyl że da się w mniej niz 18h autokarem dojechać ale dlatego, że prawie każdy napisał że podróż do Chorwacji autokarem to zły pomysł. Sama zaczynam w to wierzyć. A że samochód nie wchodzi w grę to nie pozostaje mi nic jak sobie tę Chorwacje darować...

Pomysł nie jest zły skoro samochód zostaje zdecydowanie w garażu.
Tylko musisz przyjąć do wiadomości, że czas podróży będzie długi :idea:
Lektura
>>> autokarowe-rozklady-jazdy-do-cro-t6267-195.html
>>> z-biurem-podrozy-t46409.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2015 23:44

Hercklekot napisał(a):Prowokacja...



Brzoza, Synaj..bla,bla. Ale dlaczego na cro jest już 7 listopada? Prowokacja!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2015 23:54

Prowokacja, nie prowokacja, w każdym razie wszystko się nie trzyma kupy :roll: 8)

Ani trochę :wink:
pyton
Cromaniak
Posty: 1539
Dołączył(a): 09.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pyton » 07.11.2015 01:13

Lubię takie tematy :oczko_usmiech: .
Nikt autorce wątku nie odpisał ile godzin jechał na Riwierę Makarską z Cieszyna, ale porad było mnóstwo :idea:
Według mnie (nie jechałem żadnym autokarem) , jeżeli w autokarze jest dwóch kierowców i mogą jechać max 100km/h to 15 h jazdy wystarczy ( średnia 74km/h ).

P.S. Gdzieś na Forum Ktoś napisał, że autokar na Riwierę przyjechał 4h wcześniej niż planowano :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Jak długo autokarem Cieszyn-Makarska? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone