Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

jadę do Peljeśac-orebić proszę o radę promem czy drogą

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 14:20

No to nie zrozumiałem Twojego pytania ? :D
To są drogi publiczne nie żadne off roadowe więc zakładam, że każdy kierowca powinien sobie spokojnie dać radę. Bo co to znaczy "ciężka droga" ? :mrgreen: Pchać samochodu chyba nie trzeba :papa:
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 13.03.2014 14:21

jackuc napisał(a):
Bocian napisał(a):
jackuc napisał(a):Oki ale nach Ploce i tak muszę odbić w dół i tam trochę powywyjać po zakrętasach itp

Tak, ale można pojechać w maxa i dopiero na dół pojechać :)


To tak jak na mapce ? Czy polecasz inny wariant ?

http://goo.gl/maps/nK7KP


To jest chyba najepszy wariant
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 14:23

Dzięki bo jechać do Metkowic i tam te nawrotki to chyba bez sensu http://goo.gl/maps/p4fVq
Magda N
zbanowany
Posty: 42
Dołączył(a): 12.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda N » 13.03.2014 14:26

jackuc napisał(a):No to nie zrozumiałem Twojego pytania ? :D
To są drogi publiczne nie żadne off roadowe więc zakładam, że każdy kierowca powinien sobie spokojnie dać radę. Bo co to znaczy "ciężka droga" ? :mrgreen: Pchać samochodu chyba nie trzeba :papa:


Zapewne jako stały bywalec w Chorwacji nie raz jechałeś wąskimi drogami off roadowymi więc zakładam że wiesz co miałam na myśli. Możliwe że nie sprecyzowałam pytania.Co nie zmienia faktu że jednak mnie trochę przerażają drogi na Peljesac :) taki ze mnie mały cykorek
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 13.03.2014 14:27

Nie no - bez sensu z tym Metkovicem
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 14:37

Magda N napisał(a):
jackuc napisał(a):No to nie zrozumiałem Twojego pytania ? :D
To są drogi publiczne nie żadne off roadowe więc zakładam, że każdy kierowca powinien sobie spokojnie dać radę. Bo co to znaczy "ciężka droga" ? :mrgreen: Pchać samochodu chyba nie trzeba :papa:


Zapewne jako stały bywalec w Chorwacji nie raz jechałeś wąskimi drogami off roadowymi więc zakładam że wiesz co miałam na myśli. Możliwe że nie sprecyzowałam pytania.Co nie zmienia faktu że jednak mnie trochę przerażają drogi na Peljesac :) taki ze mnie mały cykorek


Madzia nie dramatyzujmy. Nie byłem na Peljesac poza Stonem, ale rok temu miałem próbkę na Hvarze. Ja to uwielbiam :mrgreen: Wiesz wąska droga to jedno a prędkość jażdy na takiej drodze to druga sprawa. Zaufaj swojemu kierowcy, niech jemu nie udzielają się Twoje nerwy i będzie git.
Po drodze na Pelejsac możecie zrobić małe przetarcie i wjechać na Śv Jurka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
konopackir
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 30.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) konopackir » 13.03.2014 14:44

Wcześniej trening można przeprowadzić też na miejscu :) Przecież u nas też nie brakuje hard core on road. Wystarczy mały wypad za miasto do średniouczęszczanej miejscowości turystyczno-krajoznawczej i już jest dobr przetarcie ;) Można też "pojeździć" po okolicy w googlu...
Magda N
zbanowany
Posty: 42
Dołączył(a): 12.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda N » 13.03.2014 14:49

Syndrom przeżywania mi się włączył. Doczekać się nie mogę. Stąd moje zapytania. Może by się wydawały dziwne i niezrozumiałe ale pewnie sam wiesz jak to jest gdy do wyjazdu dni mijają szybciej niż kartki z kalendarza?
Pozdrawiam Cię Jacku
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 14:52

konopackir napisał(a):Nie no - bez sensu z tym Metkovicem


Bo jeszcze rozważam wariant takie pojechać 6208
http://goo.gl/maps/TAvcf

Umilić sobie jazdę taką właśnie malowniczą, podrzędną drogą :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 13.03.2014 14:54

jackuc napisał(a):
Bocian napisał(a):
jackuc napisał(a):Oki ale nach Ploce i tak muszę odbić w dół i tam trochę powywyjać po zakrętasach itp

Tak, ale można pojechać w maxa i dopiero na dół pojechać :)


To tak jak na mapce ? Czy polecasz inny wariant ?

http://goo.gl/maps/nK7KP

Można zapewne pojechać dalej i zjachac do drogi 62 przez Nova Sela.
http://goo.gl/maps/yfYCD
Ale widzę , że juz o tym było.
Ostatnio edytowano 13.03.2014 14:59 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 14:57

Magda N napisał(a):Syndrom przeżywania mi się włączył. Doczekać się nie mogę. Stąd moje zapytania. Może by się wydawały dziwne i niezrozumiałe ale pewnie sam wiesz jak to jest gdy do wyjazdu dni mijają szybciej niż kartki z kalendarza?
Pozdrawiam Cię Jacku


hhahaaa ja też odliczam do czerwca (Korcula). Część rzeczy już mam przygotowanych na drogę :D np mapy przejazdu do navi, katalogi z MP3, lista zakupów, powbijane do outlooka czynności do wykonania itp

Mam nadzieję, że Mr Putin nie zakłóci nam nic ....

Również serdecznie pozdrawiam :hut:
Magda N
zbanowany
Posty: 42
Dołączył(a): 12.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda N » 13.03.2014 15:00

:mrgreen: To może bym Cię wykorzystała i wgrałbyś nam nowe mapy do navi? Skoro masz już wszystko przygotowane w katalogach z mp3?W sumie to ten sam kierunek więc kiedy możemy się spotkać?
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 15:03

Coś za mocno chcesz wszystkich wykorzystywać ....
Ale może da się coś pomóc :oczko_usmiech:
Magda N
zbanowany
Posty: 42
Dołączył(a): 12.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda N » 13.03.2014 15:14

Siła kobiety i wiesz Jacku nie wszystkich. Tylko tych z Warszawy co są na miejscu. A Ty jedziesz na spotkanie cromaniaków do Papaliny? W kwietniu?
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 13.03.2014 15:16

Jeszcze nie wiem czy będzie taka możliwość
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
jadę do Peljeśac-orebić proszę o radę promem czy drogą - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone