Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ISTRIA - wakacyjny hit czy kit ???

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.08.2017 17:18

Wołek
Zapraszam, zaglądaj tu jeszcze, jakieś miasteczka mam jeszcze w zanadrzu. :D :D :D


Nie omieszkam zaglądać :) Wykluwa mi się plan jaką drogą wracać we wrześniu z Dalmacji :idea: :wink:

P.S. Opatija wygląda na Twoich zdjęciach jak Saint Tropez ,czy też inne Monako :P
agniecha0103
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 555
Dołączył(a): 30.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) agniecha0103 » 25.08.2017 22:09

No kurcze ...i jak tu nie zakochać się w Istrii ?
Opatija - dawna Abbazja..Stanisław Witkiewicz też był w Opatiji...zmarł niestety w Lovran...Sienkiewicz
pisał tam Pana Wołodyjowskiego i świętował przyznanie Nobla...Tak blisko , a tak mało znana...
Mnie Istria zauroczyła...Cudne miejsce.
To może założymy Klub Miłośników Istrii...kto za ?
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18311
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 26.08.2017 01:59

agniecha0103 napisał(a):No kurcze ...i jak tu nie zakochać się w Istrii ?
Opatija - dawna Abbazja..Stanisław Witkiewicz też był w Opatiji...zmarł niestety w Lovran...Sienkiewicz
pisał tam Pana Wołodyjowskiego i świętował przyznanie Nobla...Tak blisko , a tak mało znana...
Mnie Istria zauroczyła...Cudne miejsce.
To może założymy Klub Miłośników Istrii...kto za ?



Bardzo dobry pomysł , jako zakochany od pięciu lat z przyjemnością dołączę do grona Klubowiczów 8)


Pozdrawiam
Piotr
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 30.08.2017 16:46

brakuje teraz tych zdj jak sie czyta
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 31.08.2017 10:31

manitugg napisał(a):brakuje teraz tych zdj jak sie czyta


Nie wiem czemu zniknęły zdjęcia i jak to naprawić :(
Może ktoś z was wie, co zrobić w takiej sytuacji?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 31.08.2017 10:34

Wołek napisał(a):
manitugg napisał(a):brakuje teraz tych zdj jak sie czyta


Nie wiem czemu zniknęły zdjęcia i jak to naprawić :(
Może ktoś z was wie, co zrobić w takiej sytuacji?

no przeca była awaria i jest oficjalne info, wcześniejsze zdjęcia może powrócą, a bieżące od maja trzeba wstawić ponownie
Wołek
Croentuzjasta
Posty: 275
Dołączył(a): 09.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wołek » 31.08.2017 10:38

te kiero napisał(a):
Wołek napisał(a):
manitugg napisał(a):brakuje teraz tych zdj jak sie czyta


Nie wiem czemu zniknęły zdjęcia i jak to naprawić :(
Może ktoś z was wie, co zrobić w takiej sytuacji?

no przeca była awaria i jest oficjalne info, wcześniejsze zdjęcia może powrócą, a bieżące od maja trzeba wstawić ponownie


Ano nie doczytałam, że trzeba wstawiać od nowa zdjęcia publikowane od maja :?
manitugg
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 30.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) manitugg » 02.09.2017 19:43

i tu pytanie czy będzie ci się chciało ponownie :)
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 02.09.2017 21:11

Katerina napisał(a):P.S. Opatija wygląda na Twoich zdjęciach jak Saint Tropez ,czy też inne Monako :P

Zdjęć nie widzę ( jestem tu pierwszy raz) ale Opatija - owszem jest mi znana.
To bardzo atrakcyjna miejscowość. Do miasta lepiej nie wjeżdżać "normalnym" samochodem. :? Tam parkują od ... Bentleje, Maseratii wzwyż. :wink:
Ja też proszę autorkę o ponowne wstawienie zdjęć. :lol:
creep22
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) creep22 » 12.03.2019 23:41

Ja wracam w tym roku na Istrię po 5 latach i ta relacje jest idealnie skrojona pod nasze gusta - miasteczka, miasteczka, miasteczka....tylko te zdjęcia!....jak zobaczyłem Rovinji na pierwszej stronie z widokiem od strony parkingu to mnie głowa rozbolała, że takiego nie mam....a tu taki zonk od następnej strony, tragedia!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.03.2019 11:50

creep22 napisał(a):Ja wracam w tym roku na Istrię po 5 latach i ta relacje jest idealnie skrojona pod nasze gusta - miasteczka, miasteczka, miasteczka....tylko te zdjęcia!....jak zobaczyłem Rovinji na pierwszej stronie z widokiem od strony parkingu to mnie głowa rozbolała, że takiego nie mam....a tu taki zonk od następnej strony, tragedia!

W Klubie masz więcej relacji >>> klub-milosnikow-polwyspu-istria-t53130.html
ogi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 268
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ogi » 19.03.2019 20:40

Czy możecie polecić jakiś ciekawy i dobrze napisany blog dotyczący Istrii?
Szperam w internetach i chyba nie umiem szukać bo o Istrii zbyt wiele nie ma, a o Słowenii już mi się segregator nie domyka :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2019 22:28

ogi napisał(a):Czy możecie polecić jakiś ciekawy i dobrze napisany blog dotyczący Istrii?
Szperam w internetach i chyba nie umiem szukać bo o Istrii zbyt wiele nie ma, a o Słowenii już mi się segregator nie domyka :)


Hm, może być po angielsku? https://www.adventurouskate.com/istria- ... n-croatia/ albo https://www.chasingthedonkey.com/beaten ... avel-blog/

Blog to może nie jest ale a nuż nakieruje Cię na coś.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2019 22:35

ogi napisał(a):Czy możecie polecić jakiś ciekawy i dobrze napisany blog dotyczący Istrii?
Szperam w internetach i chyba nie umiem szukać bo o Istrii zbyt wiele nie ma, a o Słowenii już mi się segregator nie domyka :)

Relacje to też forma bloga, warto poczytać, jest w nich sporo informacji o Istrii.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
ISTRIA - wakacyjny hit czy kit ??? - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone