Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.09.2019 14:55

wikol napisał(a):Jeśli tak wszyscy się chwalą ile to NIE WYDALI w CRO może rzucą przykładami co jedli na śniadanie, obiad, kolację że starczyła im stówka na dzień. Ile kg żarcia przywieźli ze sobą...
Jakie mieli atrakcje przez dwa tygodnie itd.
Zobaczmy jakie wspaniałe menu serwują sobie, rodzinie, bliskim. Ciekaw jestem.
Może poradnik jak przeżyć za stówkę dziennie.


Który "Ty" teraz to pisał?

Ten co nabija się z tych co jedzą pasztet ze zmielonymi pazurami

czy może

Ten co zjadł taki pasztet i napisał, że był dość dobry

???

Szukać cytatów?


Widzę ironię, "żarcie", wspaniałe menu, przeżycie itd więc pewnie ten co je w konobach i gardzi słoikami ...

Ja pasuję z tym "konkursem" gdyż w zestawieniu z Twoją osobą, raczej nic sensownego z tego nie wyjdzie :(
Ostatnio edytowano 11.09.2019 15:23 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 11.09.2019 15:03

sito_zabrze napisał(a):Obrazek

Ty swoje zdjęcia widzisz? Ja, zarówno w Firefoxie, jak i Chrome w kompie i telefonie, nie widzę w ogóle Twoich zdjęć, a zauważylem, że ostatnio coś próbujesz wrzucać.
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9102
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 11.09.2019 15:12

Większość tych zdjęć, widoczna jest tylko przez kilka minut, od momentu wrzucenia,a następnie znikają (przynajmniej u mnie tak się dzieje) :roll:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 11.09.2019 15:16

elka21 napisał(a):Większość tych zdjęć, widoczna jest tylko przez kilka minut, od momentu wrzucenia,a następnie znikają (przynajmniej u mnie tak się dzieje) :roll:


Ja TO TERAZ widzę, ale faktycznie bardzo często również widzę tylko puste miejsce z takim szarym "zakazem wjazdu" ...
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 11.09.2019 15:16

Ja je widze
Nawet te cytowane

Tu link do tej fotki :

https://lh3.googleusercontent.com/nYc_X ... 85-h609-no
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.09.2019 15:17

wikol napisał(a):Jeśli tak wszyscy się chwalą ile to NIE WYDALI w CRO może rzucą przykładami co jedli na śniadanie, obiad, kolację że starczyła im stówka na dzień. Ile kg żarcia przywieźli ze sobą...
Jakie mieli atrakcje przez dwa tygodnie itd.
Zobaczmy jakie wspaniałe menu serwują sobie, rodzinie, bliskim. Ciekaw jestem.
Może poradnik jak przeżyć za stówkę dziennie.


To startuj pierwszy. Opowiedz, jakich to atrakcji zaznałeś za kasę zaoszczędzoną na leczo i kotletach made in Poland.
Kolego, skaczesz z tematu na temat. Jak nie LPG, to lody albo leczo w słoikach, a teraz "Pamiętniki z wakacji".
Nie wiem czy zauważyłeś jedno: to forum jest w jakimś stopniu zdominowane przez cromaniaków z południa Polski. :oczko_usmiech: Mieszkańcy centralnej Polski są tu w mniejszości. Nie wiem czy Warszawa to miejsce skąd pochodzisz, czy też jesteś tu z wyboru, ale pomyśl co sobie ludzie o nas pomyślą, analizując Twoje wypowiedzi. :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.09.2019 15:20

sito_zabrze napisał(a):Ja je widze
Nawet te cytowane

Tu link do tej fotki :

https://lh3.googleusercontent.com/nYc_X ... 85-h609-no


Musisz je jeszcze udostępnić - inaczej Ty je będziesz widzieć, my nie.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.09.2019 15:24

elka21 napisał(a):Większość tych zdjęć, widoczna jest tylko przez kilka minut, od momentu wrzucenia,a następnie znikają (przynajmniej u mnie tak się dzieje) :roll:


Mam tak samo :(
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 11.09.2019 15:28

A teraz ?

Obrazek
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 11.09.2019 15:32

sito_zabrze napisał(a):A teraz ?

Obrazek


A teraz mam tylko ikonkę z napisem obok "obrazek". Natomiast w momencie cytowania twojego postu pojawia się ukryty link do photos.google.com
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 11.09.2019 15:45

piotrulex napisał(a):I tak szczerze powiedziawszy, to nie pamiętam, aby ktoś tu ilość litrów podawał, zwykle jest konkretna kwota co przy płatności kartą i eksporcie wyciągu do excela jest widoczne gołym okiem.
Jeśli robię podsumowanie kosztów to ja podaję ilość zużytego paliwa: bo-tam-nas-jeszcze-nie-bylo-peljesac-2014-t48455-195.html?hilit=orebic
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 11.09.2019 21:07

My sobie nie wyobrażamy urlopu bez konob czy restauracji. Jedziemy w takim samym stopniu do Chorwacji po słońce, morze, widoki, zwiedzanie jak i restaurowanie się w konobach.
Lubimy tamtejsze jedzenie, poza tym jesteśmy na urlopie i przez te 2 tygodnie staramy się nie gotować (oprócz śniadań i czasami kolacji) i nie dlatego że szastamy kasa.
Dla nas stołowanie się w restauracjach na wczasach obojętnie gdzie byśmy nie byli to jeden z ważniejszych i przyjemniejszych punktów urlopu, poznawanie nowych smaków, jedzenie ulubionych dań. Po plażowaniu, czy zwiedzaniu lubimy pójść do konoby i wg. nas nie jest to rozrzutnosc.
Wszak gotujemy większość roku w domu.
Wolę odłożyć tu i przejeść tam, niż przyoszczędzić tam i przywieść tu. W końcu to wyczekany urlop :hut:
Ale szanujemy również to że ktoś może lubi gotować na urlopie, albo woli przyoszczędzić akurat na jedzeniu. Wolna wola każdego z nas. :papa:
Bidon
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 271
Dołączył(a): 21.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bidon » 11.09.2019 21:35

Bartek81 napisał(a):My sobie nie wyobrażamy urlopu bez konob czy restauracji. Jedziemy w takim samym stopniu do Chorwacji po słońce, morze, widoki, zwiedzanie jak i restaurowanie się w konobach.
Lubimy tamtejsze jedzenie, poza tym jesteśmy na urlopie i przez te 2 tygodnie staramy się nie gotować (oprócz śniadań i czasami kolacji) i nie dlatego że szastamy kasa.
Dla nas stołowanie się w restauracjach na wczasach obojętnie gdzie byśmy nie byli to jeden z ważniejszych i przyjemniejszych punktów urlopu, poznawanie nowych smaków, jedzenie ulubionych dań. Po plażowaniu, czy zwiedzaniu lubimy pójść do konoby i wg. nas nie jest to rozrzutnosc.
Wszak gotujemy większość roku w domu.
Wolę odłożyć tu i przejeść tam, niż przyoszczędzić tam i przywieść tu. W końcu to wyczekany urlop :hut:
Ale szanujemy również to że ktoś może lubi gotować na urlopie, albo woli przyoszczędzić akurat na jedzeniu. Wolna wola każdego z nas. :papa:

:D Pełna zgoda.
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 12.09.2019 13:34

wikol napisał(a):Za 5 lat na tym forum połowa będzie miała hybrydy.

Chyba do sprzedania :lol: Hybryda to totalne badziewie jeśli chodzi o trasy.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 12.09.2019 13:46

Lechoo napisał(a):
wikol napisał(a):Za 5 lat na tym forum połowa będzie miała hybrydy.

Chyba do sprzedania :lol: Hybryda to totalne badziewie jeśli chodzi o trasy.


Tu się ostro zbuntuję :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 753
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone