Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu........

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.09.2012 10:11

kaszubskiexpress napisał(a):
maniust napisał(a):c.d....dziś wieczorem.

Zawodowy polityk, czy co ?
:wink:

Może wiśnia wrócił :?: :oczko_usmiech:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 18.09.2012 10:13

Janusz Bajcer napisał(a): Może wiśnia wrócił :?: :oczko_usmiech:

Dawno się nie widzieli, to garaż mógł być wesoły wczoraj. :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.09.2012 10:21

Jeszcze nie, docztałem że wiśnia dzisiaj opuszcza Zadar i ma dwa dni jazdy do garażu :oczko_usmiech:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.09.2012 15:24

anakin napisał(a):Ale jak widzę te "tureckie krupówki" :? mam mieszane uczucia. :?

Po części masz rację , deptak w Oludeniz po 20:00 przypomina Krupówki........ :evil: tyle narodu.....mówię ci że aż szok skąd to wszystko powyłaziło , jednak jak wpadniesz tam przejazdem w dzień to stwierdzisz że to ciche , spokojne miasteczko.....
Jacek 206 napisał(a):Mariusz ,coś bym poczytał do poduszki :D

Wybaczcie :( wczoraj zacząłem paczyć o 20:00 na "Nationale Geo......" bo był program o tym norweskim świrze na Utoya , potem cykłem na "Polshit Film" , a tam "Łzy słońca " z Willsem ........i z racji tego że ten film uwielbiam , zapomniałem o pisaniu........ :oops:
kaszubskiexpress napisał(a): Dawno się nie widzieli, to garaż mógł być wesoły wczoraj. :wink:

wiśnia jeszcze nie wrócił i mam nadzieję że rakije wiezie......... Obrazek .....bo powoli trenuję......
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 18.09.2012 16:09

To Ty się Mariusz sprężaj, bo jak kolega wróci z Cro......to my się tu końca relacji nie doczekamy :roll: :wink: :P
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 21.09.2012 16:25

..........jutro wolne więc Kochani obiecuję ....dalsza dłuuuuuuuuuuuga część i dużoooooooo fotek byndzie..... :oops:

Zaraz spadywam porzucać :lol:

Obrazek

:papa:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 21.09.2012 18:00

Hmmmm.....zobaczymy.......lub nie :roll: :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2012 09:21

Miecia napisał(a):Hmmmm.....zobaczymy.......lub nie :roll: :wink:

Zobaczymy .......zobaczymy...... kuzynko Asiu tylko wystygnę (wytrzeżwieje)..... :oops:
Janusz Bajcer napisał(a): Może wiśnia wrócił :?: :oczko_usmiech:

..........właśnie wrócił :D ......i poszedł spać , a ja tu czekam na rakije...... :evil: Obrazek
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 22.09.2012 11:19

maniust napisał(a):
Miecia napisał(a):Hmmmm.....zobaczymy.......lub nie :roll: :wink:

Zobaczymy .......zobaczymy...... kuzynko Asiu tylko wystygnę (wytrzeżwieje)..... :oops:
Janusz Bajcer napisał(a): Może wiśnia wrócił :?: :oczko_usmiech:

..........właśnie wrócił :D ......i poszedł spać , a ja tu czekam na rakije...... :evil: Obrazek


Co zaszalało się na kręglach :wink:

Do wieczora to jak nówka sztuka będziesz, no chyba że, rakija... "przyjdzie" :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 22.09.2012 11:41

Sylwetka napisał(a):Co zaszalało się na kręglach :wink:

Do wieczora to jak nówka sztuka będziesz, no chyba że, rakija... "przyjdzie" :wink:

Oj........ :oops: aż za......

Rakija czy Sylwio być , jeszcze nie wiem ...nic nie dali........ :(

.....ale popaczyłem właśnie focie (pierwszy ! :D ....te "zboczenie" , ale już nie mogłem się doczekać ) wiśni.........kurde aż się .......łezka zakręciła....... :(


.....ja chcę do Cro.............. :cry:
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 22.09.2012 12:55

Ojojoj.......Mariusz......
próbowałam coś wyczytać między wierszami :lol:
W razie czego, będę starała Cię mobilizować :wink:
wisnia96
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 29.06.2012
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) wisnia96 » 22.09.2012 20:33

Cała noc jazdy,w domu ciut po 6-tej rano,pogawedka,herbatka do spania po 8-mej rano.
A ten .... moj szwagier mnie k..... budzi po 10-tej rano chodz na piwo przy garazu :evil: :evil: :evil:

No jak poszlismy to teraz dochodzi do siebie (czyli jest wczorajszy),dostał raakije,ale nie jest w stanie tego zrozumiec.
Musze go wyciagnac na małe przy garazu :mrgreen:

A tak wogule to on jest swinia,dalem mu Karlovac z rana-a on wpada a gdzie raakija :wink:
Ostatnio edytowano 23.09.2012 10:18 przez wisnia96, łącznie edytowano 1 raz
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 22.09.2012 20:37

wisnia96 napisał(a):Cała noc jazdy,w domu ciut po 6-tej rano,pogadyczy,herbatka do spania po 8-mej rano.
A ten .... moj szwagier mnie k..... budzi po 10-tej rano chodz na piwo przy garazu :evil: :evil: :evil:

No jak poszlismy to teraz dochodzi do siebie (czyli jest wczorajszy),dostał raakije,ale nie jest w stanie tego zrozumiec.
Musze go wyciagnac na małe przy garazu :mrgreen:

A tak wogule to on jest swinia,dalem mu Karlovac z rana-a on wpada a gdzie raakija :wink:



No to teraz wszystko jasne :twisted:
a obiecywał......mało a by się zaklinać zaczął :twisted:
:wink: :lol: :lol: :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 22.09.2012 22:33

Oj tam , oj tam . . . aklimatyzuje się po wyczerpujących podróżach :lol:

Dajcie Kuzynowi spokojnie zejść na ziemię :wink:


Jakby co - też czekam . . .


Pozdrawiam
Piotr
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu.....

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 29.09.2012 19:15

c.d.......

Po trzech dniach na ciągłych wędrówkach hotel-plaża , hotel-plaża (basenówa to nie dla mnie) gdzie w między czasie Efes i kebab powiedziałem dość..... zwariujemy w tym 40-45 C .....upale !

Trza ruszyć doopy !

Jako że wcześniej łażąc po mieście dość intensywnie przeglądaliśmy oferty agencji i biur , które oferowały różne atrakcje z Oludeniz .........tu dodam że jest tego masę ........można przebierać i wybierać w ofertach ......Jeep Safari , Pamukkale , Dalyan-plaża żółwi , Saklikent , Paragliding , Quad Safari , zwiedzanie Fethije , Marmaris , wędkowanie , rejs statkiem nawet na Grecką wyspę Rodos i wiele , wiele innych przyjemności ..... , jednakże ceny troszkę nas odstraszały.
Niestety Oludeniz , jak póżniej po powrocie do Pl analizowaliśmy , jest chyba najdroższym , choć trzeba przyznać przepięknym regionem turystycznym w Turcji ....zatem więc , zdecydowaliśmy się na rejs statkiem wokół wysp leżących przy Oludeniz.
Wykupiliśmy więc wycieczkę w agencji "EASY RIDERS" , gdzie jednocześnie tak samo nazywało się nasze pływadło.
Zatem jutro o 10:00 mamy się meldować na pokładzie tejże łajby. :)

Następny dzień skoro świt , trza było zatem szybko się zebrać w kroki , największe opory mieli z tym jak zwykle młodzi ......matko ile można spać ......toż to kompletna strata czasu..... :evil:
W każdym bądż razie myśmy z żoną Asią i przyjaciółką Gosią pobiegli na śniadanie , a czy młodzi wstaną to w doopie z nimi .....szkoda tylko zmarnowanej na nich kasy......... :evil:
....ale my tu już dokańczamy śniadanie...... - o idą ! szok ! ........ale jak widzę te ich mizerne miny , to nic tylko w czerep pierdyknąć na pobudkę i odmulenie czaszki !
Tu wspomnę że codziennie rano przy śniadaniu i fantastycznej hotelowej obsłudze uczyliśmy się kilku podstawowych zwrotów Tureckich .....no cóż ja ni cholery nic nie zapamiętałem , jedynie Teszekir Ederim , Merhaba i Gunajdyn czy jakoś tak......naprawdę ciężki język i jakoś tak nie przypadł mi do gustu kompletnie ...... :oops: .....jakoś Chorwacki język zdecydowanie łatwiej połykam .. :mrgreen:
.........ale za to nasz ulubiony kelner Onur , połykał Polski bez problemu , aż mieliśmy czasem niezły ubaw i boki zrywaliśmy ze śmiechu ....... :lool:

No dobra srutu , tu , tu ......pęczek drutu........

Punkt 10:00 meldujemy się na naszej łajbie :)

Obrazek

Hmmm ......po wejściu na łajbę już na pierwszy rzut oka zapowiada się super imprezka , ludzi mało , cóś pustawo , zatem mieliśmy mankament gdzie posadzić doopy pod dachem czy na górze na .......

Wchodzę na górę i widzę....... 8O

Obrazek

.....O JA PIERD.......!

Ta smażalnia to nie dla mnie !
Choć miałem moment ..........że....
- może siadymy pod tą budką ze sterem ?! :?
Siadamy........

Po 20 min ......wymiękłem ........ 8O

- nie , nie .......wiecie co , ja uwielbiam słońce , ale wiecie co tu będzie się działo po 12:00, 13:00 ?!
- ja stąd spierd....... !
- Idziemy na dół!

I naprawdę wierzcie mi to był "mundry" wybór i moja Asia wiedziała co robi nawet nie włażąc na górę.

.....no ale , siedzimy , siedzimy ......10:15 , 10:30 .....ludzi przybywa , a my dalej zakotwiczeni i ni huhu............10:45 to samo , na łajbie już coraz tłoczniej ........co je grane ?!

11:00 coś pierdnęło pod pokładem , coś rypnęło z tyłu .......no to balanga się zaczyna! :D

Wypływamy........ :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak paczyłem na te wysepki........ i ehhh .....Kornati ...... :oops:
No cicho .....w Turcji jesteśmy!

Obrazek

c.d.n.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja czy Turcja ? Czyli Oludeniz w naszym wydaniu........ - strona 1...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone