Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie w sezonie jest nie ma takich dużych tłumów?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.07.2015 10:45

Venom555 napisał(a):Sevid, Zecevo.

Ok, tyle że to nie okolice Makarskiej...
-Katka-
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 29.07.2015 11:39

Może Zivogošče Porat lub Blato, Podgora Čaklje lub Igrane.
To mniejsze trochę ale knajpki i sklepy są.
Venom555
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Venom555 » 29.07.2015 22:05

Mikromir napisał(a):Ok, tyle że to nie okolice Makarskiej...

Racja-nie doczytałem :-)

Poz
lukas.cw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 10:29

Teresa63 napisał(a):Witam ,w 2013 roku byliśmy z mężem od połowy lipca w Makarskiej ,pojechaliśmy autem w ciemno,nie było żadnych problemów z noclegami,przy wjeżdzie stali Chorwaci z tabliczkami apartman i u pierwszego już mieliśmy nocleg,po nas przyjechało jeszcze dużo osób i nasz gospodarz polecał swoim znajomym,jedżcie nie będziecie mieli problemów,

Rozumiem że nocleg mieliście w Makarskiej??
-Katka- napisał(a):Może Zivogošče Porat lub Blato, Podgora Čaklje lub Igrane.
To mniejsze trochę ale knajpki i sklepy są.

Dzięki oczywiście poczytam o tych miejscowościach
lukas.cw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 12:09

Właśnie jestem po spotkaniu ze znajomymi plan wydaje się prosty jestem ciekaw jestem jak z jego realizacją (oczywiście opiszę na forum jak się to skończyło) kierujemy się na Makarską z A1 na drogę 76 przejeżdżam Makarską i Tucepi i szukamy kolejno noclegów: Podgora, Drasine (pytnianie czy warto czy omijać) dalej Igrane i Živogošće w przypadku niepowodzenia wracamy do Makarskiej a tam na-pewno coś znajdziemy.
Co myślicie o tym planie ?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.07.2015 12:24

lukas.cw napisał(a):Właśnie jestem po spotkaniu ze znajomymi plan wydaje się prosty jestem ciekaw jestem jak z jego realizacją (oczywiście opiszę na forum jak się to skończyło) kierujemy się na Makarską z A1 na drogę 76 przejeżdżam Makarską i Tucepi i szukamy kolejno noclegów: Podgora, Drasine (pytnianie czy warto czy omijać) dalej Igrane i Živogošće w przypadku niepowodzenia wracamy do Makarskiej a tam na-pewno coś znajdziemy.
Co myślicie o tym planie ?

Oprócz tego, że nie wiem co to Drasine, to nie poprzestałabym na Živogošće. Wiele osób tak robi, dlatego na końcu Makarskiej Riwiery - Zaostrog, Brist - są często większe szanse na znalezienie noclegu niż bliżej Makarskiej.
lukas.cw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 30.07.2015 12:36

Oczywiście chodziło mi o Drasnice. To może odrazu lecieć na Brist nie zatrzymywać się wcześniej? Warto nie czytałem o tym regionie
moniolla
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniolla » 30.07.2015 16:52

Wróciliśmy z makarskiej tydzień temu. byliśmy na samym początku - kilometr przed centrum( wg mapy dzielnica poniżej zelenki -pod główną drogą w kierunku morza,przy samym centrum tenisowym) i co dom to karteczki ,że wolne pokoje. ludzie z kartkami stali przy ulicy i podchodzili do samochodów.... wyobrażam sobie,że może być problem z lokum dla tak dużej grupy.
w kwestii ciszy i spokoju to makarska niejedno ma imię:) . centrum owszem ruch i "ludź na ludziu",koc na kocu. miejsce gdzie myśmy byli było spokojne. codziennie miejsce na plaży i nie deptało się innym po uszach chcąc dojść do swojego koca.graty zostawały cały dzień na plaży a my chodziliśmy na lody ,na spacer lub odetchnąć od słońca...wieczorami jedynie śpiew cykad,żadnej imprezowni :)
pragnąc gwaru i imprezy -spacerek promenadą ok 1-1,5 km i już była tętniąca życiem i muzyką makarska...
dla dzieci polecam np hulajnogi( lub wózki dla najmniejszych) -żeby nie było marudzenia "daleko jeszcze...". nasz junior śmigał na hulajnodze i dzięki temu prawie codziennie robiliśmy sobie spacery nie wysłuchując marudzenia...
nie odradzałabym aż tak strasznie,choć lokalizacja bardzo ważna w tym przypadku :)
lukas.cw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 31.07.2015 20:00

Do wyjazdu mniej jak dwie doby. Na chwilę obecną rozpatruję dzięki Wam :) Brist lub Podaca. I w takiej kolejności będę wjeżdżał do miejskości. Jest na forum osoba która mogła by mi polecić lepszą?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 21:35

lukas.cw napisał(a):Do wyjazdu mniej jak dwie doby. Na chwilę obecną rozpatruję dzięki Wam :) Brist lub Podaca. I w takiej kolejności będę wjeżdżał do miejskości. Jest na forum osoba która mogła by mi polecić lepszą?

Jeżeli Brist, to jeśli się da raczej w kierunku Gradaca, czyli Litnoga, może być luźniejna plażach niż w centrum. Weź pod uwagę, że możesz mieć problemy z zaparkowaniem samochodu, gdzieś niedaleko magistrali był płatny mały parking, na innych miejsca często są zarezerwowane i wykupione przez gospodarze dla gości. Brist ma ten plus, że promenadą nadmorską dojdziesz do większego Gradaca po atrakcje i wakacyjny szum.
W Podacy wbrew pozorom nie ma luzów na plażach w sezonie, kupa luda tam bywa, niestety, choć są duże szanse na znalezienie apartmana, na cyplu jest gęsta zabudowa, dużo apartmanów też powyżej magistrali w ostateczności. Ale generalnie szału ni ma.
Obrzeża Zaostroga (np. Bilaje, nawet Kapeć mimo kampu) też weź mocno pod uwagę w tej sytuacji.

Generalnie jest szczyt sezonu, więc na riwierze Makarskiej spokoju nie ma.

Coś na PW Ci wysyłam.
lukas.cw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas.cw » 01.08.2015 15:20

Dziękuje BARDZO MIKROMIR
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Gdzie w sezonie jest nie ma takich dużych tłumów? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019