Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubalive
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubalive » 31.08.2015 15:25

Witam mam pytanko jade poczatkiem wrzesnia do Breli , chcialbym sie zapytac gdzie jest najlepsze skupisko apartamentow w dobrej lokalizacji z widokami na morze itp. jade w ciemno , i jak byl by ktos tak mily zeby podac mi chociaz ulice gdzie jest idealnie na mieszkanie , bede naprawde mega wdzieczny.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 31.08.2015 15:41

Wjeżdżasz do Breli, szukasz miejsca do zaparkowania, wychodzisz z auta, kierujesz się w stronę morza i szukasz wolnych apartamentów, będą oznaczone ... Ot cała filozofia.
clawis
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 31.08.2015 15:59

Witam.
Podpowiem że im bliżej Baśki Vody na ul Frankopańskiej jest taniej i chyba mniej schodów do morza a plaże wg mnie ładniejsze.
Bylem na Frankopańskiej 77 w tym roku .Polecam .
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.08.2015 16:22

grzesiek-swidnica napisał(a):Wjeżdżasz do Breli, szukasz miejsca do zaparkowania, wychodzisz z auta, kierujesz się w stronę morza i szukasz wolnych apartamentów, będą oznaczone ... Ot cała filozofia.

Którym wjazdem? Są 3! Jak nie masz nic do powiedzenia na konkretne pytanie, to nie ma obowiązku odpowiadać.
Ja polecam Podraće; tam usytuowane są "folderowe" symbole Chorwacji; skałka,Punta Rata, plaża z łodeczkami.
Podoba mi sie również w Put Luke ale to daleko do centrum (dla mnie plus)
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 31.08.2015 17:36

Którymkolwiek... I odpowiedziałem konkretnie więc nie spinaj się...
Torac
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.08.2015 17:41

grzesiek-swidnica napisał(a):Którymkolwiek... I odpowiedziałem konkretnie więc nie spinaj się...

a sorki,
tak mi konkretami przywaliłeś, że mnie czasowo oślepiło..
darecki87
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) darecki87 » 31.08.2015 18:43

My wczoraj przyjechaliśmy w ciemno do Breli. Na Frankopanskiej w przeciągu pół godziny oglądaliśmy trzy apartamenty, zakres cen to 25-60 euro

Jeśli chcesz to spytam mojego gospodarza czy ma coś wolnego dla Was. Do plaży 3 minuty, widok z balkonu na morze.
kubalive
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubalive » 31.08.2015 21:14

Dzięuję wszystkim za podpowiedzi. darecki87 dziękuję za chęci - nie zawraj sobie głowy tylko odpoczywaj i ciesz się urlopem. Mam nadzieję, że Brela spełniła Twoje oczekiwania i pogoda jest ładna:) Wystarczą mi Wasze podpowiedzi wiem teraz mniej więcej gdzie się kierować po przyjeździe. Dalsze podpowiedzi mile widziane:)
Adek99
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 01.09.2015 08:33

Ja bym szukał w okolicach ulic Scit - Podrace, drugi zjazd do Breli od strony Pisaka. Z jednej strony masz niedaleko do symboli miejscowości i centrum, z drugiej jeżeli szukasz spokoju możesz się udać w stronę Stomaricy czy Put Luke. Brela jest piękna, polecam :)
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 09.12.2015 21:58

Polecam apartamenty od ŠĆIT 40 i wzwyż, bo coraz bliżej plaży i La bomby. Naprawdę cudowne to miejsce. A steka tam mają pysznego, coś dla dzieci i amatorów morskich smaków również.

Obrazek

Jedyne co mi się nie podoba to parkingi dalej od apartamentu. Ale tym razem będę szukał przy domu. Jeśli ktoś ma sprawdzony apartament z parkingiem pod domem to proszę o sugestie.
MrOwA
Globtroter
Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 06.01.2016 19:22

Witam
W tym roku postanowiliśmy na wakacje wybrać się ze znajomymi i raczej samochodami, więc wybór padł na Chorwację.
Osobiście w Chorwacji byłem tylko raz i zwiedzałem ją raczej z perspektywy morza :) (taka męska wyprawa). Chcemy zatem jechać (2+1)x2 i pierwotnie wybór padł na okolice Breli (po przestudiowaniu forum).
Czy możecie polecić sprawdzone apartamenty w tych okolicach niedaleko morza? Rozumiem, że w okolicy znajdziemy jakieś sklepiki i ciekawe konoby w których można smacznie zjeść?
Czy z budżetem ok 7000 pln spokojnie przeżyjemy 10dni na miejscu zajadając miejscowe smakołyki?
sdolas
Cromaniak
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.01.2016 20:03

Jest sporo na forum namiarów na apartamenty
MrOwA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 06.01.2016 21:57

sdolas napisał(a):Jest sporo na forum namiarów na apartamenty

No właśnie tak za bardzo nie ma polecanych. Znalazłem chyba 2szt, więc po to założyłem wątek żeby powstało jakieś podsumowanie :)
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 06.01.2016 22:04

Polecam dołączyć do koncertu życzeń :
bibinje-sprawdzony-apartament-urocza-wlascicielka-t43471.html
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.01.2016 22:10

Namiarów jest bardzo dużo tylko trzeba szukać.
Nie licz na to że ktoś rzuci Tobie w odpowiedzi pęczek namiarów z czego wybierzesz sobie trzy ....
niestety takie forum :wink:
Poszukaj miejsca w banku kwater, relacjach, apartamentach i pokojach ..., regionach i miejscowościach ....
Znajdziesz tam masę namiarów, wpadnie Ci w oko miejsce to i namiar znajdziesz, potem dopiero pytaj tych co udzielają się w wątkach o konkrety.
Wtedy na pewno dostaniesz odpowiedź :wink:
Większość z nas tak szuka :papa:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019