Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kubalive
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.07.2015
gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubalive » 31.08.2015 14:25

Witam mam pytanko jade poczatkiem wrzesnia do Breli , chcialbym sie zapytac gdzie jest najlepsze skupisko apartamentow w dobrej lokalizacji z widokami na morze itp. jade w ciemno , i jak byl by ktos tak mily zeby podac mi chociaz ulice gdzie jest idealnie na mieszkanie , bede naprawde mega wdzieczny.
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 31.08.2015 14:41

Wjeżdżasz do Breli, szukasz miejsca do zaparkowania, wychodzisz z auta, kierujesz się w stronę morza i szukasz wolnych apartamentów, będą oznaczone ... Ot cała filozofia.
clawis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 177
Dołączył(a): 06.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) clawis » 31.08.2015 14:59

Witam.
Podpowiem że im bliżej Baśki Vody na ul Frankopańskiej jest taniej i chyba mniej schodów do morza a plaże wg mnie ładniejsze.
Bylem na Frankopańskiej 77 w tym roku .Polecam .
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.08.2015 15:22

grzesiek-swidnica napisał(a):Wjeżdżasz do Breli, szukasz miejsca do zaparkowania, wychodzisz z auta, kierujesz się w stronę morza i szukasz wolnych apartamentów, będą oznaczone ... Ot cała filozofia.

Którym wjazdem? Są 3! Jak nie masz nic do powiedzenia na konkretne pytanie, to nie ma obowiązku odpowiadać.
Ja polecam Podraće; tam usytuowane są "folderowe" symbole Chorwacji; skałka,Punta Rata, plaża z łodeczkami.
Podoba mi sie również w Put Luke ale to daleko do centrum (dla mnie plus)
grzesiek-swidnica
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 191
Dołączył(a): 08.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek-swidnica » 31.08.2015 16:36

Którymkolwiek... I odpowiedziałem konkretnie więc nie spinaj się...
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 31.08.2015 16:41

grzesiek-swidnica napisał(a):Którymkolwiek... I odpowiedziałem konkretnie więc nie spinaj się...


a sorki,
tak mi konkretami przywaliłeś, że mnie czasowo oślepiło..
darecki87
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) darecki87 » 31.08.2015 17:43

My wczoraj przyjechaliśmy w ciemno do Breli. Na Frankopanskiej w przeciągu pół godziny oglądaliśmy trzy apartamenty, zakres cen to 25-60 euro

Jeśli chcesz to spytam mojego gospodarza czy ma coś wolnego dla Was. Do plaży 3 minuty, widok z balkonu na morze.
kubalive
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kubalive » 31.08.2015 20:14

Dzięuję wszystkim za podpowiedzi. darecki87 dziękuję za chęci - nie zawraj sobie głowy tylko odpoczywaj i ciesz się urlopem. Mam nadzieję, że Brela spełniła Twoje oczekiwania i pogoda jest ładna:) Wystarczą mi Wasze podpowiedzi wiem teraz mniej więcej gdzie się kierować po przyjeździe. Dalsze podpowiedzi mile widziane:)
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 01.09.2015 07:33

Ja bym szukał w okolicach ulic Scit - Podrace, drugi zjazd do Breli od strony Pisaka. Z jednej strony masz niedaleko do symboli miejscowości i centrum, z drugiej jeżeli szukasz spokoju możesz się udać w stronę Stomaricy czy Put Luke. Brela jest piękna, polecam :)
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 09.12.2015 20:58

Polecam apartamenty od ŠĆIT 40 i wzwyż, bo coraz bliżej plaży i La bomby. Naprawdę cudowne to miejsce. A steka tam mają pysznego, coś dla dzieci i amatorów morskich smaków również.

Obrazek

Jedyne co mi się nie podoba to parkingi dalej od apartamentu. Ale tym razem będę szukał przy domu. Jeśli ktoś ma sprawdzony apartament z parkingiem pod domem to proszę o sugestie.
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 06.01.2016 18:22

Witam
W tym roku postanowiliśmy na wakacje wybrać się ze znajomymi i raczej samochodami, więc wybór padł na Chorwację.
Osobiście w Chorwacji byłem tylko raz i zwiedzałem ją raczej z perspektywy morza :) (taka męska wyprawa). Chcemy zatem jechać (2+1)x2 i pierwotnie wybór padł na okolice Breli (po przestudiowaniu forum).
Czy możecie polecić sprawdzone apartamenty w tych okolicach niedaleko morza? Rozumiem, że w okolicy znajdziemy jakieś sklepiki i ciekawe konoby w których można smacznie zjeść?
Czy z budżetem ok 7000 pln spokojnie przeżyjemy 10dni na miejscu zajadając miejscowe smakołyki?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.01.2016 19:03

Jest sporo na forum namiarów na apartamenty
MrOwA
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 06.01.2016
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 06.01.2016 20:57

sdolas napisał(a):Jest sporo na forum namiarów na apartamenty


No właśnie tak za bardzo nie ma polecanych. Znalazłem chyba 2szt, więc po to założyłem wątek żeby powstało jakieś podsumowanie :)
Użytkownik usunięty
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.01.2016 21:04

Polecam dołączyć do koncertu życzeń :
bibinje-sprawdzony-apartament-urocza-wlascicielka-t43471.html
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 06.01.2016 21:10

Namiarów jest bardzo dużo tylko trzeba szukać.
Nie licz na to że ktoś rzuci Tobie w odpowiedzi pęczek namiarów z czego wybierzesz sobie trzy ....
niestety takie forum :wink:
Poszukaj miejsca w banku kwater, relacjach, apartamentach i pokojach ..., regionach i miejscowościach ....
Znajdziesz tam masę namiarów, wpadnie Ci w oko miejsce to i namiar znajdziesz, potem dopiero pytaj tych co udzielają się w wątkach o konkrety.
Wtedy na pewno dostaniesz odpowiedź :wink:
Większość z nas tak szuka :papa:
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone