Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012
Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 24.08.2013 08:35

Do Bibinje trafiłam przez przypadek z dużymi obawami. Jak się okazało niepotrzebnie. To bardzo przyjazne miejsce, niezłe plaże, piękna marina, niezatłoczony deptak, sklepiki, restauracje i drzewa figowe rosnące przy drodze (figi na wyciągnięcie ręki). To też dobra baza wypadowa: Zadar, Kornati, Pag, Nin...
Najbardziej obawiałam się wybranego w pośpiechu apartamentu. I tu też bardzo miła niespodzianka.
Właścicielka - przesympatyczna młoda dziewczyna, dopiero zaczyna w tej "branży" ale uczy się od rodziny, która w Bibinje wynajmuje inne domy. Porozmawia o życiu w Chorwacji, zainteresuje się czy gościom niczego nie brakuje, zaprosi na kawę.
Nie wiem co mogę napisać, aby nie zostało to uznane za reklamę?
Na moją prośbę podała mi wszelkie dane kontaktowe oraz cennik na 2014 rok! Zaprasza rodziny 2+2 lub 2+3
Jestem jak najdalej od "wciskania" komukolwiek czegokolwiek ale wiem jak to jest kiedy się rozpoczyna przygodę z Chorwacją i zupełnie nie wiadomo co wybrać.

Pozdrawiam
sylwia2013
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia2013 » 24.08.2013 18:21

A można przesłąć namiar na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ? Tylko jak najszybciej jeśli można,Bo my dzisiaj tam wyjeżdżamy i w ciemno i dlatego szukamy czegoś na już:)
Jozzy22
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 11.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jozzy22 » 24.08.2013 18:27

sylwia2013 napisał(a): Tylko jak najszybciej jeśli można,Bo my dzisiaj tam wyjeżdżamy i w ciemno i dlatego szukamy czegoś na już:)

W Bibinje z tym nie ma problemu tak więc spokojnie i bez nerw znajdziecie
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 24.08.2013 19:04

Faktycznie, nasza gospodyni sama mówiła, że dużo apartamentów jest pustych, pytała nas dlaczego. Czy Bibinje jest nieatrakcyjne, czy ceny wygórowane, czy kryzys? Pytała co powinno być w apartamencie, żeby goście byli zadowoleni.
Sylwia2013-namiary wysłałam.
przemo68
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 24.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo68 » 24.08.2013 22:19

Witam serdecznie Wszystkich Cro-maniaków.
Prosił bym bardzo o namiar na powyższą kwaterę oraz podanie cen.
Dziękuje i pozdrawiam.

e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lary504
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 12.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lary504 » 25.08.2013 11:12

Ja też prosiłbym o kontakt adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mieszacz
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 19.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mieszacz » 25.08.2013 12:55

Proszę o namiary na apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Lacerta
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 20.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lacerta » 27.08.2013 07:49

Też poproszę. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
heffitka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) heffitka » 27.08.2013 14:29

i ja bardzo poproszę. Wydaje mi się że może to będzie ten sam pensjonat i ta sama właścicielka ale zobaczymy :) mój email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 27.08.2013 19:32

Jeśli komuś z Państwa nie wysłałam adresów e-mail do właścicielki proszę dać znać. Zorientowałam się, że błędnie kopiowałam treść z worda:-) przepraszam:-)

Ponieważ powtarzają się niektóre pytania informuję, że apartament jest w części Bibinje bliżej Zadaru. Plaża to większe i mniejsze kamienie. Kilka minut do sklepu, restauracji, kilkanaście do deptaku (fajny spacer częściowo plażą). Bibinje nie ma Starówki. Jest poczta, bankomat, pizzę można zamówić do apartamentu lub na plażę-dowóz skuterkiem:-)
gtmsew
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gtmsew » 27.08.2013 23:16

Witam,
również prosiłbym o przesłanie namiarów na tą kwaterę (może masz też jakieś zdjęcia z tego apartamentu?)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agata78
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata78 » 27.08.2013 23:30

Witam,
również poproszę o przesłanie namiarów na tę kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jaco44
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaco44 » 27.08.2013 23:31

prosze o namiary
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 30.08.2013 13:58

Ja oprócz namiarów jeśli to możliwe poproszę zdjęcia obiektu i najbliższej okolicy, jeśli taka możliwość istnieje :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
nomika
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 10.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomika » 10.09.2013 13:52

witam,
jestem to nowa, choć przy ostatnim wyjeździe korzystałam z tej strony.
czy też mogę prosić namiary: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A poza tym czy ktoś zna jakieś miejsce blisko plaży dla 2 - 3 rodzin z 3 dzieci?
byłabym wdzięczna za jakieś namiary, szukam już miejsca na przyszłe wakacje
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone