Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Płatność za apartament z góry

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coco jumbo
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.10.2016
Płatność za apartament z góry

Nieprzeczytany postnapisał(a) coco jumbo » 27.05.2023 19:46

Cześć mam szybkie pytanie. Zazwyczaj jeździłam w miejsca gdzie już wcześniej nocowałam, lub szukałam po drodze. Nie rezerwowalam nigdy na tych ichniejszych stronach z apartamentami dlatego nie znam zasad rezerwacji w ten sposób. Planuję jechać za tydzień, znalazłam fajne lokum, cena okazyjna i właścicielka wysłała mi numer konta do przelewu za pobyt. Trochę się zdziwiłam bo szczerze mówiąc myślałam że zapłacę na miejscu. Boję się że może to być wałek. Czy ktoś z was tak rezerwuje? Nie mówię o bookingu tylko prywatnych apartamentach znalezionych na googlaku. Nie wiem ale wydaje mi się że płacenie z góry to proszenie się o zostanie wyfrajerowanym. A może przesadzam?
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 27.05.2023 19:54

Powinieneś wyjaśnić sposób płatności z właścicielką. Może po prostu nie chce gotówki, a kwestia zaliczki jest sprawą otwartą?
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 27.05.2023 20:05

marecky81 napisał(a):Powinieneś wyjaśnić sposób płatności z właścicielką. Może po prostu nie chce gotówki, a kwestia zaliczki jest sprawą otwartą?

Ja zrozumiałem, że ma to być płatność za pobyt a nie zaliczka. Z zaliczką nie byłoby czego wyjaśniać bo wiadomo, że trzeba ją zapłacić przed przyjazdem a nie na miejscu, c`nie? Skoro właścicielka chce zapłatę za pobyt na konto z góry, to o co tu pytać?
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 27.05.2023 20:08

coco jumbo napisał(a):Cześć mam szybkie pytanie. Zazwyczaj jeździłam w miejsca gdzie już wcześniej nocowałam, lub szukałam po drodze. Nie rezerwowalam nigdy na tych ichniejszych stronach z apartamentami dlatego nie znam zasad rezerwacji w ten sposób. Planuję jechać za tydzień, znalazłam fajne lokum, cena okazyjna i właścicielka wysłała mi numer konta do przelewu za pobyt. Trochę się zdziwiłam bo szczerze mówiąc myślałam że zapłacę na miejscu. Boję się że może to być wałek. Czy ktoś z was tak rezerwuje? Nie mówię o bookingu tylko prywatnych apartamentach znalezionych na googlaku. Nie wiem ale wydaje mi się że płacenie z góry to proszenie się o zostanie wyfrajerowanym. A może przesadzam?

W życiu bym nie zapłacił z góry, nie daj się wyfrajerować. Małą zaliczkę to jeszcze niech tam ale za cały pobyt z góry? Chyba wałek.
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 27.05.2023 20:20

Calapula napisał(a):
marecky81 napisał(a):Powinieneś wyjaśnić sposób płatności z właścicielką. Może po prostu nie chce gotówki, a kwestia zaliczki jest sprawą otwartą?

Ja zrozumiałem, że ma to być płatność za pobyt a nie zaliczka. Z zaliczką nie byłoby czego wyjaśniać bo wiadomo, że trzeba ją zapłacić przed przyjazdem a nie na miejscu, c`nie? Skoro właścicielka chce zapłatę za pobyt na konto z góry, to o co tu pytać?


O to trzeba zapytać autora wątku.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.05.2023 20:32

marecky81 napisał(a):
Calapula napisał(a):
marecky81 napisał(a):Powinieneś wyjaśnić sposób płatności z właścicielką. Może po prostu nie chce gotówki, a kwestia zaliczki jest sprawą otwartą?

Ja zrozumiałem, że ma to być płatność za pobyt a nie zaliczka. Z zaliczką nie byłoby czego wyjaśniać bo wiadomo, że trzeba ją zapłacić przed przyjazdem a nie na miejscu, c`nie? Skoro właścicielka chce zapłatę za pobyt na konto z góry, to o co tu pytać?


O to trzeba zapytać autora wątku.

Ale przecież wszystko jest napisane.

coco jumbo napisał(a):właścicielka wysłała mi numer konta do przelewu za pobyt.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 27.05.2023 20:38

marecky81 napisał(a):
Calapula napisał(a):
marecky81 napisał(a):Powinieneś wyjaśnić sposób płatności z właścicielką. Może po prostu nie chce gotówki, a kwestia zaliczki jest sprawą otwartą?

Ja zrozumiałem, że ma to być płatność za pobyt a nie zaliczka. Z zaliczką nie byłoby czego wyjaśniać bo wiadomo, że trzeba ją zapłacić przed przyjazdem a nie na miejscu, c`nie? Skoro właścicielka chce zapłatę za pobyt na konto z góry, to o co tu pytać?


O to trzeba zapytać autora wątku.

Ale dlaczego ma pytać o sprawę zaliczki jak tu wcale nie o zaliczkę chodzi tylko o płatność za cały pobyt z góry. Chyba mylisz pojęcie zaliczki, która jest przedpłatą jakiej części całej płatności z zapłatą z góry całej należności?
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 27.05.2023 20:55

Nie ma co prowadzić tej jałowej dyskusji.
coco jumbo
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 25.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) coco jumbo » 27.05.2023 21:27

Spoko dogadałam się, zapłacę na miejscu. Spanikowałam tą opcją z góry ale jest ok :)
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 27.05.2023 21:38

coco jumbo napisał(a):Spoko dogadałam się, zapłacę na miejscu. Spanikowałam tą opcją z góry ale jest ok :)


No widzisz. Ale forumowi eksperci już orzekli "niedasie" :D
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1959
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 27.05.2023 21:41

marecky81 napisał(a):
coco jumbo napisał(a):Spoko dogadałam się, zapłacę na miejscu. Spanikowałam tą opcją z góry ale jest ok :)


No widzisz. Ale forumowi eksperci już orzekli "niedasie" :D

Kto i gdzie napisał że się nie da?

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Płatność za apartament z góry
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone