Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agusia3301
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 28.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) agusia3301 » 28.03.2015 18:55

Witam.
Czy mogłabym prosić Was o przesłanie mi namiaru na sprawdzony nocleg w Bibinje, ewentualnie Nin?
Ja natomiast moge polecić super fajne miejsce w Tribunj :)
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam Agnieszka.
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 28.03.2015 21:14

Witajcie
moge wam podać sprawdzony namiar na apartament w Bibinje ,w zeszłym roku bylismy w 9 osób 4 sypialnie ,2 łazienki ,salon ,2 tarasy,fortepian w holu dzieci miały radochę ,na dole restauracja ,przemili i pomocni właściciele bardzo nam pomogli przy awarii samochodu (200 km jechalismy busem bez hamulcy -koszmar ale sie udało) cena przez pośrednika 110 euro ,my nie dośc że zaplacilismy posrednikowi to na miejscu utargowalismy jeszcze 100 euro.Właścicielka ma super przelicznik dużo lepszy niż w kantorze.jeśli kogoś interesuje to pośle maila na priv.pozdrav
lukman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 26.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukman » 28.03.2015 21:29

podaje sprawdzone namiary do Bibinje centrum właścicielka Dragana na dole ma super restaurant z przystępnymi cenami dla wynajmujących zniżki :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pacior
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pacior » 20.04.2015 15:54

Witam, lukman a czy możesz podać nazwe tej kwatery i podesłać parę fotek z Bibinje. Szukam czegoś dla 4 dorosłych i 5 dzieci.
wszary
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 15.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wszary » 15.05.2015 15:11

Witam,
Czy też można prosić o namiary na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dzięki!
pendzior
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pendzior » 17.05.2015 19:18

czy tez moge prosic o namiar i zdjecia adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joarch
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) joarch » 09.07.2015 15:13

m-ak napisał(a):Do Bibinje trafiłam przez przypadek z dużymi obawami. Jak się okazało niepotrzebnie. To bardzo przyjazne miejsce, niezłe plaże, piękna marina, niezatłoczony deptak, sklepiki, restauracje i drzewa figowe rosnące przy drodze (figi na wyciągnięcie ręki). To też dobra baza wypadowa: Zadar, Kornati, Pag, Nin...
Najbardziej obawiałam się wybranego w pośpiechu apartamentu. I tu też bardzo miła niespodzianka.
Właścicielka - przesympatyczna młoda dziewczyna, dopiero zaczyna w tej "branży" ale uczy się od rodziny, która w Bibinje wynajmuje inne domy. Porozmawia o życiu w Chorwacji, zainteresuje się czy gościom niczego nie brakuje, zaprosi na kawę.
Nie wiem co mogę napisać, aby nie zostało to uznane za reklamę?
Na moją prośbę podała mi wszelkie dane kontaktowe oraz cennik na 2014 rok! Zaprasza rodziny 2+2 lub 2+3
Jestem jak najdalej od "wciskania" komukolwiek czegokolwiek ale wiem jak to jest kiedy się rozpoczyna przygodę z Chorwacją i zupełnie nie wiadomo co wybrać.

Pozdrawiam



Dzień dobry, poproszę o namiary na ten apartament.
Czy jest on wolny od połowy lipca?
croslawek1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) croslawek1 » 11.07.2015 20:09

Witam
Poproszę również namiary na ten apartament na PW lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
croslawek1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) croslawek1 » 12.07.2015 09:10

m-ak napisał(a):Do Bibinje trafiłam przez przypadek z dużymi obawami. Jak się okazało niepotrzebnie. To bardzo przyjazne miejsce, niezłe plaże, piękna marina, niezatłoczony deptak, sklepiki, restauracje i drzewa figowe rosnące przy drodze (figi na wyciągnięcie ręki). To też dobra baza wypadowa: Zadar, Kornati, Pag, Nin...
Najbardziej obawiałam się wybranego w pośpiechu apartamentu. I tu też bardzo miła niespodzianka.
Właścicielka - przesympatyczna młoda dziewczyna, dopiero zaczyna w tej "branży" ale uczy się od rodziny, która w Bibinje wynajmuje inne domy. Porozmawia o życiu w Chorwacji, zainteresuje się czy gościom niczego nie brakuje, zaprosi na kawę.
Nie wiem co mogę napisać, aby nie zostało to uznane za reklamę?
Na moją prośbę podała mi wszelkie dane kontaktowe oraz cennik na 2014 rok! Zaprasza rodziny 2+2 lub 2+3
Jestem jak najdalej od "wciskania" komukolwiek czegokolwiek ale wiem jak to jest kiedy się rozpoczyna przygodę z Chorwacją i zupełnie nie wiadomo co wybrać.

Pozdrawiam

Bardzo proszę o namiary
Pozdrawiam
A_W
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A_W » 12.10.2015 19:21

Ja również proszę o namiary do Bibinje.
Pozdrawiam.
Dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
zuzaga
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zuzaga » 15.10.2015 14:03

Czy ja tez mogę prosić o namiary na te kwatery na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :papa:
A_W
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) A_W » 27.10.2015 15:31

Jeszcze nie dostałam odpowiedzi.
Może ktoś inny podeśle.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
(fifi,podkreślenie,k@op.pl) :D
informer
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) informer » 01.12.2015 16:00

Witam!
Mogę prosić o namiary na sprawdzone kwatery 2+2 w Bibine, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki
sepla
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) sepla » 15.12.2015 13:53

ja też bardzo proszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
szybka51
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 05.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szybka51 » 28.12.2015 01:32

ja tez poproszę namiar
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone