Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
PeKas
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) PeKas » 01.01.2016 18:46

Ja również poproszę o namiary.
Z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tomek453
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek453 » 01.01.2016 19:13

Ja również poproszę dziekuję
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.01.2016 19:51

Jeden napisał kretyński post bez sensu a wiara zleciała się z prośba o namiary...jaki jest w ogóle sens tego tematu bo nie ogarniam ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 01.01.2016 20:53

A może byście chociaż spojrzeli że osoba która poleca tą miejscówkę ostatni raz na forum była w lipcu,do kiedy chcecie czekać na namiary? :D
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 484
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 01.01.2016 21:35

Pewnie wszyscy chcą do tej uroczej właścicielki :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 01.01.2016 22:32

Wyluzujcie ciutek ;)
Ci którzy mają kilka postów nie ogarniają forum tak jak stare wygi :mrgreen:
Mnie to aż tak nie dziwi bo sam szukam gdzie tylko można :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.01.2016 01:02

Chodzi mi o to, że głupi wpis spowodował pięć stron koncertu życzeń...jak też zauważył kolega Z, wpis pochodzi z lipca a koncert życzeń nadal trwa w najlepsze...rejestrują się po to aby zapytać o namiary... :lol:
Potrafią więc się zarejestrować a nie potrafią poszukać sami kwatery ? Dla niego właścicielka może być urocza ale dla kogo innego może to być końska buźka... :D
Trochę dziwię się, że władza nie interweniuje bo takie głupoty były chyba kiedyś w kosmos wywalane... :twisted:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 02.01.2016 13:57

No tu masz rację
Ja najpierw rok ryłem forum jako gość zanim się zarejestrowałem :wink:
Przez takich co chcą mieć wszystko na tacy cierpią wszyscy, bo poziom irytacji totalnie zniechęca do dzielenia się informacjami na forum :(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.01.2016 16:07

Otóż to...ja również zanim się zarejestrowałem to sam grzebałem godzinami co by nie narazić się na dzień dobry na "bury"...potem stwierdziłem, że jest tutaj sporo wartościowych ludzi i się zarejestrowałem choć mam wrażenie, że to nie jest już to co kiedyś...
A co do zniechęcenia...bywało tak, że ktoś tam napisał do mnie z prośbą o radę na pw lub mail...odpisałem kilka razy, podałem sporo kwater godnych polecenia bo nie mam powodu aby komuś nie pomóc...już tego nie robię mimo, że maile od czasu do czasu napływają...dlaczego tego nie robię ? Bo ani razu nie było w reakcji ani "be", ani "me", ani pocałuj mnie doopę...żadnego dziękuję !
To były właśnie na ogół takie ogórki, które zarejestrowały się tylko po to aby zapytać o namiary i na jednym poście skończyła się ich aktywność na forum...
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.01.2016 17:37

mam to samo,w tym roku sam wysłałem do kilku osób na forum zapytanie i żadnej odpowiedzi.Więc sam też lachę wykładam, kiedyś z Bocianem miałem krótkie spięcie a okazuje się że gość spoko i można na poziomie z nim pogadać.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 02.01.2016 21:25

alechandro napisał(a): Bo ani razu nie było w reakcji ani "be", ani "me", ani pocałuj mnie doopę...żadnego dziękuję !

Bo to jest pokolenie dajta mi, bo mi się należy....
Dlatego szkoda na to czasu........po prostu.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 02.01.2016 22:15

anakin napisał(a):
alechandro napisał(a): Bo ani razu nie było w reakcji ani "be", ani "me", ani pocałuj mnie doopę...żadnego dziękuję !

Bo to jest pokolenie dajta mi, bo mi się należy....
Dlatego szkoda na to czasu........po prostu.

dla takich mam odpowiedź: bujajta się,same se szukajta :D
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 02.01.2016 22:33

Dużo zależy od kultury i obycia na forach...ja wiem, że na początek należy się przywitać w odpowiednim dziale, jak korzystać z szukajki itp...po rejestracji tutaj poczytałem napisałem PW z prośbą o informacje i taką otrzymałem...wiem, że wiedzę się zdobywa i potrafię to docenić dlatego pięknie podziękowałem i skorzystałem z otrzymanych rad...dzięki temu w sierpniu będę się cieszył Chorwacją...wiele osób niestety tego nie wie i wydaje im się, że jak w pierwszym poście poproszą o namiary to dostaną na tacy i nie muszą nic w zamian bo są nowi i można im wiele wybaczyć, a efekt jest wręcz odwrotny...sam jestem nowy i staram się nie wychylać gdy nie jestem pewien...tyle :papa:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.01.2016 00:06

Z napisał(a):
anakin napisał(a):
alechandro napisał(a): Bo ani razu nie było w reakcji ani "be", ani "me", ani pocałuj mnie doopę...żadnego dziękuję !

Bo to jest pokolenie dajta mi, bo mi się należy....
Dlatego szkoda na to czasu........po prostu.

dla takich mam odpowiedź: bujajta się,same se szukajta :D


Każdy ma jakieś granice cierpliwości, zrozumiałe :wink: , niestety jest to na ogólną naszą niekorzyść, najpierw filtrowanie PW .... ostatecznie jak zauważacie forum powoli zamiera.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 04.01.2016 23:03

jeszcze zaglądam z przyzwyczajenia lecz jak widzę wysyp osób z jednym lub dwoma postami i od razu dajta,to mnie w krzyżu łamie. I nie chodzi mi o ten temat,wszędzie gdzie nie spojrzysz to daj i daj,normalnie jak Rumun na bułkę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone