Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
apol
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) apol » 07.01.2016 22:13

ja również poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl szukam 3 apartamentów
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.01.2016 02:22

To se poszukaj...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 10.01.2016 02:40

Z napisał(a):jeszcze zaglądam z przyzwyczajenia lecz jak widzę wysyp osób z jednym lub dwoma postami i od razu dajta,to mnie w krzyżu łamie. I nie chodzi mi o ten temat,wszędzie gdzie nie spojrzysz to daj i daj,normalnie jak Rumun na bułkę.

Bułka... i banan ..... gdzieś to już słyszałem 8) :oczko_usmiech:
A ja tam jestem po środku :D rozumiem jednych i drugich.
Sam szukam, więc wiem jak jest pod górkę i zauważam z roku na rok coraz to mniejszą aktywność na forum.
Pewnie dlatego że cromaniacy już wszystko wiedzą co, gdzie i jak, miejscówki mają stałe, to po co tu zaglądać.
A świeżyki piszą i piszą gdzie popadnie i albo nikt im nie odpowiada albo ktoś ich zruga na dzień dobry :oczko_usmiech:
Gdzieś czytałem niedawno opinię jednego z forumowiczów że to młode pokolenie tak już ma, ma opcję nygusa już za młodu "wgraną na twardy" . :papa:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.01.2016 12:22

Od czasu do czasu wyślę namiary na apartamenty, jeśli ktoś szuka czegoś podobnego do tych które znam. W 90% nawet nikt nie raczy odpisać zwykłego "dziękuję" albo chociaż "pocałuj mnie w d.." :? :oczko_usmiech:
Więc nie dziw się że coraz mniej namiarów ludzie podają :papa:
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
spokojna miejscówka w okolicach Zadaru na koniec sierpnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 29.05.2016 12:26

Witam Cro Maniaków
Moim pragnieniem na tegoroczny urlop po raz kolejny jest Chorwacja :).
Byłem już jadąc "w ciemno" w miejscowościach Otok Ciovo x2, Vodice, Moscenicka Draga, Suhi Potok.
Teraz chciałbym zobaczyć, pozwiedzać północną Dalmację (Zadar, Zaton, Vir, Pag, Nin) i szukam ciekawej acz spokojnej miejscowości z dobrą miejscówką nad morzem.
Jedziemy ze Śląska w składzie 2+1 ( pięcioletni syn).Prawdopodobny termin to jednak nie 26.06 - 08.07 +/- jeden dzień a koniec sierpnia/początek września.
Na czym nam zależy: na spokoju, pięknych klimatycznych widokach, niedalekiej odległości od plaży z łagodnym zejściem do morza, czystym apartamencie bez wilgoci opcjonalnie z grillem -tak abyśmy mogli raczyć się morskim bogactwem. Cena w okolicach 35 euro za apartament/noc jest w naszym zasięgu. Zaton wydaje się chyba zbyt komercyjny, Bibinje, Sv.Petar może coś wyżej w stronę Vir? Co sprawdziliście i możecie polecić w tym regionie?
Ostatnio edytowano 29.05.2016 18:07 przez RadamiaN, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: spokojna miejscówka w okolicach Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2016 14:16

RadamiaN napisał(a):Witam Cro Maniaków
Moim pragnieniem na tegoroczny urlop po raz kolejny jest Chorwacja :).

Witam.
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009
Re: spokojna miejscówka w okolicach Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 29.05.2016 14:52

Janusz Bajcer napisał(a):
RadamiaN napisał(a):Witam Cro Maniaków
Moim pragnieniem na tegoroczny urlop po raz kolejny jest Chorwacja :).

Witam.
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html



Januszu
dzięki za podlinkowanie częściowego rozwiązania,
nieco zbyt duży rozrzut tych miejscowości; nastawiam się raczej max. do 35 km na południe od Zadaru (okolice Pakostane bo niżej już byłem) a na północ do Pag. Na pewno znajdzie się na forum Cro Maniak, który był we wskazanym rejonie i może polecić coś konkretnego :?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.05.2016 15:02

Na południe od Zadaru
Bibinje
Sveti Petar na moru
Sveti Filip i Jakov
Pakoštane

Na północ od Zadaru
Kozino
Petrčane
Zaton
Nin

riwiera Zadar.jpg
RadamiaN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 214
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) RadamiaN » 29.05.2016 16:38

a sam Pag, co o nim sądzisz ?
znalazłem ofertę z dobrą ceną na olx
justyska.k1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 20.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) justyska.k1 » 20.07.2016 15:26

mnie interesuje apartament 3 osoby (2 dorosłe i dziecko 11 lat) Wsypa Vir termin 13.08-22.08. ktoś coś?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 20.07.2016 15:43

:D Bibinje... super miejscowość
gostek_71
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gostek_71 » 01.08.2016 12:01

anlama napisał(a)::D Bibinje... super miejscowość


Mógłbyś coś napisać więcej. Jadę w"w ciemno" w okolice Zadaru i biorę pod uwagę Bibinje.
Napisz co Ci się podobało, czy nie przeszkadzały pociągi, na jakiej ulicy mieszkałeś ?
anlama
Croentuzjasta
Posty: 321
Dołączył(a): 06.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) anlama » 01.08.2016 14:31

gostek_71 napisał(a):
anlama napisał(a)::D Bibinje... super miejscowość


Mógłbyś coś napisać więcej. Jadę w"w ciemno" w okolice Zadaru i biorę pod uwagę Bibinje.
Napisz co Ci się podobało, czy nie przeszkadzały pociągi, na jakiej ulicy mieszkałeś ?

Miejscowość dobra dla tych, którzy chcą odpocząć. Dla rodzin z małymi dzIećmi super. W nocy spokój. Żadnych imprez itd. Pociągi słychać w nocy to chyba normalne ale bez przesady. Na plaży nie ma tłoków zawsze miejsce się spokojnie znajdzie bez względu na porę dnia. Położenie miejscowości sprzyja również osobom chcącym trochę pozwiedzać.... Dobra baza wypadowa...
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Bibinje - sprawdzony apartament, urocza właścicielka - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone