Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lotnikwsk
Cromaniak
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 06.01.2016 22:32

Widzę że rodzi się tu nowa moda , najpierw się pyta o sprawdzoną super miejscówkę a dwie godziny później wita i pisze że chyba pojedziemy do Chorwacji :roll:
A forumowicze nie mają co robić tylko stukać namiary :mrgreen: :papa:
MrOwA
Globtroter
Re: Brela 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) MrOwA » 07.01.2016 09:15

lotnikwsk napisał(a):Widzę że rodzi się tu nowa moda , najpierw się pyta o sprawdzoną super miejscówkę a dwie godziny później wita i pisze że chyba pojedziemy do Chorwacji :roll:
A forumowicze nie mają co robić tylko stukać namiary :mrgreen: :papa:

Nie nowa moda tylko na początku nie znalazłem wątku Powitanie i najpierw założyłem wątek, a potem dopiero się przywitałem :) - to tak słowem komentarza :)

Pytałem bo liczyłem, że osoby które były na miejscu podzielą się swoimi wrażeniami typu: fajny właściciel, nie warto, itp. Na stronie jest np. 40apartamentów bardzo podobnych do siebie więc najpierw zadałem pytanie aby odrzucić część :)

A co do kwoty 7000pln to uważacie, że wystarczy?
sdolas
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 07.01.2016 21:39

Starczy :wink:
lotnikwsk
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.01.2016 22:37

7 tyś powinno wystarczyć ,ale smakołyki różnie można rozumieć i wydać następne 7 klocków :roll:
szalonaona77
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 13:20

mam pytanie w sprawie lokalizacji placu zabaw w Breli taki jak na foto znalazłam, ktos wie przy jakiej ul . sie znajduje?
a i sama promenada przy jakiej ul. sie zaczyna? dziwna trochę dla mnie ta Brela w Tucepi był port jako scisłe centrum, obok niego słynna fontanna przy niej Konzum a tu jakoś nie mogę samego centruma zlokalizować? czy to te kilka łódek i konzum obok nich a tak to Brela się ciągnie właśnie tą promenadą?
Załączniki:
brela-promenada-w-centrum_1.jpg
brela-plac-zabaw-dla-dzieci_1.jpg
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2016 14:21

szalonaona77 napisał(a):mam pytanie w sprawie lokalizacji placu zabaw w Breli taki jak na foto znalazłam, ktos wie przy jakiej ul . sie znajduje?

to na zdjęciu - jak pamiętam - jest tuż przy promenadzie w pobliżu Hotelu Bluesun Soline czyli bliżej centrum i portu;
ul. Obale Kneza Domagoja
szalonaona77 napisał(a):a i sama promenada przy jakiej ul. sie zaczyna?

ul. Obale Kneza Domagoja;
promenada w zasadzie ciągnie się przez całą Brelę, powiedzmy od portu w stronę dalszych dzielnic (aż do Jakirusy; można tez w drugą stronę do Baski Vody, ale właściwa promenada to w kierunku Jakirusy)
szalonaona77 napisał(a):dziwna trochę dla mnie ta Brela w Tucepi był port jako scisłe centrum, obok niego słynna fontanna przy niej Konzum a tu jakoś nie mogę samego centruma zlokalizować? czy to te kilka łódek i konzum obok nich a tak to Brela się ciągnie właśnie tą promenadą?

centrum Breli nazywa się Soline i jest właśnie zlokalizowane przy porcie, jest tam wszystko co trzeba, łącznie z Konzumem czy Studenacem

mapka mw:
4a2fc7b94cac8.jpg
szalonaona77
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 14:47

dzieki wielkie:)

powysyłałam chyba ze 30 maili i powoli schodzą odp, ale kurcze ceny niektóre powalają... czy 75e, które chcemy przeznaczyc na app 2+2 (tyle płaciliśmy w zeszlym roku w Tucepi przy samej plaży) to jakiś szczyt marzeń w Breli?? Srednia to niestety 100e, a to zdecydowanie dla nas za duzo. Juz zaczełam szukac w pobliskiej Basce choc moze bardziej na północ (Mimice, Stanici, Duce) albo na południe (Promajna) jednak uderzę, choc te widoki w Breli...
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 24.01.2016 14:52

jeżeli w sezonie te 75E, to jak najbardziej ok; niestety tak to w Breli wygląda; dużo zależy również od wysokości położenia choć nie zawsze
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 14.02.2016 22:17

Potwierdzam plac zabaw zaraz przy wspomnianym hotelu. Konzum jeszcze trochę dalej w stronę zatoczki. Po drodze sklepiki , stragany z owocami, można kupić buty do kapania, maski płetwy itd. Niestety w tej części Breli życie nocne kończy się po 22. Nic już nie zjesz po tej godzinie :)

A propo ceny jak bym taką otrzymał to brałbym w ciemno. Dostawałem oferty dużo wyższe na ten rok za apartament w Breli.
sikoku78
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) sikoku78 » 15.02.2016 08:49

Witajcie.
Pozwolicie, że podłączę się wątek tytułowy... Frankopanska 19 - u Pana Medic. Czy ktoś już korzystał? A nuż... Poproszę o opinie.
Dzięki serdeczne. Jacek
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

gdzie najlepiej szukać apartamentu w Breli - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019