Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie/jak szukać bardzo konkretnego lokum

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 18:28

depesz napisał(a): znam angielski. zakładam, że to wystarczy. i takich stron przejrzałem dziś spokojnie z 20. Na samym airbnb (najczęściej tego używam) znalazłem kilkadziesiąt domów. Tyle, że zawsze "coś jest nie tak".

A ceny jak ceny. Dla jednego jest ważny budżet i np. blisko do miasta/sklepów/dyskotek, a dla mnie liczy się cisza, odosobnienie, prywatność i wygoda.


Może w biurze podróży pomogą? :mrgreen:

Jak chcesz być sam, znajdź robinsonadę na samotnej małej wysepce. Tego w Chorwacji nie brakuje, może tylko niekoniecznie leżą przy piaszczystych plażach. No i nie zawsze mają baseny, zwłaszcza ze słodką wodą. :mrgreen: Tylko wybierz taką wypasioną chatę, z licznymi i dobrymi solarami i ewentualnie generatorem prądu oraz ogromnym zbiornikiem na deszczówkę, bo inaczej nie będzie wystarczająco wygodnie. Sklepik na łódeczce przywiezie Ci piwko i winko co 2-3 dni - chyba że zapomni. :wink:

Ja też bardzo lubię ciszę, odosobnienie i prywatność, wygoda to sprawa względna. Ale z tą prywatną piaszczystą plażą to chyba jednak pomyliłeś kraje. :lol:

Jeśli wystarczy Ci żwirek, to jeszcze poszukaj w zatokach na Hvarze, są takie z jednym domem. Czesi tego trochę mają w ofercie. Jeśli nie, zmień destynację, bo Chorwacja nie będzie dla Ciebie wystarczająco dobra i zawsze coś będzie nie tak. :roll:

Good luck, have fun.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 14.08.2015 18:30

depesz napisał(a):A ceny jak ceny. Dla jednego jest ważny budżet i np. blisko do miasta/sklepów/dyskotek, a dla mnie liczy się cisza, odosobnienie, prywatność i wygoda.


Dwie propozycje :wink:

Robinsonada Wellness
Robinsonada Amfiteatro
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 18:52

Janusz Bajcer napisał(a):Dwie propozycje :wink:

Janusz, z tą zatoką w Murvicy trafiłeś w jedno z najpiękniejszych miejsc na Braču, dla mnie jest wprost idealne. Ta cisza, spokój, kwitnące agawy, zapach ziół, skały i strome zbocza gór Brača... :D Motorówka do dyspozycji! 8O W tych okolicach jest przepiękny, drobny, naturalny żwirek, idealny wprost :D - ale niestety nie jest piaskiem i to dyskwalifikuje ten raj... :( Obawiam się też, że ten basen będzie zdziebko za mały i standard jakby nie do końca wygodny... :roll:

...no i takie maslinki z Aloe czasem mogą zakłócić ten spokój nadpływając kajakiem... :wink:

Można poszukać jeszcze z zatokach za Murvicą - ale tam prowadzi już tylko szutrówka...
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:04

Mikromir napisał(a):Ja też bardzo lubię ciszę, odosobnienie i prywatność, wygoda to sprawa względna. Ale z tą prywatną piaszczystą plażą to chyba jednak pomyliłeś kraje. :lol:


To bardzo prawdopodobne, bo od lat nie jeździłem w Europie, więc nie za bardzo wiem ci i jak. No nic. Poszukam czegoś innego.
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:06

Mikromir napisał(a):...no i takie maslinki z Aloe czasem mogą zakłócić ten spokój nadpływając kajakiem... :wink:

Można poszukać jeszcze z zatokach za Murvicą - ale tam prowadzi już tylko szutrówka...


Nie wiem czy to miała być ironia, czy co, nie wiem o co chodzi z "szutrówką", nigdzie nie pisałem, że boję się dojazdu jakąś tam drogą.

A co do tego malutkiego - nie mam pojęcia co to są "maslinki z Aloe" wiec nawet nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi :(
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 14.08.2015 19:07

maslinki to oliwki :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.08.2015 19:10

Ja bym jednak jeszcze raz pooglądał chorwackie wille z basenem w internecie 8)

Fajna willa, basen, dobry dojazd z Polski, piaszczysta plaża i brak ludzi --- trudno to moim zdaniem połączyć także w innych krajach :roll:

Bez piaszczystej plaży da się wspaniale wypocząć,trzeba tylko spróbować 8)
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:12

Janusz Bajcer napisał(a):
depesz napisał(a):A ceny jak ceny. Dla jednego jest ważny budżet i np. blisko do miasta/sklepów/dyskotek, a dla mnie liczy się cisza, odosobnienie, prywatność i wygoda.


Dwie propozycje :wink:

Robinsonada Wellness
Robinsonada Amfiteatro


Hmm .. czemu :wink:? Wygląda OK. Czuję się jakbym nie rozumiał jakiegoś "oczywistego dla wszystkich" żartu ...
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:14

orson napisał(a):maslinki to oliwki :)


To tym bardziej nie rozumiem "oliwki z Aloe nadpływają kajakiem"? Przepraszam jeśli to coś tak oczywistego, że aż wstyd, ale naprawdę nie kumam o co chodzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.08.2015 19:16

Chodziło nie o oliwki, ale o forumowiczkę Maslinkę, która lubi pływać kajakiem odkrywając odludne zatoczki 8)
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:16

Lednice napisał(a):Ja bym jednak jeszcze raz pooglądał chorwackie wille z basenem w internecie 8)

Fajna willa, basen, dobry dojazd z Polski, piaszczysta plaża i brak ludzi --- trudno to moim zdaniem połączyć także w innych krajach :roll:

Bez piaszczystej plaży da się wspaniale wypocząć,trzeba tylko spróbować 8)


ogladam, oglądam. Ale piaszczysta plaża się przydaje jak się chce bez obuwia pochodzić po piasku. (nie, chodzenie po drobnych kamyczkach, czy żwirku, czy w klapkach, to nie to samo).

Wiem, że będzie to trudno połączyć. Jakby było łatwo to bym nie pytał, tylko sam sobie znalazł :)
depesz
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 14.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) depesz » 14.08.2015 19:18

Lednice napisał(a):Chodziło nie o oliwki, ale o forumowiczkę Maslinkę, która lubi pływać kajakiem odkrywając odludne zatoczki 8)


aha, to sorry, ale konto założyłem dziś, po to by zapytać, więc nie znam nikogo z forum. do tej pory wszystkie wakacje organizowałem sobie samodzielnie, ale że nie mogę znaleźć tego co potrzebuję, to uznałem, że zapytam - w końcu nie wiem wszystkiego.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 19:21

depesz napisał(a):
Mikromir napisał(a):...no i takie maslinki z Aloe czasem mogą zakłócić ten spokój nadpływając kajakiem... :wink:

Można poszukać jeszcze z zatokach za Murvicą - ale tam prowadzi już tylko szutrówka...


Nie wiem czy to miała być ironia, czy co, nie wiem o co chodzi z "szutrówką", nigdzie nie pisałem, że boję się dojazdu jakąś tam drogą.

A co do tego malutkiego - nie mam pojęcia co to są "maslinki z Aloe" wiec nawet nie jestem w stanie zrozumieć o co chodzi :(


O maslinkach było do Janusza Bajcera, bo jego cytowałam. Ale i tobie wyjaśnię: chodzi o forumową koleżankę o nicku maslinka, która jakiś czas temu stacjonowała na pobliskim campingu Aloa (była litarówka wcześniej), pływała kajakiem po okolicy i opisała pobyt w relacji.

Przy szutrówce nie dałam emotikona, była to czysta informacja.

To ładne okolice, wiele spokojnych zakątków nad wodą, oprócz oczywiście zbyt łatwo dostępnej dla wszystkich plaży w Murvicy:

aP1240433.JPG
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 19:32

Murvica:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
oraz okoliczne zatoczki na interaktywnej mapie.

Analogicznie, zatoczki na Hvarze:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.08.2015 19:46

Moim zdaniem to błąd z odrzucaniem tego konkretnego żwiru w okolicach Murvicy, ale Twoja decyzja. Powodzenia w poszukiwaniach.

P1240467.JPG


P1240451.JPG


Tym razem drobny druczek do autora wątku:
I oczywiście nie musisz nikomu dziękować za poświęcony czas - w końcu tylko Cię zniechęciliśmy do Chorwacji...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie/jak szukać bardzo konkretnego lokum - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone