Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie i po ile CD Thompsona?!

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wydawca
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.11.2005
gdzie i po ile CD Thompsona?!

Nieprzeczytany postnapisał(a) wydawca » 20.11.2005 17:06

debiutuje na forum i mam konkretne pytanie: czy w Polsce ktos rozprowadza oryginalne plytki jegomoscia?? prosze o konkretne wskazowki..
bo trafilem na to forum o obejrzeniu koncertu Thompsona na stadionie Hajduka w Splicie w 2002 ! piorunujace wrazenie..
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 20.11.2005 19:37

w Polsce...raczej ciężki temat...
już prędzej Niemcy
pozostają sklepy internetowe...
albo życzliwi "miejscowi" lub turyści :D :D

w Hr sklepy z płytami tylko w dużych miastach
najlepjej zaopatrzony jaki widziałem (4 tytuły MPT)
...to w Dubrowniku (przy fontannie Onufrego)
ale ceny...brrr...okolice 100 kun..i wyżej

jest jeszcze alternatywa...BiH
wybór...czego dusza zapragnie
ale to piractwo...tam cd po 10 kun
a "dyskografie w MP3" po 20 kun
koncerty na dvd 30 kun

no i jeszcze internet...i mp3

oryginalne płyty są bardzo ładnie wydane
ostatnio dostałem Mirka Skoro "Svetinja"
oprócz muzyki jako bonus zamieszczone są dwa teledyski

wiekszość płyt zabezpieczona przed kopiowaniem
w jakiś magiczny sposób... :D :D :D

pozdravki
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 20.11.2005 20:15

http://www.croart.com/index.php

Tam znajdziesz i Thompsona i większość chorwackich wykonawców. Z przesyłką wychodzi dość drogo ale jak się zamówi kilkanaście płyt to dużo drożej niż w sklepie w Chorwacji nie wyjdzie. W każdym razie z Polski to chyba jedna z niewielu legalnych możliwości zakupu.
PZDR
wydawca
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wydawca » 20.11.2005 20:18

czyli dystrybucyjne "podziemie" ... kilka Jego mp3 odsluchalem z jakiejs narodowej witryny ! jestem profanem w temacie patriotycznych nutek znad Adriatyku! dostalem od kumpla plyte z koncertem Thompsona i chetnie wchlone inne produkcje !! CDR to ostatecznosc! wole polke zapelnic oficjalna produkcja! wiec jak ktos jedzie na poludnie badz na zachod niech do torby wrzuci kilka plytek Thompsona a na 100% kupuje! salute!
PS, mam w planach puscic obrazki ze stadionu w Splicie na otwartej imprezie w maju ad 2006 w moim miasteczku... licze ze ustasze mnie nie zlinczuja za "piracką" promocje Marko
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 23.11.2005 20:38

a co to wydawco za imprezka i gdzie??? można jakieś szczególiki, jeśli to nie tajemnica???? może wpadnie ktos i zobaczy....
Bruno
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bruno » 23.11.2005 21:43

:)
wydawca
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wydawca » 25.11.2005 17:52

dopiero do dorwalem sie do kompa:
Biala Podlaska
koniec maja ad 2006
"Nowe Sredniowiecze"
weekend lacinski w Bialej!
GALERIA PODLASKA
Perkowic bedzie puszczany w ramach nocnych manewrow na tle walow zamku radziwillow!! bedzie cieplo, milo i wesolo

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
gdzie i po ile CD Thompsona?!
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone