Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Koncert Thompsona

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
TomJot
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomJot » 29.08.2013 21:41

Witam wszystkich.
Melduje się kolejny fan twórczości MPT.
Nowy skład, nowa płyta, jakość stara czyli klasa światowa.
Koncert w Crikvienicy 23.08, trwał blisko 3 godziny. Marko dał świetny show, Ivan Ivanković pierwszy od lewej, został doceniony w czasie przedstawiania składu grupy spontanicznym odśpiewaniem "Moj Ivanie" a`capella przez publiczność. Najgoręcej było na "Bojna Cavoglave","Sine Moj", "Klatva kralja Zvonimira","Uvijek vjerni tebi ". Pozdro ! Tomek.
Załączniki:
P1020120-001.JPG
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.08.2013 23:30

TomJot napisał(a):Witam wszystkich.
Melduje się kolejny fan twórczości MPT....


Witaj w "KLUBIE" Tomek :lol:
Pozdrav
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.08.2013 23:33

krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.09.2013 22:24

Dla fanów MPT :D ustrzelone dziś w BiH
My niestety w tym dniu będziemy wracać już do domu :(
Załączniki:
mpt.jpg
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 04.09.2013 22:27

19go sierpnia jak jechaliśmy z Mostaru do cro to widzieliśmy prawie taki sam tylko, że grał 20go w Orašje (przez które właśnie jechaliśmy, mimo blokady rolników :mrgreen: )
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.09.2013 23:10

Starzeje się :roll:

Gdzie te długie włosy i thompson pod ręką :?:



Dobry jest zawsze :mrgreen:
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 10.09.2013 21:09

TomJot napisał(a):Witam wszystkich.
Melduje się kolejny fan twórczości MPT. Nowy skład, nowa płyta, jakość stara czyli klasa światowa.
Koncert w Crikvienicy 23.08, trwał blisko 3 godziny. Marko dał świetny show, Ivan Ivanković pierwszy od lewej, został doceniony w czasie przedstawiania składu grupy spontanicznym odśpiewaniem "Moj Ivanie" a`capella przez publiczność. Najgoręcej było na "Bojna Cavoglave","Sine Moj", "Klatva kralja Zvonimira","Uvijek vjerni tebi ". Pozdro ! Tomek.


My również mieliśmy to szczęście być na tym niezapomnianym koncercie MPT :D :D :D
Obserwowaliśmy próby i przygotowania do koncertu.
Poniżej 1 część koncertu (zmontowane fragmenty) nagrane przez moją "połówkę", chociaż i tak film nie oddaje panującej tam atmosfery.
KONCERT MPT Crikvenica 23.08.2013 r. - cz. 1
cdn.
Ostatnio edytowano 27.09.2013 10:26 przez bblu, łącznie edytowano 1 raz
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 10.09.2013 21:37

Dla tych co wybierają sie do Mostaru. :!:
Dzisiaj podają w tv chorwackiej, że koncert Thompsona w Mostarze będzie 15.09 ( a na plakatach w Bośni była data 12.09.). 8O

Rozważalismy jazdę do Polski przez Mostar z przerwą na koncert, ale opcja ta z różnych powodów upadła. :roll:
Szkoda, może następnym razem uda się gdzieś pojechać na koncert MPT.
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 10.09.2013 21:45

fiolek napisał(a):Rozważalismy jazdę do Polski przez Mostar z przerwą na koncert, ale opcja ta z różnych powodów upadła. :roll:
Szkoda, może następnym razem uda się gdzieś pojechać na koncert MPT.


My też zboczyliśmy z naszej obranej trasy, nadrobiliśmy kilometrów, ale warto było. :D
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 10.09.2013 22:06

W 2007 roku na koncert Thompsona w Dubrowniku jechaliśmy z Zaostroga - ponad 100 km w jedną stronę.
Po koncercie i długim oczekiwaniu na spotkanie z Marko wróciliśmy do apartamentu ok 3 w nocy.
Warto było. :hearts:
TomJot
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomJot » 11.09.2013 08:23

bblu napisał(a):
TomJot napisał(a):Witam wszystkich.
Melduje się kolejny fan twórczości MPT. Nowy skład, nowa płyta, jakość stara czyli klasa światowa.
Koncert w Crikvienicy 23.08, trwał blisko 3 godziny. Marko dał świetny show, Ivan Ivanković pierwszy od lewej, został doceniony w czasie przedstawiania składu grupy spontanicznym odśpiewaniem "Moj Ivanie" a`capella przez publiczność. Najgoręcej było na "Bojna Cavoglave","Sine Moj", "Klatva kralja Zvonimira","Uvijek vjerni tebi ". Pozdro ! Tomek.


My również mieliśmy to szczęście być na tym niezapomnianym koncercie MPT :D :D :D
Obserwowaliśmy próby i przygotowania do koncertu.
Poniżej 1 część koncertu (zmontowane fragmenty) nagrane przez moją "połówkę", chociaż i tak film nie oddaje panującej tam atmosfery.

cdn.


Ale niespodzianka !!! Pięknie się dzień zaczął. Świetna robota z filmem !
Widać że przyjechaliście wcześniej, teraz żałujemy że pojawiliśmy się około 20.20, może byłaby okazja się spotkać. Szansa na rozpoznanie rodaków była, gdyż przechadzałem się owinięty naszą flagą narodową, a nie dostrzegłem poza szachownicą innej narodowości. Miejsca zajeliśmy na trybunie.
Z niecierpliwością czekam na drugą część koncertu. Mamy około 60 zdjęć jak was interesują. Pozdraviam !
Właśnie obejrzałem sobie pierwszą część, świetnie zmontowane !
Odezwijcie się na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl mam propozycję :smo:
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 12.09.2013 21:55

Zgodnie z obietnicą do obejrzenia druga część Koncertu MPT:
KONCERT MPT Crikvenica 23.08.2013 r. - cz. 2
Ostatnio edytowano 27.09.2013 10:27 przez bblu, łącznie edytowano 1 raz
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 12.09.2013 22:08

bblu napisał(a):Zgodnie z obietnicą do obejrzenia druga część Koncertu MPT:
.


Dzięki :D
bblu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1789
Dołączył(a): 06.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bblu » 12.09.2013 22:22

krakuscity napisał(a): Dzięki :D


Miłego oglądania. Trochę trwało (chociaż to tylko fragmenty), bo jakoś słaby przesył ... ale udało się. :D :D :D
mecik2405
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 551
Dołączył(a): 23.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mecik2405 » 23.09.2013 22:23

Hej witajcie Cromaniacy i Thompsomaniacy ;) Moja przygoda z Thompsonem trwa od 3 lat ale na koncercie jeszcze nie byłam ;( ale mam nadzieje ze jeszcze nic straconego i moje marzenie się niedługo spełni!!!
Vidimo se! ;)
Pozdrav iz Leszno
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura chorwacka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Koncert Thompsona - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone