Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pelješac - Borak

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dedoris
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dedoris » 17.03.2006 22:52

Chodzi mi o apartament Nicolica.

Chesz sie przekonac jak tam jest? Pojedz. Ja milych wspomnien nie mam.
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 17.03.2006 23:28

Dedoris - ja piszę o willi Dinagacz a nie o apartamencie Nicolica proszę zajżyj na: http://www.willa-dingacz.izet.pl/ i odpisz czy piszemy o tym samym????
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2006 01:51

dedoris była zapwene w tym apartamencie:
http://www.dingac.com/default.asp
Pozdrawiam
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.03.2006 01:55

No to jakby nie to samo jedno Willa Dingacz drugie Apartamenty Nicolica - wot aszybka
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.03.2006 02:08

To nie są te sane apartamenty- napewno , bo różni właściciele
Jeszcze jedno porównanie:
http://www.dovolena-chorvatsko.cz/dingac.htm
:papa:
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.03.2006 02:24

No i sprawa się wyjaśniła - ja napisał w poście wyżej Sławomir Wocial - można dokladniej zobaczyć tu: http://www.viladingac.euweb.cz/Dingac/index.htm - niestety trochę wolno się "wciąga"
dedoris
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 09.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) dedoris » 18.03.2006 17:28

witaj censor to nie chodzi mi o dingacz tylko o nikolike przepraszam a wille dingacz to widzia lam i kolo niej przechodzilam jest ładna w srodku nie byłam ale jest tak jak na zdjeciu ale jet to mala wies gdzie nic nie ma chyba ze lubisz cisze i spokoj reszta opisu o miejscowosci sie zgadza pozdrawiam
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 18.03.2006 18:33

Po tych wszystkich protuberancjach (trudne słow - nie?) zdecydowałem jadę. Lubię ciszę i spokój.
gogulec
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 26.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogulec » 04.06.2006 19:07

dedoris napisał(a):Chodzi mi o apartament Nicolica.

Chesz sie przekonac jak tam jest? Pojedz. Ja milych wspomnien nie mam.


Właśnie przeczytałam ten post i trochę się przeraziłam bo mamy zarezerwowany apartament 11 w Nicolice. Jedziemy z dziećmi i chcelibyśmy poznać więcej szczegółów na temat tych apartamentów oraz właścicielach tego obiektu. Będę wdzięczna o informację.
DarekZ
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 19.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekZ » 19.08.2006 18:13

Właśnie wróciłem z wakacji w willi Dingacz w Boraku.Były to niezapomniane chwile.Apartamenty na bardzo wysokim poziomie(tak jak na stronie internetowej)Bardzo mili i uczynni właściciele;piekna i spokojna okolica.Morze lazurowe,cisza ,spokój i pogoda.(bardzo dobre wino) :D
miro.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 06.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro. » 20.08.2006 15:36

Darku Z, może jakieś szczegóły :?: Byłbym zainteresowany.
Mirek
censor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) censor » 16.09.2006 01:45

Wróciłem dwa tygodnie temu z Boraka z willi Dingacz. Może jedyną w tej willi niedogodnością są wspólne tarasy dla apartamentów co nie zapewnia pełnej prywatności ale to szczegół nieistotny. Miejscowość a właściwie wieś ekstra. I jedna uwaga dla każdego kto tam pojedzie starajcie się przyjechać przed zmrokiem. Żadna oferta apartamentów z Boraka zamieszczona w internecie przez Chorwatów nie podaje szczegółów ostatnich 3 km dojazdu do Boraka. A jest to droga, która w dzień przyprawia o palpitację serca a w nocy (tak jak my jechaliśmy pierwszy raz) może doprowadzić do zawału - trzy kilometry serpentyn, stromości, i szerokości takiej, że na większej części nie mogą się minąć dwa samochody (po drodze jest pare mijanek). I generalnie nawierzchnia to szuter, asfalt sporadycznie. Pierwszy zjazd skończył się obdartym lusterkiem przez wjeżdżającego pod górę Chorwackiego busa i moimi uwagami do żony (ona wtedy prowadziła ja niestety nie mogłem ze względu na obiadowo kolacyjne ożujsko w Trapanij) PRAWE KOŁO PRZEDNIE MA JESZCZE 0,5 M DO PRZEPAŚCI (otwarte przednie prawe drzwi a ja wychylony z auta, z głową praktycznie na poziomie progu samochodu) WIĘC MOŻESZ JESZCZE ODBIĆ O,3 M W PRAWO.
Mimo tego stresu dojechaliśmy a na miejscu na stres no miejscowa rakija.
I wiecie co wiem dlaczego Chorwaci nie podają szczegółów dojazdu do Boraka – gdyby to wiedziała większość zamawiających przez net to wielu by zrezygnowało.
I jeszcze jedna refleksja, może na początek samokrytycznie wcale nie uważam się za najlepszego kierowcę ale to co na Chorwacji prezentują Niemcy to woła o pomstę do nieba. Te jełopy (to łagodne określenie) przyzwyczajeni do swoich szerokich i bardzo dobrych dróg zachowywali się na tej drodze jakby jechali drogą jednokierunkową i nagle zobaczyli na niej jadącego pod prąd, pełne osłupienie i brak jakiejkolwiek z ich strony odrobiny przemyślanej reakcji. Gdyby nie refleks i przewidywanie miałbym przynajmniej dwie czołówki z tymi baranami. I może bym tego nie pisał gdyby nie zachowanie Niemców w czasie tych incydentów - jak pisałem na drodze są mijanki a Niemiec wali środkiem spychając mnie na skały albo w przepaść.
arthurfish
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 25
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arthurfish » 11.02.2007 23:14

dedoris napisał(a):WITAM BYłAM W ZESZłYM ROKU APARTAMENTU NIE POLECAM JESLI CHCESZ WIEDZIEC WIECEJ TO NAPISZ I PODA SWOJ ADRES EMALIOWY TO CI NAPISZE CO I JAK POZDRAWIAM
Jesli mieszkalas w apartamecie Nicolica w Dingacu to napisz o swoich wrazeniach. Z gory dzieki!! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
krzysio21
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzysio21 » 12.02.2007 18:48

arthurfish napisał(a):
dedoris napisał(a):WITAM BYłAM W ZESZłYM ROKU APARTAMENTU NIE POLECAM JESLI CHCESZ WIEDZIEC WIECEJ TO NAPISZ I PODA SWOJ ADRES EMALIOWY TO CI NAPISZE CO I JAK POZDRAWIAM
Jesli mieszkalas w apartamecie Nicolica w Dingacu to napisz o swoich wrazeniach. Z gory dzieki!! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Zapodam wypowiedz jeszcze jednego z forumowiczów;

Borak to cudowne miejsce na wakacje dla szukających spokoju. Wszystko jest zgodne z opisami CROMANIAKÓW, którzy mieli przyjemność tam przebywać. Cisza, spokój, piękne widoki i niepowtarzalny tunel DINGAC . Jeden mały problem omijajcie szerokim łukiem Drodzy Rodacy Apartamenty NIKOLICA Nieprzygotowane do sezonu, brudne, 11 apartamentów przygotowuje jedna dziewczyna i nie stara się zbytnio. Właściciel Antun Radovic dostał szału, gdy pokazaliśmy mu brudne firany, pył na parapetach, pajęczyny z zeszłego sezonu i ,,syfiatą" lodówkę. Stwierdził, że to STANDARD w Chorwacji . Będąc dzieckiem jeźdźiłem po Polsce z rodzicami. nigdzie nie trafiłem na takie zaniedbanie. W Boraku jest wiele fajnych kwater, których nie znajdziecie w internecie(nie muszą się ogłaszać i tak mają komplet). Mimo to chcę tam wrócić. Znalazłem już nawet fajny mały domek za dobrą cenę. Pamiętajcie-wszystko tylko nie NIKOLICA Pozdrawiam gogulec
micho77
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) micho77 » 16.02.2007 22:09

Ponawiam prośbę- czy ktoś może mi przesłać jakieś inne namiary na domki do wynajęcia w Borak nad samym morzem-oprócz opisywanych (Dingac, Nico..itp) jeśli zna coś ciekawego. Będę bardzo wdzięczny. www.jablonskimich@gazeta.pl, Z góry dziękuję. :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pelješac - Borak - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone