Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 09.10.2015 08:19

Po przybyciu do apartamentów Nikolica, pierwsze wrażenie było hmmmmm..... średnie. Ale po wejściu do apartamentu zdecydowanie uległo ono pozytywnej zmianie. Przede wszystkim co mogę polecić to ze wszystkich apartamentów wybierajcie nr 9 albo 10. Są one ulokowane na samej górze a widok z balkonów jest rewelacyjny. Pokoje poniżej już takiego widoku nie mają bo przysłaniają go inne domki i drzewo. Same apartamenty są urządzone przyzwoicie, nowe kuchenki i piekarniki, klima, w kuchni sprzęt do gotowania i jedzenia w całkiem dobrej formie. Do plaży 20m. Mnie osobiście apartament bardzo przypadł do gustu. Wieczorne degustacje wina, z księżycem odbijającym się w morzu i Korculą w oddali - NIEZAPOMNIANE.
Justysia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 09.10.2015 09:33

Wybacz ojcze bo zgrzeszyłam.... My w tym roku pojechaliśmy do Hiszpanii zamiast do Chorwacji. Tak mnie rozsierdził ostatni pobyt w Nikolicy że żadne uroki i widoki mnie nie przekonały do powrotu tam. Po siedmiu pobytach maiłam dość. Nikolica ostatni pobyt nam obrzydziła :)
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 10.10.2015 04:52

No to faktycznie musiało być ostro... :)
Justysia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 10.10.2015 10:08

Apartament na parterze śmierdział wilgocią, w szafkach była pleśń a toaletę musiałam sama odgruzować bo śmierdziało jak w szalecie na dworcu. Szlak mnie trafił jaśnisty. Gorana jak gwiazda betlejemska woziła się po obiekcie z brudnym mopem. Wszędzie było pełno kurzu i śmieci. Gdybym była tam pierwszy raz to bym nie uwierzyła że w Chorwacji może być fajnie :)
wojnar1990
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojnar1990 » 10.10.2015 10:39

Proponuje apartamenty w Podobuce ledwie kilka km od Borak ale prze cudownie cisza spokój . Wszystkie domki z bezpośrednim dostępem do plaży . Super. Mam 2 fajne miejscówki udostepnie nr tel.
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 11.10.2015 14:52

Justysia napisał(a):Apartament na parterze śmierdział wilgocią, w szafkach była pleśń a toaletę musiałam sama odgruzować bo śmierdziało jak w szalecie na dworcu. Szlak mnie trafił jaśnisty. Gorana jak gwiazda betlejemska woziła się po obiekcie z brudnym mopem. Wszędzie było pełno kurzu i śmieci. Gdybym była tam pierwszy raz to bym nie uwierzyła że w Chorwacji może być fajnie :)

No fakt, apartamenty na parterze nie wyglądały najlepiej. Rzuciło się okiem tu i ówdzie. Ale ja miałem to szczęście, że wakacje spędzałem na najwyższym piętrze w ap. 10 a tam na prawdę nie było większych zastrzeżeń a widoki były boskie.
Z Goraną mieliśmy styczność tylko w dniu przyjazdu, a potem nasze kontakty wynosiły mniej niż 10 sekund :) .
Załączniki:
widok zachód.jpg
zachód słońca - balkon ap. nr 10
Justysia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 11.10.2015 21:13

A możesz mi napisać czy Gorana miała psa? Bo ciekawi mnie jaki los spotkał psa, którego przygarnęła w zeszłym roku. Był z nią przez całe wakacje ale po sezonie jakoś nie planowała go zabierać ze sobą.
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 14.10.2015 07:36

Nie, nie miała psa, ale miała dziewczynę do pomocy :) widocznie nie nauczyła psa sprzątać i stał się on zbędny :)
lukaszdusia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 14.11.2015 22:44

wojnar1990 napisał(a):Proponuje apartamenty w Podobuce ledwie kilka km od Borak ale prze cudownie cisza spokój . Wszystkie domki z bezpośrednim dostępem do plaży . Super. Mam 2 fajne miejscówki udostepnie nr tel.

proszę o podanie namiarów na te miejscówki najlepiej linka do stronki i nazwy. CO DO NIKOLICY TO RZECZYWIŚCIE JEST FATALNIE? A CO Z PLAŻĄ JAK DALEKO PRZEBA IŚĆ, BO Z TEGO CO NA FOTKACH TO PRZY SAMYM DOMU TO RACZEJ SĄ SKAŁY?
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 15.11.2015 09:19

Jeżeli chodzi o plażę, to jest ona baaaaaaaardzo blisko, jakieś 30 m . My chodziliśmy na nią z poranną kawą :). Plaża jak to plaża w Chorwacji, czyli żwirkowo-kamienna. Też za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć, że tak jest blisko.
Co do samej Nikolicy to jak widzisz opinie różne, ja akurat jestem zadowolony. Standard w pokoju dobry (np. w kuchni nowa płyta i piekarnik), , widok z apartamentu jak na zdjęciu, winiarni więcej niż sklepów :), wypoczynek na prawdę udany. Może dziedziniec i miejsce na grila powinny być bardziej zadbane, ale ja tam spędzałem bardzo mało czasu więc nie jakoś to nie raziło. Co do widoków to tyczy się apartamentów 9 i 10 bo na niższych piętrach zasłaniają drzewo i domki z przodu.
lukaszdusia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 15.11.2015 19:54

Jak jest ze sklepem z pieczywem? czy jest jakaś butka z lodami itp.? My akurat wybieramy się we trzy osoby więc raczej w grę wchodzi apartament 2+1 z tego co widziałam to też takie są na piętrze, ale nie bardzo widać czy jakiś widok na morze jest czy nie, w ogóle bardzo mało jest zdjęć tych mniejszych apartamentów. Może widzieliście ktoś z tych mniejszych apartamentów bo okolica jest super tylko nie wiem jak z tą kwaterą. Wymagań wielkich nie mamy. Jeśli chodzi o klimatyzację to jest w cenie jak pisze na stronie czy doliczają?
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 17.11.2015 14:02

Pieczywo....hmmm jakby to powiedzieć. No jest tylko, że za tunelem :) W Potmoje jest sklep czynny od 8-12 i od 16-20 czy jakoś tak. My jeździliśmy do Orebica na większe zakupy. A w samym Boraku masz dwie konoby i "stoisko" z piwem papierosami lodami i napojami. Sklepu brak. Oczywiście wino kupisz wszędzie, nawet w Nikolicy. :)
Klima w cenie. Powiem ci, że byłem na balkonie piętro niżej i .... no średnio z widoczkami. Jak chcesz mieć widoczki to tylko ap. 9 lub 10.
lukaszdusia
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 29.11.2015 20:32

a co do tych apartamentów na piętrze to rzeczywiście takie fatalne i zapleśniałe? i czy te na parterze też?
brovar81
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 04.12.2015 17:40

Te na samym parterze to tak na pierwszy rzut oka nie powalały. Ja byłem jeszcze wewnątrz ap. nr 5 czyli piętro pod nami. Standard był taki jak u nas ale wychodząc na balkon miałeś przed sobą widok na ... drzewo.
krempak
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) krempak » 05.12.2015 22:27

Oj tam, nie przesadzajmy. Pisałem o apartmanach Nikolica w tym roku, pod koniec sierpnia. Dzieliłem się wrażeniami z dnia przyjazdu - mało ciekawe. Pani zarządzającej nie było, jak przyjechaliśmy, czekaliśmy ok. godziny (od 19 do 20), mieliśmy małe spięcie, ale potem było baja bongo. Zajmowaliśmy apartman nr 11 wg obecnej terminologii - 60- metrów kwadrat, 3 sypialnie plus duża kuchnia, klozet z wanną i bidetem, wyposażenie kuchni godne (kuchenka gazowa, mikrofala, etc.), taras, z którego i tak widać morze. Standard = późny Tito, ale to nie przeszkadzało. Przestrzeń, klima, funkcjonalność, bliskość plaży, a przede wszystkim cena (35 ojro od końca sierpnia), czynią tę ofertę - w moim mniemaniu - bardzo atrakcyjną. Jest wszystko, czego potrzeba do życia plus przestrzeń.
A sam Borak - miodzio. Choć dla mnie jeszcze piękniejsze są Podobuce. Ale to dla zwolenników odludzia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019