Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 09.10.2015 08:19

Po przybyciu do apartamentów Nikolica, pierwsze wrażenie było hmmmmm..... średnie. Ale po wejściu do apartamentu zdecydowanie uległo ono pozytywnej zmianie. Przede wszystkim co mogę polecić to ze wszystkich apartamentów wybierajcie nr 9 albo 10. Są one ulokowane na samej górze a widok z balkonów jest rewelacyjny. Pokoje poniżej już takiego widoku nie mają bo przysłaniają go inne domki i drzewo. Same apartamenty są urządzone przyzwoicie, nowe kuchenki i piekarniki, klima, w kuchni sprzęt do gotowania i jedzenia w całkiem dobrej formie. Do plaży 20m. Mnie osobiście apartament bardzo przypadł do gustu. Wieczorne degustacje wina, z księżycem odbijającym się w morzu i Korculą w oddali - NIEZAPOMNIANE.
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 09.10.2015 09:33

Wybacz ojcze bo zgrzeszyłam.... My w tym roku pojechaliśmy do Hiszpanii zamiast do Chorwacji. Tak mnie rozsierdził ostatni pobyt w Nikolicy że żadne uroki i widoki mnie nie przekonały do powrotu tam. Po siedmiu pobytach maiłam dość. Nikolica ostatni pobyt nam obrzydziła :)
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 10.10.2015 04:52

No to faktycznie musiało być ostro... :)
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 10.10.2015 10:08

Apartament na parterze śmierdział wilgocią, w szafkach była pleśń a toaletę musiałam sama odgruzować bo śmierdziało jak w szalecie na dworcu. Szlak mnie trafił jaśnisty. Gorana jak gwiazda betlejemska woziła się po obiekcie z brudnym mopem. Wszędzie było pełno kurzu i śmieci. Gdybym była tam pierwszy raz to bym nie uwierzyła że w Chorwacji może być fajnie :)
wojnar1990
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojnar1990 » 10.10.2015 10:39

Proponuje apartamenty w Podobuce ledwie kilka km od Borak ale prze cudownie cisza spokój . Wszystkie domki z bezpośrednim dostępem do plaży . Super. Mam 2 fajne miejscówki udostepnie nr tel.
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 11.10.2015 14:52

Justysia napisał(a):Apartament na parterze śmierdział wilgocią, w szafkach była pleśń a toaletę musiałam sama odgruzować bo śmierdziało jak w szalecie na dworcu. Szlak mnie trafił jaśnisty. Gorana jak gwiazda betlejemska woziła się po obiekcie z brudnym mopem. Wszędzie było pełno kurzu i śmieci. Gdybym była tam pierwszy raz to bym nie uwierzyła że w Chorwacji może być fajnie :)


No fakt, apartamenty na parterze nie wyglądały najlepiej. Rzuciło się okiem tu i ówdzie. Ale ja miałem to szczęście, że wakacje spędzałem na najwyższym piętrze w ap. 10 a tam na prawdę nie było większych zastrzeżeń a widoki były boskie.
Z Goraną mieliśmy styczność tylko w dniu przyjazdu, a potem nasze kontakty wynosiły mniej niż 10 sekund :) .
Załączniki:
widok zachód.jpg
zachód słońca - balkon ap. nr 10
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 11.10.2015 21:13

A możesz mi napisać czy Gorana miała psa? Bo ciekawi mnie jaki los spotkał psa, którego przygarnęła w zeszłym roku. Był z nią przez całe wakacje ale po sezonie jakoś nie planowała go zabierać ze sobą.
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 14.10.2015 07:36

Nie, nie miała psa, ale miała dziewczynę do pomocy :) widocznie nie nauczyła psa sprzątać i stał się on zbędny :)
lukaszdusia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 14.11.2015 22:44

wojnar1990 napisał(a):Proponuje apartamenty w Podobuce ledwie kilka km od Borak ale prze cudownie cisza spokój . Wszystkie domki z bezpośrednim dostępem do plaży . Super. Mam 2 fajne miejscówki udostepnie nr tel.



proszę o podanie namiarów na te miejscówki najlepiej linka do stronki i nazwy. CO DO NIKOLICY TO RZECZYWIŚCIE JEST FATALNIE? A CO Z PLAŻĄ JAK DALEKO PRZEBA IŚĆ, BO Z TEGO CO NA FOTKACH TO PRZY SAMYM DOMU TO RACZEJ SĄ SKAŁY?
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 15.11.2015 09:19

Jeżeli chodzi o plażę, to jest ona baaaaaaaardzo blisko, jakieś 30 m . My chodziliśmy na nią z poranną kawą :). Plaża jak to plaża w Chorwacji, czyli żwirkowo-kamienna. Też za pierwszym razem nie mogliśmy uwierzyć, że tak jest blisko.
Co do samej Nikolicy to jak widzisz opinie różne, ja akurat jestem zadowolony. Standard w pokoju dobry (np. w kuchni nowa płyta i piekarnik), , widok z apartamentu jak na zdjęciu, winiarni więcej niż sklepów :), wypoczynek na prawdę udany. Może dziedziniec i miejsce na grila powinny być bardziej zadbane, ale ja tam spędzałem bardzo mało czasu więc nie jakoś to nie raziło. Co do widoków to tyczy się apartamentów 9 i 10 bo na niższych piętrach zasłaniają drzewo i domki z przodu.
lukaszdusia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 15.11.2015 19:54

Jak jest ze sklepem z pieczywem? czy jest jakaś butka z lodami itp.? My akurat wybieramy się we trzy osoby więc raczej w grę wchodzi apartament 2+1 z tego co widziałam to też takie są na piętrze, ale nie bardzo widać czy jakiś widok na morze jest czy nie, w ogóle bardzo mało jest zdjęć tych mniejszych apartamentów. Może widzieliście ktoś z tych mniejszych apartamentów bo okolica jest super tylko nie wiem jak z tą kwaterą. Wymagań wielkich nie mamy. Jeśli chodzi o klimatyzację to jest w cenie jak pisze na stronie czy doliczają?
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 17.11.2015 14:02

Pieczywo....hmmm jakby to powiedzieć. No jest tylko, że za tunelem :) W Potmoje jest sklep czynny od 8-12 i od 16-20 czy jakoś tak. My jeździliśmy do Orebica na większe zakupy. A w samym Boraku masz dwie konoby i "stoisko" z piwem papierosami lodami i napojami. Sklepu brak. Oczywiście wino kupisz wszędzie, nawet w Nikolicy. :)
Klima w cenie. Powiem ci, że byłem na balkonie piętro niżej i .... no średnio z widoczkami. Jak chcesz mieć widoczki to tylko ap. 9 lub 10.
lukaszdusia
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 14.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukaszdusia » 29.11.2015 20:32

a co do tych apartamentów na piętrze to rzeczywiście takie fatalne i zapleśniałe? i czy te na parterze też?
brovar81
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 26
Dołączył(a): 11.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) brovar81 » 04.12.2015 17:40

Te na samym parterze to tak na pierwszy rzut oka nie powalały. Ja byłem jeszcze wewnątrz ap. nr 5 czyli piętro pod nami. Standard był taki jak u nas ale wychodząc na balkon miałeś przed sobą widok na ... drzewo.
krempak
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) krempak » 05.12.2015 22:27

Oj tam, nie przesadzajmy. Pisałem o apartmanach Nikolica w tym roku, pod koniec sierpnia. Dzieliłem się wrażeniami z dnia przyjazdu - mało ciekawe. Pani zarządzającej nie było, jak przyjechaliśmy, czekaliśmy ok. godziny (od 19 do 20), mieliśmy małe spięcie, ale potem było baja bongo. Zajmowaliśmy apartman nr 11 wg obecnej terminologii - 60- metrów kwadrat, 3 sypialnie plus duża kuchnia, klozet z wanną i bidetem, wyposażenie kuchni godne (kuchenka gazowa, mikrofala, etc.), taras, z którego i tak widać morze. Standard = późny Tito, ale to nie przeszkadzało. Przestrzeń, klima, funkcjonalność, bliskość plaży, a przede wszystkim cena (35 ojro od końca sierpnia), czynią tę ofertę - w moim mniemaniu - bardzo atrakcyjną. Jest wszystko, czego potrzeba do życia plus przestrzeń.
A sam Borak - miodzio. Choć dla mnie jeszcze piękniejsze są Podobuce. Ale to dla zwolenników odludzia.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone