Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 01.07.2014 19:06

Właśnie siedzę sobie w Nikolicy, app 7. Mieliśmy być w czwórkę ale juniorowi wypadły studenckie terminy i dotarliśmy w trójkę z juniorką.W naszym app są jeszcze 4 wolne łóżka - no cóż okkrótne marnotrawstwo.App ok.,opiekunka też,tzn. Są małe zonki ; w kuchence pusta butla z gazem gotujemy na dwóch elektrycznych,zgłosiłem ,pani wydała nową butlę ,zatargałem na 2 pietro ,podłączyłem i okazało się że też pusta.Jak będę szedł po wino to zareklamuję. Mam na tarasie talerz TV SAT ,trochę zasłania widok , ale sat nie odbiera ,ino air HR1,HR2 RTL, pani nie wie w czym problem, ale to wszystko to takie g......e problemiki. Tu jest ekstra,Borak jest ekstra,pogoda jest ekstr. Pięknie jest.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 01.07.2014 19:10

tempest napisał(a):Właśnie siedzę sobie w Nikolicy, app 7. Mieliśmy być w czwórkę ale juniorowi wypadły studenckie terminy i dotarliśmy w trójkę z juniorką.W naszym app są jeszcze 4 wolne łóżka - no cóż okkrótne marnotrawstwo.App ok.,opiekunka też,tzn. Są małe zonki ; w kuchence pusta butla z gazem gotujemy na dwóch elektrycznych,zgłosiłem ,pani wydała nową butlę ,zatargałem na 2 pietro ,podłączyłem i okazało się że też pusta.Jak będę szedł po wino to zareklamuję. Mam na tarasie talerz TV SAT ,trochę zasłania widok , ale sat nie odbiera ,ino air HR1,HR2 RTL, pani nie wie w czym problem, ale to wszystko to takie g......e problemiki. Tu jest ekstra,Borak jest ekstra,pogoda jest ekstr. Pięknie jest.

my tam będziemy za 28 dni... :D w ap nr 3. Takie problemy to żadne problemy (poza butlą z gazem, bo dobrze jest mieć na czym gotować... :wink: . A TV to akurat nam w ogóle nie jest potrzebne, bo tego nawet na co dzień nie używamy a co dopiero na wakacjach... :D byle by było słońce i ostrygi i bijelo vino :lol:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 01.07.2014 19:12

Tempest, skoro siedzisz na tarasie w Nikolicy i piszesz tzn że jest tam WIFI?
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 01.07.2014 19:25

Słusznie kolega kombinuje wifi działa bez zarzutu. Po kąpieli ,obiadku, odlądam meczyk, plecy trochę pieką, po 3 szklaneczkach wina, zastanawiam się czy nie otworzyć piwka. Straaaaasznie gorąco jest, już koledze zasdroszczę, że jak tu przyjedziesz - to ja już będę odliczał 360 dni do następnego urlopu.Pięęęknie jest.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 01.07.2014 19:30

tempest napisał(a):Słusznie kolega kombinuje wifi działa bez zarzutu. Po kąpieli ,obiadku, odlądam meczyk, plecy trochę pieką, po 3 szklaneczkach wina, zastanawiam się czy nie otworzyć piwka. Straaaaasznie gorąco jest, już koledze zasdroszczę, że jak tu przyjedziesz - to ja już będę odliczał 360 dni do następnego urlopu.Pięęęknie jest.

jak na razie to koleżanka.... mąż rzadko tu zagląda - praca, praca... :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2014 19:49

He, he...maluszka lub maluszkowa trzeba było się nazwać... :wink: :lol:
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 01.07.2014 19:50

slapol napisał(a):He, he...maluszka lub maluszkowa trzeba było się nazwać... :wink: :lol:

Ha.. a tu taka zmyłka... :wink:
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 01.07.2014 19:57

w sumie domek w cro fajna rzecz :mrgreen:
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 01.07.2014 22:22

tempest napisał(a):Właśnie siedzę sobie w Nikolicy, app 7. Mieliśmy być w czwórkę ale juniorowi wypadły studenckie terminy i dotarliśmy w trójkę z juniorką.W naszym app są jeszcze 4 wolne łóżka - no cóż okkrótne marnotrawstwo.App ok.,opiekunka też,tzn. Są małe zonki ; w kuchence pusta butla z gazem gotujemy na dwóch elektrycznych,zgłosiłem ,pani wydała nową butlę ,zatargałem na 2 pietro ,podłączyłem i okazało się że też pusta.Jak będę szedł po wino to zareklamuję. Mam na tarasie talerz TV SAT ,trochę zasłania widok , ale sat nie odbiera ,ino air HR1,HR2 RTL, pani nie wie w czym problem, ale to wszystko to takie g......e problemiki. Tu jest ekstra,Borak jest ekstra,pogoda jest ekstr. Pięknie jest.

PILOT NIE DZIAŁA :) Przerobili my to :)
Gazu nigdy nie używałam, nie wpadłam na pomysł żeby sprawdzić butlę :mrgreen:
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 02.07.2014 09:20

Jutro ruszam na całodniowy wypad do Sarajewa, może ktoś już z Borka tam jechał ? Jakieś konstruktywne porady ?
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 02.07.2014 09:32

Nie wiem czy to nadal aktualne ale mi zwiedzanie tamtych okolic skutecznie uniemożliwił brak zielonej karty do auta (albo jakoś tak, samochodowo jestem lekko upośledzona) Szukaliśmy gdzie można zrobić to przed granicą ale poddaliśmy się z braku energii i upału :)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 02.07.2014 12:47

Justysia napisał(a):Nie wiem czy to nadal aktualne ale mi zwiedzanie tamtych okolic skutecznie uniemożliwił brak zielonej karty do auta (albo jakoś tak, samochodowo jestem lekko upośledzona) Szukaliśmy gdzie można zrobić to przed granicą ale poddaliśmy się z braku energii i upału :)

można wykupić na granicy BiH, ale trochę to kosztuje
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 02.07.2014 13:09

Na szczęście zieloną mam , w BiH będę 3 raz ( poprzednio zapomniałem i 100 na nasze zoabuliłem)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 02.07.2014 13:12

tempest napisał(a):Na szczęście zieloną mam , w BiH będę 3 raz ( poprzednio zapomniałem i 100 na nasze zoabuliłem)

napisz jak było w Sarajewie po powrocie. Nigdy tam nie byliśmy i na razie układamy sobie plan wyjazdów w czasie pobytu w Cro... :D
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 03.07.2014 10:44

Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone