Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gogulec
Podróżnik
Borak-piękne miejsce, ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) gogulec » 31.07.2006 21:40

Borak to cudowne miejsce na wakacje dla szukających spokoju. Wszystko jest zgodne z opisami CROMANIAKÓW, którzy mieli przyjemność tam przebywać. Cisza, spokój, piękne widoki i niepowtarzalny tunel DINGAC :D . :twisted: Jeden mały problem :?: omijajcie szerokim łukiem Drodzy Rodacy Apartamenty NIKOLICA :!: Nieprzygotowane do sezonu, brudne, 11 apartamentów przygotowuje jedna dziewczyna i nie stara się zbytnio. Właściciel Antun Radovic dostał szału, gdy pokazaliśmy mu brudne firany, pył na parapetach, pajęczyny z zeszłego sezonu i ,,syfiatą" lodówkę. Stwierdził, że to STANDARD w Chorwacji 8O . Będąc dzieckiem jeźdźiłem po Polsce z rodzicami. nigdzie nie trafiłem na takie zaniedbanie. W Boraku jest wiele fajnych kwater, których nie znajdziecie w internecie(nie muszą się ogłaszać i tak mają komplet). Mimo to chcę tam wrócić. Znalazłem już nawet fajny mały domek za dobrą cenę. Pamiętajcie-wszystko tylko nie NIKOLICA :!: :!: :!: :!: Pozdrawiam.
Iwkab
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwkab » 17.08.2008 16:06

Odradzam!!!!ALE MIEJSCOWOŚĆ PIĘKNA!!!Byliśmy w tym roku w lipcu, apartamenty brudne, nie ma gospodarza, tylko opiekunka, która jest bardzo sympatyczna ale niestety nie przykłada się do pracy.Zanim znalazłam ostrzeżenie na forze- zarezerwowaliśmy apartament nr 1- jest to coś w rodzaju piwnicy udającej apartament + grzyb na ścianie.Po naszej interwencji zostaliśmy przeniesieni do apartamentu nr 8 na tydzień, widok z niego piękny ale brud w apartamencie ten sam.Widzieliśmy też ap11 - duży i z ładnym tarasem ale oczywiście...brud ten sam.Informacja że wszystkie apartamenty posiadają klimę oznacza, że w jednym z pokoi jest klima. Kiedy wróciliśmy do ap1 został posprzątany - tak jak powinien być na samym początku.Jedyny plus tego apartamentu do bliskość do morza ok 15 m do plaży.Miejscowość polecam!!!!!bo i piękna i tak spokojna że rzeczy można zostawić na plaży i pójść na piwko do pobliskiej konoby
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 17.08.2008 20:24

W przyszłym sezonie Nikolica zostanie do rozdania tylko w ciemno :wink:
Gdybyś jeszcze raz wybierał się w tamte strony, to polecam Vilę Anadingac - na wlocie do Boraka :D
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 17.08.2008 20:36

mkm napisał

polecam Vilę Anadingac - na wlocie do Boraka

czy ta villa znajduje się blisko plaży? W jakiej odległości? Czy zejście do plaży jest łagodne? Dzięki za info :D
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 17.08.2008 22:37

mkm, daj już :):) spokój z tym polecaniem bo trzeba będzie jechać tam w marcu żeby się załapać :)
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę :):) Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.
mkm
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 18.08.2008 20:37

Sławomir Wocial napisał(a):mkm, daj już :):) spokój z tym polecaniem bo trzeba będzie jechać tam w marcu żeby się załapać :)
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę :):) Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.

Już nie będę :D Daję słowo :!: Skały i od razu głębia :D Jak ja to lubię :D
Pozdrav.
Ania W
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 18.08.2008 21:15

Sławomir Wocial napisał
Willa jest ok 40 m od plaży, idzie sie lekko w dól i na końcu jest kilka naturalnych, skalnych schodów, przy ok 1 promilu tylko na czterech i w dół i w górę icon_smile.gificon_smile.gif Plaża to skały i od razu jest głeboko.
Pozdrav.

Niezła reklama miejsca i apartamentu :wink:
Ale są mi te informacje potrzebne ze względów zdrowotnych. Szukam kwatery blisko morza z łatwym dojściem do plaży i stąd takie pytanie.
:roll: Faktycznie po 1 promilu byłoby mi to obojętne :lol: 8O :lol:
Dzięki za info.
Kris
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 09:05

Iwkab napisał(a):Odradzam!!!!ALE MIEJSCOWOŚĆ PIĘKNA!!!Byliśmy w tym roku w lipcu, apartamenty brudne, nie ma gospodarza, tylko opiekunka, która jest bardzo sympatyczna ale niestety nie przykłada się do pracy.Zanim znalazłam ostrzeżenie na forze- zarezerwowaliśmy apartament nr 1- jest to coś w rodzaju piwnicy udającej apartament + grzyb na ścianie.Po naszej interwencji zostaliśmy przeniesieni do apartamentu nr 8 na tydzień, widok z niego piękny ale brud w apartamencie ten sam.Widzieliśmy też ap11 - duży i z ładnym tarasem ale oczywiście...brud ten sam.Informacja że wszystkie apartamenty posiadają klimę oznacza, że w jednym z pokoi jest klima. Kiedy wróciliśmy do ap1 został posprzątany - tak jak powinien być na samym początku.Jedyny plus tego apartamentu do bliskość do morza ok 15 m do plaży.Miejscowość polecam!!!!!bo i piękna i tak spokojna że rzeczy można zostawić na plaży i pójść na piwko do pobliskiej konoby

TO JUŻ NIEPRAWDA. W tym roku sprząta nowa kobieta -o imieniu CICA i jest O.K. Faktycznie poprzednio bywało różnie ale porozmawiałem z właścicielką ( Marija) w Splicie i opowiedziałem o niezbyt pochlebnych opiniach na tym forum. Przejęła się i obiecała poprawę co nastąpiło :) . Można jechać spokojnie. Zawsze (6 razy) wynajmowałem inny apartament w Borku ale w tym roku to był prawdziwe "last minute" i została tylko NIKOLICA. Było super, czysto, przestronnie, satelita, klima (w kuchnio-pokoju) - i .....piękne widoki na otwarte morze, Mljet, Korczulę, Lastowo.
Kris
Odkrywca
Re: Borak-piękne miejsce, ale...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 02.08.2009 09:20

gogulec napisał(a):Borak to cudowne miejsce na wakacje dla szukających spokoju. Wszystko jest zgodne z opisami CROMANIAKÓW, którzy mieli przyjemność tam przebywać. Cisza, spokój, piękne widoki i niepowtarzalny tunel DINGAC :D . :twisted: Jeden mały problem :?: omijajcie szerokim łukiem Drodzy Rodacy Apartamenty NIKOLICA :!: Nieprzygotowane do sezonu, brudne, 11 apartamentów przygotowuje jedna dziewczyna i nie stara się zbytnio. Właściciel Antun Radovic dostał szału, gdy pokazaliśmy mu brudne firany, pył na parapetach, pajęczyny z zeszłego sezonu i ,,syfiatą" lodówkę. Stwierdził, że to STANDARD w Chorwacji 8O . Będąc dzieckiem jeźdźiłem po Polsce z rodzicami. nigdzie nie trafiłem na takie zaniedbanie. W Boraku jest wiele fajnych kwater, których nie znajdziecie w internecie(nie muszą się ogłaszać i tak mają komplet). Mimo to chcę tam wrócić. Znalazłem już nawet fajny mały domek za dobrą cenę. Pamiętajcie-wszystko tylko nie NIKOLICA :!: :!: :!: :!: Pozdrawiam.

To już nieprawda! W NIKOLICY sprząta teraz nowa kobieta i jest O.K. Włascicielka ze Splitu przejęła się negatywami na tym forum i zwolniła poprzednią sorzątaczkę. Apartamenty duże, czyste, klima, satelita i piękne widoki na otwarte morze z tych najwyższych. Wróciłem wczoraj i polecam.
Lubuszanin
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuszanin » 02.08.2009 10:12

Mówisz, że właścicilka przejąła się opiniami z tego forum? Czyta forum, cz ktoś jej tłumaczy? Proszę podjcie link do tej kwatery.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.08.2009 10:39

może ktos pojechal z wydrukiem lub jakaś kryptoreklama...
mutiaq
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 02.08.2009 11:57

Kris
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 04.08.2009 23:36

Lubuszanin napisał(a):Mówisz, że właścicilka przejąła się opiniami z tego forum? Czyta forum, cz ktoś jej tłumaczy? Proszę podjcie link do tej kwatery.

To nie kryptoreklama - ja jej po prostu przetłumaczyłem i podesłałem ze dwa negatywne posty i zapytałem co ona na to zanim zamówiłem. I tyle. W Boraku byłem już 7 razy więc znam wiekszość kwater bo bywali tam znajomi. W Nikolicy byłem w 2001 i 2009 - jest znaczna różnica bo za pierwszym razem trafiłem na mamuśkę skorpiona z trójką młodych w apartamencie nr 11.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 05.08.2009 05:45

Acha.

:mrgreen:
Kris
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 12.08.2009 11:13

FUX napisał(a):Acha.

:mrgreen:

Zwisa mi Twój złośliwy emotikon - to forum służy do wzajemnej pomocy a nie wyrażania swoich frustracji - wyluzuj. Pozdrawiam bez uścisków.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019