Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 12.08.2009 12:34

Kris napisał(a):
Zwisa mi Twój złośliwy emotikon - to forum służy do wzajemnej pomocy a nie wyrażania swoich frustracji - wyluzuj. Pozdrawiam bez uścisków.


Jeżeli masz ZNP, to już nie moja wina...
Rynek w cro sam sie wyreguluje/oczyści z niesolidnych wynajmujących.
Mi powiewa, aby kogoś wydrukami zasypywać.
monika.ircha
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika.ircha » 12.03.2010 12:55

Witam,

jestem na etapie przedrezerwacji w vila nikolica i jak tak sobie czytam, to mocno sie zastanawiam co zrobic. Niestety jedziemy sporą rodzinką (14 osób) i nie jest tak łatwo znależć coś w jednym domu. W Nikolice jest, w Dingac są tylko 2. Może ktoś ma namiar na dom po sąsiedzku z Villa Dingac, to popytam o jeden apartament? Prosze o info na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010
Apartament Nicolica DingaĆ Borak

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 20.05.2010 08:00

Witam chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś był w tym apartamencie jesli tak to jakie wrażenia z pobytu i jak podobało sie miejsce my wybieramy sie tam w sierpniu do tego domku. 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 20.05.2010 08:03

braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010
zdjęcia z dingać i apartamentu nikolica

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 26.05.2010 12:05

Witam czy ktoś mógłby wstawić pare zdjęć z miejscowośći Dingać i apartamentu nikolica.Szukam i nie moge nic znajść z góry dziękuje i pozdrawiam :hut: :papa:
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 27.05.2010 12:18

Witaj,

byłem w zeszłym roku w apartamencie na ostatnim piętrze - jest nowy i w porządku. Wszystko nowe + klima w kuchni. Poza apartamentem chyba nr nr 11 w starym budynku obok - polecam. . Blisko do plaży żwirkowej i knajpki. Napisz jaki masz numer apartamentu to Ci wiecej opowiem.
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003
Re: zdjęcia z dingać i apartamentu nikolica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 27.05.2010 12:39

braciaka1 napisał(a):Witam czy ktoś mógłby wstawić pare zdjęć z miejscowośći Dingać i apartamentu nikolica.Szukam i nie moge nic znajść z góry dziękuje i pozdrawiam :hut: :papa:


Podaj adres mailowy to Ci wyślę. Uwaga - ta wioska w której jest Nikolica i wiele innych apartamentów nazywa się Borak a nie Dingac. Dingac jest ze 3 kilometry w kierunku Trstenika i są tam tylko ze 4 domy stojace samotnie w winnicy.
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 27.05.2010 12:42

Kris napisał(a):Witaj,my mamy apartament 11 3 pokojowy.Jak byś miał zdjecia to bym był ci bardzo wdzięczny.Apropa miejsca to jak je oceniasz sa w pobliżu jakieś knajpki napisz pare słów dziękuje i pozdrawiam

byłem w zeszłym roku w apartamencie na ostatnim piętrze - jest nowy i w porządku. Wszystko nowe + klima w kuchni. Poza apartamentem chyba nr nr 11 w starym budynku obok - polecam. . Blisko do plaży żwirkowej i knajpki. Napisz jaki masz numer apartamentu to Ci wiecej opowiem.
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 27.05.2010 13:09

witam Kris bym był bardzo wdzięczny za pare fotek mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 27.05.2010 13:15

Nasz apartament nr 11 podobno 20 metrów od morza.Wyczytałem gdzieś na forum że te apartamenty są bardzo stare.Ciekawi mnie czy to jest prawda czy może już coś sie zmieniło.Szukam zdjęc z tych apartamentów
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 27.05.2010 15:36

braciaka1 napisał(a):Nasz apartament nr 11 podobno 20 metrów od morza.

W pionie na pewno :)
Kris
Croentuzjasta
Posty: 175
Dołączył(a): 04.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kris » 28.05.2010 07:44

braciaka1 napisał(a):witam Kris bym był bardzo wdzięczny za pare fotek mój meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Wysłałem. 2 MB w sumie - mam nadzieję że doszły.
braciaka1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 19.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) braciaka1 » 28.05.2010 09:03

Doszły doszły Dziękuje :hut:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 18.06.2010 15:04

Dostałem info od Bobo, że są wolne miejsca w Villa Anadingač w terminie od 25,06 do 10,07 oraz od 03,07 do 10,07. Ten lipcowy termin to kilkanaście miejsc bo wczoraj ktoś zrezygnował a miał zarezerwowane oba domy całe...
Człowiek
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.06.2010
Ciekawe

Nieprzeczytany postnapisał(a) Człowiek » 20.06.2010 19:54

Bardzo ciekawy Temat ciekawią mnie takie rzeczy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone