Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 16.01.2014 12:29

lex napisał(a):woow!
Dziękuję za odpowiedz.
Czytając Twoje opisy czułem już smak chorwackich potraw, wina, gorąc plaż, słyszałem szum fal....masz talent.
Może popełnij jakiś przewodnik lub choćby folder reklamujący tamte strony.
Jeszcze raz wielkie dzięki.Do usłyszenia a może zobaczenia.

klub-milosnikow-polwyspu-peljesac-t38937.html
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 16.01.2014 16:07

Justysia napisał(a):Byliśmy ponownie w Nikolicy we wrześniu 2013. To już nasza druga wizyta w tych apartamentach. Pobyt jak zwykle bardzo udany apartamenty z małym zastrzeżeniem. Kanaliza chyba nie ma zaworu zwrotnego i wieczorami było ją czuć. Pomagało zalewanie wszystkich odpływów wodą szczególnie tych w podłodze. Reszta naprawdę ok. Osobiście bardziej podobało mi się w apartamencie tuż przy schodach prowadzących na piętro ponieważ w drugim sypialnia położona jest w głębi a klima jest przy drzwiach wejściowych bywało mi duszno. Nie wiem jakich informacji potrzebujesz napisz w czym mogę jeszcze pomóc :)

Miło mi "widzieć" Justyno!
Pragnę jeszcze raz Ci podziękować za maile i zdjęcia i krótki przewodnik :wink:
Widzę że byliście po nas, my wyjechaliśmy 30 sierpnia :)
W tym roku ponownie tam jedziemy i mamy już rezerwację :D
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 16.01.2014 16:09

ynka napisał(a):W tym roku ponownie tam jedziemy i mamy już rezerwację :D

Jeśli chodzi o kanalizę to proponuje wlewać czajnik gorącej wody do kratki albo po prostu jakiegoś domestosa zakupić... W Anadingač bywa podobnie...
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 17.01.2014 12:12

rodaivuk napisał(a):
ynka napisał(a):W tym roku ponownie tam jedziemy i mamy już rezerwację :D

Jeśli chodzi o kanalizę to proponuje wlewać czajnik gorącej wody do kratki albo po prostu jakiegoś domestosa zakupić... W Anadingač bywa podobnie...

My tak robiliśmy i nie było problemu :)
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2014 13:14

ynka napisał(a):W tym roku ponownie tam jedziemy i mamy już rezerwację :D


tyż tam będziemy w tym roku i tyż już mamy rezerwację :mrgreen: :oczko_usmiech: podziękował raz jeszcze koleżance za namiary, zdjęcia i wszelkie odpowiedzi na pytanka odnośnie Niikolicy.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 17.01.2014 13:31

Tylko tam nie spsujta wszystkiego w tym Borku ;)
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2014 14:21

rodaivuk napisał(a):Tylko tam nie spsujta wszystkiego w tym Borku ;)


nie bojsa sie tak już o tego Borka pozostanie w takim stanie jak go zastaniemy :mrgreen:
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 17.01.2014 14:50

Jak się dalej tak będzie sprawa rozwijać to nam się Borak jak Miami Beach wypromuje, jak jakaś Copacabana o niemalże :)

To może ja wieczorkiem jak nie umrę z przemęczenia to skrobnę "antyNikolicę czyli dlaczego nie jechać do Boraka" :)
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 17.01.2014 15:52

Justysia napisał(a):Jak się dalej tak będzie sprawa rozwijać to nam się Borak jak Miami Beach wypromuje, jak jakaś Copacabana o niemalże :)

To może ja wieczorkiem jak nie umrę z przemęczenia to skrobnę "antyNikolicę czyli dlaczego nie jechać do Boraka" :)

To już było :) Przecież wiadomo, że syfkiłamogiła :lol: I z kanalizy wali :) I psy, znaczy się szakale doopami szczekają 8)
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 17.01.2014 16:44

rodaivuk napisał(a):
Justysia napisał(a):Jak się dalej tak będzie sprawa rozwijać to nam się Borak jak Miami Beach wypromuje, jak jakaś Copacabana o niemalże :)

To może ja wieczorkiem jak nie umrę z przemęczenia to skrobnę "antyNikolicę czyli dlaczego nie jechać do Boraka" :)

To już było :) Przecież wiadomo, że syfkiłamogiła :lol: I z kanalizy wali :) I psy, znaczy się szakale doopami szczekają 8)

Zapomniałeś o śmieciach z Albanii :oczko_usmiech:
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2014 21:24

ynka napisał(a):Zapomniałeś o śmieciach z Albanii :oczko_usmiech:


Jak tylko z Albanii to przeżyję :mrgreen: chyba że te z Albanii to te co do niej trafiają z Włoch :oczko_usmiech: bo wtedy to ciężko może być, wszak Włochy to świat mody a może jakieś ciuchy od Armaniego czy Versace się trafią szkoda obojętnie tak przejść obok takich śmieci :lol: piszcie dalej to nie dość że wyjazd się zwróci to jeszcze zarobiony wrócę :mrgreen: :oczko_usmiech: dlatego już wiem czemu chcecie pisać wszystko na anty odnośnie Borka :mrgreen:
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 17.01.2014 21:31

Kilka lat temu do Trstenica przypłynęła półmetrowej grubości warstwa śmieci, łącznie z padłymi zwierzakami. Pospolite ruszenie plus bura załatwiły sprawę...
barti75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 15.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) barti75 » 17.01.2014 22:06

rodaivuk napisał(a):Kilka lat temu do Trstenica przypłynęła półmetrowej grubości warstwa śmieci, łącznie z padłymi zwierzakami. Pospolite ruszenie plus bura załatwiły sprawę...


no i git jak to bodajże Terencjusz powiedział "Człowiekiem jestem, nic co ludzkie nie jest mi obce" nie rusza mnie to :mrgreen: nie ma opcji byś mnie zniechęcił Borkiem :oczko_usmiech:
lex
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lex » 18.01.2014 07:22

Witam wszystkich .
No to pochwalcie się kiedy, który jedzie do Nikolicy.
We trzy rodziny /6+6/meldujemy się tam 21 lipca i siedzimy do 30.
Pozdrawiam Leszek TarnOw
ynka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1655
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ynka » 18.01.2014 13:53

lex napisał(a):Witam wszystkich .
No to pochwalcie się kiedy, który jedzie do Nikolicy.
We trzy rodziny /6+6/meldujemy się tam 21 lipca i siedzimy do 30.
Pozdrawiam Leszek TarnOw

My jedziemy 9 sierpnia, więc trochę później ale wiem kto będzie w tym czasie co Wy u Mariji :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone