Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ernestkwapisz
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 06.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) ernestkwapisz » 06.02.2016 21:52

Justysia napisał(a):Nie wiem czy to nadal aktualne ale mi zwiedzanie tamtych okolic skutecznie uniemożliwił brak zielonej karty do auta (albo jakoś tak, samochodowo jestem lekko upośledzona) Szukaliśmy gdzie można zrobić to przed granicą ale poddaliśmy się z braku energii i upału :)


Zieloną kartę wydaje Twój ubezpieczyciel, trzeba po prostu iść do placówki i załatwić. Niestety niektórzy wprowadzili płatne dodatkowo zielone karty i nie bardzo się tym chwalą przy sprzedaży ubezpieczenia. Zwracajcie na to uwagę przy wyborze firmy. A tak na marginesie, chyba da radę wykupić zieloną kartę na granicy.
cadd
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 23.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) cadd » 09.02.2020 20:45

Odświeżam temat... blisko 4 lata nikt tu nic nie pisał.

Powód prosty - wybieramy się w sierpniu do Borka i właśnie upatrzyłem sobie apartamenty Nikolica a dokładnie apartament nr 3. Przeczytałem temat od samego początku i jestem ciekam jaka sytuacja jest tam obecnie (tzn. jaka była latem 2019)? Czy nadal temat ogarniają tam rezydenci? Jeśli tak to czy najzwyczajniej w świecie przykładają sie do swoich obowiązków? Był tam ktoś ostatnio... a może jakiś remont tam się odbył, który pozwala zapomnieć czasy Tito i te niedociągnięcia o których pisali na pierwszych stronach tematu niektórzy forumowicze? :D

Kontakt mailowy z właścicielką (chyba) jak narazie jest bez zarzutu.

Będę wdzięczny za wszystkie opinie, ewentualnie namiary na inne kwaterki w Borku

Mój adres e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

W zamian chętnie podzielę się informacjami na temat super kwaterki w Ivan Dolac na Hvarze i kilku plaż/zatok, które warto tam odwiedzić.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone