Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 10:32

tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

Dobry target. Sarajewo jest za daleko z Borka. Lepiej jechać tam na nocleg.
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 16:18

Bocian napisał(a):
tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

a łatwo znaleźć tam nocleg w ciemno czy raczej trzeba rezerwować?
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 16:22

maluszek napisał(a):
Bocian napisał(a):

Nie wiem, przejeżdżałem tylko przez Sarajewo.
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 16:43

Bocian napisał(a):
maluszek napisał(a):
Bocian napisał(a):

Nie wiem, przejeżdżałem tylko przez Sarajewo.

Ok, staramy się z mężem wydłużyć wakacje i szukamy co by zobaczyć po drodze, stąd moje pytanie :D
Bocian
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 16:46

Do Zagrzebia jedźcie :) Albo do Krapiny, do muzeum praczłowieka :)
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 17:49

dzięki, rozważamy różne opcje... :D
tempest
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 03.07.2014 20:37

Korcula (stare miasto ) zaliczone, w sobotę czas na Ston, a w poniedziałek chyba Dubrownik, będzie już 3 raz ,ale zawsze warto tam wrócić.
hryc20824
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) hryc20824 » 06.07.2014 13:58

Witam forumowiczów , czy ktos jedzie ok 12-20 lipca do Nikolicy ??
tempest
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 07.07.2014 13:06

Ja niestety 12.07. wyjeżdżam z Nikolicy :(
przemol.744
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol.744 » 08.07.2014 22:27

Ja będę ale obok, od 11.07 do 25.07
Tom_Krasu
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom_Krasu » 09.07.2014 05:09

Witam forumowiczów proszę o informację czy w w Dingac Borak działa w tym roku ten mały sklepik
hryc20824
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) hryc20824 » 09.07.2014 11:16

A czy jeśli nie do Nikolicy to do samego Borka ktoś jedzie w przyszłym tyg???Chciałem Goranie podesłać kilka polskich specjałów których nie kupi w Cro, gryczana okazała sie hitem ot cały sekret ,a pocztą wysyłka droższa od towaru .
Justysia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 09.07.2014 13:57

Mogę we wrześniu zawieść cały worek gryczanej jeśli lubią... Ale dopiero we wrześniu...
Justysia
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 07.09.2014 08:08

Trochę człowiek pobędzie na urlopie a tu taka niespodziajka... Bociana mi zabanowali... Za co ja się pytam???

Jesteśmy sobie w Nikolicy i chcą nas zeżreć komary.... W tym roku to istna plaga. Po za tym bez względu na narzekania pogodowe okolicznych turystów my uważamy że jest świetnie i nieprzewidywalnie. Jak się człowiek wybiera na spacer to się włącza lampa i biegiem nazad na plażę mało przytomności z prędkości nie tracąc. A jak się z leżaczkiem na plaży zalogowałam to za chwilę słonko poszło... gdzieś i tak cały dzień w ruchu.
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 07.09.2014 13:29

Justysia napisał(a):Trochę człowiek pobędzie na urlopie a tu taka niespodziajka... Bociana mi zabanowali... Za co ja się pytam???

Jesteśmy sobie w Nikolicy i chcą nas zeżreć komary.... W tym roku to istna plaga. Po za tym bez względu na narzekania pogodowe okolicznych turystów my uważamy że jest świetnie i nieprzewidywalnie. Jak się człowiek wybiera na spacer to się włącza lampa i biegiem nazad na plażę mało przytomności z prędkości nie tracąc. A jak się z leżaczkiem na plaży zalogowałam to za chwilę słonko poszło... gdzieś i tak cały dzień w ruchu.

my byliśmy w sierpniu w Nikolicy, ale wtedy komarów nie było... być może dlatego, że cały czas słońce, zero deszczu... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019