Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Nikolica Dingac Borak

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 10:32

tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

Dobry target. Sarajewo jest za daleko z Borka. Lepiej jechać tam na nocleg.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 16:18

Bocian napisał(a):
tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

Dobry target. Sarajewo jest za daleko z Borka. Lepiej jechać tam na nocleg.

a łatwo znaleźć tam nocleg w ciemno czy raczej trzeba rezerwować?
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 16:22

maluszek napisał(a):
Bocian napisał(a):
tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

Dobry target. Sarajewo jest za daleko z Borka. Lepiej jechać tam na nocleg.

a łatwo znaleźć tam nocleg w ciemno czy raczej trzeba rezerwować?

Nie wiem, przejeżdżałem tylko przez Sarajewo.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 16:43

Bocian napisał(a):
maluszek napisał(a):
Bocian napisał(a):
tempest napisał(a):Po głebszej analizie trasy odpuściłem Sarajewo, wyszło by od 4 - 5 godzin w każdą stronę z Borka , dało by to góra 2-3 godz. Na miejscu.W przyszłym roku zaplanuję powró przez Sarajewo wraz z noclegiem.Dziś pojadę na Korculę

Dobry target. Sarajewo jest za daleko z Borka. Lepiej jechać tam na nocleg.

a łatwo znaleźć tam nocleg w ciemno czy raczej trzeba rezerwować?

Nie wiem, przejeżdżałem tylko przez Sarajewo.

Ok, staramy się z mężem wydłużyć wakacje i szukamy co by zobaczyć po drodze, stąd moje pytanie :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 03.07.2014 16:46

Do Zagrzebia jedźcie :) Albo do Krapiny, do muzeum praczłowieka :)
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 03.07.2014 17:49

dzięki, rozważamy różne opcje... :D
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 03.07.2014 20:37

Korcula (stare miasto ) zaliczone, w sobotę czas na Ston, a w poniedziałek chyba Dubrownik, będzie już 3 raz ,ale zawsze warto tam wrócić.
hryc20824
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hryc20824 » 06.07.2014 13:58

Witam forumowiczów , czy ktos jedzie ok 12-20 lipca do Nikolicy ??
tempest
Globtroter
Posty: 32
Dołączył(a): 27.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) tempest » 07.07.2014 13:06

Ja niestety 12.07. wyjeżdżam z Nikolicy :(
przemol.744
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 07.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemol.744 » 08.07.2014 22:27

Ja będę ale obok, od 11.07 do 25.07
Tom_Krasu
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tom_Krasu » 09.07.2014 05:09

Witam forumowiczów proszę o informację czy w w Dingac Borak działa w tym roku ten mały sklepik
hryc20824
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 07.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hryc20824 » 09.07.2014 11:16

A czy jeśli nie do Nikolicy to do samego Borka ktoś jedzie w przyszłym tyg???Chciałem Goranie podesłać kilka polskich specjałów których nie kupi w Cro, gryczana okazała sie hitem ot cały sekret ,a pocztą wysyłka droższa od towaru .
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 09.07.2014 13:57

Mogę we wrześniu zawieść cały worek gryczanej jeśli lubią... Ale dopiero we wrześniu...
Justysia
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 17.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Justysia » 07.09.2014 08:08

Trochę człowiek pobędzie na urlopie a tu taka niespodziajka... Bociana mi zabanowali... Za co ja się pytam???

Jesteśmy sobie w Nikolicy i chcą nas zeżreć komary.... W tym roku to istna plaga. Po za tym bez względu na narzekania pogodowe okolicznych turystów my uważamy że jest świetnie i nieprzewidywalnie. Jak się człowiek wybiera na spacer to się włącza lampa i biegiem nazad na plażę mało przytomności z prędkości nie tracąc. A jak się z leżaczkiem na plaży zalogowałam to za chwilę słonko poszło... gdzieś i tak cały dzień w ruchu.
maluszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1213
Dołączył(a): 07.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 07.09.2014 13:29

Justysia napisał(a):Trochę człowiek pobędzie na urlopie a tu taka niespodziajka... Bociana mi zabanowali... Za co ja się pytam???

Jesteśmy sobie w Nikolicy i chcą nas zeżreć komary.... W tym roku to istna plaga. Po za tym bez względu na narzekania pogodowe okolicznych turystów my uważamy że jest świetnie i nieprzewidywalnie. Jak się człowiek wybiera na spacer to się włącza lampa i biegiem nazad na plażę mało przytomności z prędkości nie tracąc. A jak się z leżaczkiem na plaży zalogowałam to za chwilę słonko poszło... gdzieś i tak cały dzień w ruchu.

my byliśmy w sierpniu w Nikolicy, ale wtedy komarów nie było... być może dlatego, że cały czas słońce, zero deszczu... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Nikolica Dingac Borak - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone