Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omiś/Makarska gdzie jechać ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
Omiś/Makarska gdzie jechać ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 14.12.2008 09:09

Poszukiwania 2009 r. rozpoczęte ... A szukam malutkiej, nieprzeludnionej wioseczki w okolicy Makarskiej/Omiś. Jedziemy z dzieciaczkimi więc potrzebna tu będzie plaża piaskowa lub żwirkowa a długą płycizną. Pozdrawiam serdecznie i życze udanego wyjazdu 09'
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 14.12.2008 10:53

Czytaj forum...np tu
i tu i wiele, wiele innych
jaski
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 23.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaski » 14.12.2008 12:22

DarioG napisał(a):Poszukiwania 2009 r. rozpoczęte ... A szukam malutkiej, nieprzeludnionej wioseczki w okolicy Makarskiej/Omiś. Jedziemy z dzieciaczkimi więc potrzebna tu będzie plaża piaskowa lub żwirkowa a długą płycizną. Pozdrawiam serdecznie i życze udanego wyjazdu 09'


Witam ! Jeżeli chodzi o okolice Omisia to polecam Pisak, mała miejscowość 20 km od Omisia i Makarskiej. Cicho i spokojnie szczególnie pod koniec sierpnia. Byliśmy na początku września. Jerżeli chodzi o plaże to kamieniste ale nie jest tak źle. Jeżeli zainteresowany to proszę obejrzeć parę fotek: http://picasaweb.google.pl/redszym/Pisa ... XXuRtk6kA#
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
dzięki wielkie

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 14.12.2008 13:02

jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji jest ale powolo powoli, dzięki
.:Kasia:.
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 25.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) .:Kasia:. » 14.12.2008 19:16

witam :P
dołanczam się do pytania!!!
bo jeśli dobrze myślę to południe Chorwacji.....tam chcemy jechać w 2009/lipiec ! 2 osoby dorosłe + 2 dzieci
polećcie coś fajnego ...w miarę spokojnego z fajna plażą :D
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 14.12.2008 19:42

Witam
W tym roku byłem w Omisie plaże piaszczyste ( żwirowe) pole namiotowe GALEB długo było płytko dla dzieci w sam raz poza tym nie było tłoku (początek lipca).
djcygan
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) djcygan » 17.12.2008 04:20

Polecam Ruskamen, 6 km od Omisia ,plaże żwirowe,kemping i duży hotel. :D
Marek40
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 30.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek40 » 22.12.2008 19:12

Witam!!
Jeżeli ktoś pragnie spokoju ciszy odpoczynku polecam tak jak wyżej
PISAK , byłem w tym roku .
Apartament 4 osobowy / jeden pokój / kuchnia łazienka taras klima 55 Euro
W Miejscowości są dwie knajpy , sklep , stoisko w owocami kilka uliczek
Na plaży kamyki , woda cieplutka , brak jeżaków dla małych dzieci zalecam koła lub dmuchane kółka na rączki .
Ja byłem 10 dni i odpocząłem Cisza spokój mało aut bo wąskie uliczki , A główna droga idzie wysoko na miejscowością i prawie nie słychać na dole
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 22.12.2008 19:14

MImice :d
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 23.12.2008 14:40

MIMICE byliśmy z dziećmi 3 lata temu ale do dziś wspominamy mile. :D :D
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 23.12.2008 14:41

Marek40 napisał(a):Witam!!
Jeżeli ktoś pragnie spokoju ciszy odpoczynku polecam tak jak wyżej
PISAK , byłem w tym roku .
Apartament 4 osobowy / jeden pokój / kuchnia łazienka taras klima 55 Euro
W Miejscowości są dwie knajpy , sklep , stoisko w owocami kilka uliczek
Na plaży kamyki , woda cieplutka , brak jeżaków dla małych dzieci zalecam koła lub dmuchane kółka na rączki .
Ja byłem 10 dni i odpocząłem Cisza spokój mało aut bo wąskie uliczki , A główna droga idzie wysoko na miejscowością i prawie nie słychać na dole

Jak możesz to podeślij jakiś namiar na ten apartament adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 01.01.2009 23:51

Jeżeli można zdobyć namiar na apartamenty ... adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
musiek
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 13.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) musiek » 03.01.2009 21:13

Hrehor,
piszesz, że byłeś w Pisak i Mimice, a ja w Duce, gdzie piaszczysta/drobny żwir i płytka plaża ciągnie się do samego Omiśa.
Tak mi się spodobało, że w tym roku planuję się zatrzymać na kilka dni jeszcze w okolicy Omiśa, myślę właśnie o Pisak, lub Mimice, co byś polecił dla rodzinki z dwojgiem dzieci 5 i 10 lat ? A żadne z nas nie jest "delfinem w wodzie", lubimy łagodne zejścia i grunt pod nogami przez parenaście metrów od brzegu. Są takie miejsca w Pisak, czy Mimice ?
Proszę rozwiń ten temat.

pozdr.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 04.01.2009 13:11

Obrazek
OMIŚ
Obrazek
ja polecam Mimice
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.01.2009 13:39

musiek napisał(a):...Tak mi się spodobało, że w tym roku planuję się zatrzymać na kilka dni jeszcze w okolicy Omiśa, myślę właśnie o Pisak, lub Mimice, ...

...lub coś innego na M: Medici lub Marusici :lol:

Jak Ci się podobało Duce to Pisak też Ci się spodoba.
Dla mnie osobiście te dwa miejsca - Duce i Pisak - odpadają.
Pozdrav :wink:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Omiś/Makarska gdzie jechać ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone