Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dubrownik-jaka pogoda na przełomie marca i kwietnia

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AgataS
Dubrownik-jaka pogoda na przełomie marca i kwietnia

Nieprzeczytany postnapisał(a) AgataS » 20.02.2004 20:39

:) Upatrzyłam sobie wycieczkę do Dubrownika. Wyjazd: na przełomie marca i kwietnia. Na jaką pogodę powinnam się przygotować, jakie temperatury, czy dużo opadów? Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam serdecznie - Agata :papa:
sokool
Croentuzjasta
Posty: 163
Dołączył(a): 22.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokool » 20.02.2004 22:57

Na http://www.izor.hr są dane ze Splitu z ubiegłych lat (temperatura powietrza, wody itp.)
Pozdrawiam.
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 21.02.2004 02:07

Dość trudno przewidzieć temperaturę na przełomie marca i kwietnia. Jest to jeszcze okres dość zmienny i może naprawdę być różnie (od 10 - 20 stopni). Temperatura wody w granicach 18.
Trzeba być tylko dobrej myśli i ruszyć w wspaniałą podróż.
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 21.02.2004 12:22

AgataS napisał(a)::) Upatrzyłam sobie wycieczkę do Dubrownika. Wyjazd: na przełomie marca i kwietnia. Na jaką pogodę powinnam się przygotować, jakie temperatury, czy dużo opadów? Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam serdecznie - Agata :papa:


Inni napisali już, gdzie szukać. A jak wrócisz z podrózy, to może podzielisz się informacjami z pierwszej ręki na ten temat :) . Sam jestem ciekaw, jak tam jest o tej porze. Oprócz oczywistych cyferek istnieją jeszcze subiektywne odczucia ludzkie na ten temat.
Pzdr Skubi
Obserwator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Obserwator » 21.02.2004 20:10

Skubi napisał(a):
AgataS napisał(a)::) Upatrzyłam sobie wycieczkę do Dubrownika. Wyjazd: na przełomie marca i kwietnia. Na jaką pogodę powinnam się przygotować, jakie temperatury, czy dużo opadów? Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam serdecznie - Agata :papa:


Inni napisali już, gdzie szukać. A jak wrócisz z podrózy, to może podzielisz się informacjami z pierwszej ręki na ten temat :) . Sam jestem ciekaw, jak tam jest o tej porze. Oprócz oczywistych cyferek istnieją jeszcze subiektywne odczucia ludzkie na ten temat.
Pzdr Skubi


Dzisiaj wrócil mój syn z tygodniowego pobytu w Dubrowniku.
Z jego opowiadań: było pieknie, temp. 15 C, wieczory chłodne.
W górach śnieg. Chorwaci jeżdzą bardzo ostrożnie (nie przekraczają 40 /godz) po sniegu. Okolice Dubrownika zielone.

Pozdrawiam wszystkich życząc 3,80 zł za euro :)
Ale ze mnie mażyciel :)
Skubi
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 15.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Skubi » 22.02.2004 14:05

Obserwator napisał(a):
Skubi napisał(a):
AgataS napisał(a)::) Upatrzyłam sobie wycieczkę do Dubrownika. Wyjazd: na przełomie marca i kwietnia. Na jaką pogodę powinnam się przygotować, jakie temperatury, czy dużo opadów? Będę wdzięczna za info.
Pozdrawiam serdecznie - Agata :papa:


Inni napisali już, gdzie szukać. A jak wrócisz z podrózy, to może podzielisz się informacjami z pierwszej ręki na ten temat :) . Sam jestem ciekaw, jak tam jest o tej porze. Oprócz oczywistych cyferek istnieją jeszcze subiektywne odczucia ludzkie na ten temat.
Pzdr Skubi


Dzisiaj wrócil mój syn z tygodniowego pobytu w Dubrowniku.
Z jego opowiadań: było pieknie, temp. 15 C, wieczory chłodne.
W górach śnieg. Chorwaci jeżdzą bardzo ostrożnie (nie przekraczają 40 /godz) po sniegu. Okolice Dubrownika zielone.

Pozdrawiam wszystkich życząc 3,80 zł za euro :)
Ale ze mnie mażyciel :)


Dzięki za informacje :) . Na pewno większość z nas chciałaby znależć się teraz w Dubrovniku :hut: .
15 *C to u nas zapewne będzie dopiero za miesiąc :cry:
A euro to według mnie może być nawet po 3,50. Nic a nic się nie pogniewam :wink: :D :D :D
Pzdr

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Dubrownik-jaka pogoda na przełomie marca i kwietnia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone