Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Dubrownik czy Mostar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lechocz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 01.06.2014 18:13

Jolove napisał(a):
Doman73 napisał(a):Gdzie parkować w Mostarze...

Na parkingu :idea:

Bardzo dobra odpowiedź. :D

Dodam tylko, że przy najwyższej w mieście wieży kościoła katolickiego, widocznej prawie z każdego miejsca.

Dokładnie to ulica Franjewacka, około 150 metrów na zachód od skrzyżowania z ulicą Bulewar, skąd do Starego Mostu jest około 500 metrów przyjemnego spacerku. :papa:
Monicar
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monicar » 12.09.2015 21:37

Za kilka dni wybieramy się na 1-dniową wycieczkę do Mostaru. I mam dwa pytania do doświadczonych Cromaniaków:
1) Jesteśmy w Zivogosce - którą drogą najlepiej jest jechać? Chodzi o to, żeby było łatwo, szybko i przyjemnie. :-) Nie planujemy po drodze zwiedzać nic poza Mostarem właśnie.

2) Czy trzeba mieć ichniejszą walutę, czy można tam płacić w euro lub kunach?
Nnoowwaa
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nnoowwaa » 12.09.2015 22:00

Można płacić w euro wszystko tańsze jak w cro mostar bardzo nam się podobał
walp
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 12.09.2015 23:34

Monicar napisał(a):Za kilka dni wybieramy się na 1-dniową wycieczkę do Mostaru. I mam dwa pytania do doświadczonych Cromaniaków:
1) Jesteśmy w Zivogosce - którą drogą najlepiej jest jechać? Chodzi o to, żeby było łatwo, szybko i przyjemnie. :-) Nie planujemy po drodze zwiedzać nic poza Mostarem właśnie.

1. Z Živogošće jest pewien problem, bo trochę trzeba nakręcić, żeby dostać się do autostrady.
Ja pojechałbym tak :arrow: trasa

2. Płaciłem w euro.
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.09.2015 10:05

walp napisał(a):
Monicar napisał(a):Za kilka dni wybieramy się na 1-dniową wycieczkę do Mostaru. I mam dwa pytania do doświadczonych Cromaniaków:

1. Z Živogošće jest pewien problem, bo trochę trzeba nakręcić, żeby dostać się do autostrady.
Ja pojechałbym tak :arrow: trasa

popieram trasę @walpa (ewentualnie całą 512tką do autostrady),
nigdy nie miałem tam BAMów na 1 dzień, tylko Euro
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Dubrownik czy Mostar - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019