Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dojazd do Czarnogóry w 1,5 dnia !!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 03.07.2015 10:35

Ja wyjechałem z Zabljaka po 5 rano, w Gorlicach byłem około 22, trasa przez Belgrad, starym fordzikiem vmax 110km/h ;). W tym godzinna przerwa na obiad i chyba dwugodzinna na granicy SRB-Wegry. Jadąc do Czarnogóry, granicę SRB-Węgierską przekraczałem w TOMPA, przejeżdzałem ją sam, oprócz strażników żywej duszy, w środku dnia. Odbiłem z autostrady w keczkemet.
Wracając nie zjechałem z autostrady i na przejściu było milion Turków. Był to początek wrzesnia.
jas33
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jas33 » 03.07.2015 11:20

no nareszcie jakieś podpowiedzi i wskazówki, dziękuje i pozdrawiam życząc wszystkim udanych wakacji:)
victoo
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 22.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) victoo » 03.07.2015 13:37

Do Czarnogóry jechałem pociągiem z Novego Sadu. Wyjazd był około 21 a w Barze o 13. Miał być bodajże o 9. Kuszetka znośna, widoki ładne ale cięzko było zmrużyć oko. Mnóstwo tuneli, huk okrutny podczas przejazdu przez nie. Przydadzą się zatyczki do uszu.
Uwaga na kobitki w kasach na dworcu w Nowym sadzie. Jawnie mnie chciała oskubac z kilkudziesięciu Euro. Odszedłem od kasy, licze, nie zgadza się, wracam i bez zająknięcia oddała lol :)
histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 13.07.2015 09:46

Ostatnio jechałem przez Czarnogórę do Albanii. (wtorek godz popołudniowe i czwartek godziny dopołudniowe)
Przejazd autostradą do BiH, dalej do do Dubrownika i dalej przez Herzeg Novi, Lepetene (prom), Budva, Bar
Przejazd w miarę płynny, ale jedzie się długo, spowalnia ruch lokalny. Trasa od granicy Albańskiej do Chorwackiej tylko 130 km ale czas przejazdu dobrze ponad 3h
Zonzi
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 13.07.2015 12:17

Byłem 2 razy w Chorwacji - Brela, Rogoznica teraz chyba zdecyduję się na BiH. Wyjazd 17 W-wa i koło 13-14 w piątek powinienem być na wysokości Makarskiej. Planuję tam zrobić nocleg i na spokojnie następnego dnia dokończyć podróż.

Czy ktoś może polecić jakąś miejscowość aw kierunku na BiH gdzie można znaleźć nocleg na jedną noc? Z tego co pamiętam z pobytu 4 lata temu to chyba Makarska będzie odpowiednia - dużo noclegów, najwyżej gdzieś daleko od morza a na plażę można podjechać.

Kemp z jakimiś domkami też może być. Tego też było dużo po drodze ale nigdy nie sprawdzałem na miejscu.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Dojazd do Czarnogóry w 1,5 dnia !!! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone